بین دولت حرکت اتوبوس های مجاز; پروازهای مترو به اقامت معلق

Coronavirus مستند: این COVID-19 مستند تمدید شده است تا 31 مارسدهلی نو: بزرگراه میان ایالتی جنبش خودروهای سواری

توسط ELEMENTORSITE در 28 اردیبهشت 1399
Inter-State Movement Of Buses Allowed; Flights, Metro To Stay Suspended

Coronavirus مستند: این COVID-19 مستند تمدید شده است تا 31 مارس

دهلی نو:

بزرگراه میان ایالتی جنبش خودروهای سواری و اتوبوس های مجاز با رضایت متقابل بین کشورهای مرکز گفت: امروز آن را به عنوان تمدید coronavirus مستند تا مه 31, سوم فرمت از مستند اعلام شد در 25 مارس.

یکی دیگر از عمده کاستن از قوانین است که مجتمع ورزشی و استادیوم ها می توان باز کرد اما هیچ تماشاگران مجاز است.

تمام پروازهای داخلی و بین المللی باقی خواهد ماند, معلق, به جز برای کسانی که مجاز توسط وزارت امنیت و اهداف پزشکی است. هیچ قطار مترو اجرا خواهد شد و مدارس و کالج ها بسته باقی می ماند.

"این مستند اقدامات در جای خود از مارس 25 کمک کرده اند بطور قابل توجهی در مهار گسترش COVID-19. آن است بنابراین تصمیم گرفته شده است به گسترش بیشتر این مستند تا 31 مه" این وزارت خانه در بیانیه ای گفت:.

تحت دستورالعمل جدید متحده و اتحادیه سرزمین خواهد شد و در حال حاضر طبقه بندی قرمز و سبز و نارنجی مناطق با در نظر گرفتن پارامترهای به اشتراک گذاشته شده توسط وزارت بهداشت و درمان.

مقامات محلی باید اطمینان حاصل شود که مغازه ها و بازارهای باز مبهوت زمانبندی بنابراین به عنوان برای اطمینان اجتماعی فاصله. همه مغازه ها همچنین باید برای اطمینان از شش پا فاصله (فراموش گز کی دوری) در میان مشتریان و همچنین اجازه نمی دهد بیش از پنج نفر در یک زمان از دولت گفت: در سفارش.

"شب حکومت نظامی باید همچنان به قوت خود باقی می ماند در حرکت افراد برای همه غیر ضروری فعالیت های بین 7 ساعت و 7 هستم" می گفت. "متحده/UTs بر اساس ارزیابی خود از وضعیت ممکن است منع برخی از فعالیت های دیگر در مناطق مختلف و یا اعمال چنین محدودیت تلقی لازم" دولت گفت.

هند عبور کرده 90,000-علامت گذاری در تعدادی از coronavirus موارد آن را به عنوان ثبت بزرگترین واحد-روز پرش از 4,987 جدید بیماران آوردن مجموع به 90,927 تا کنون موارد از جمله 2,872 مرگ و میر وزارت بهداشت داده ها نشان داد امروز. از کل مرگ و میر مرتبط با COVID-19, 120 کشته در 24 ساعت گذشته.

بیش از 34000 نفر از بیماران بهبود یافته اند. چهار متحده - ماهاراشترا, دهلی نو, Tamil Nadu و گجرات - که باید ثبت بالاترین تعداد موارد در هند نیز گزارش داد که این بزرگترین افزایش در COVID-19 تعداد در 24 ساعت گذشته.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب