شدید مستند در چنای شهرهای نزدیک از ژوئن 19, بدون یکشنبه شکستن

Coronavirus: تامیل نادو است و دوم بیشترین تعداد موارد -- دوم تنها به ماهاراشترا.چنای: قادر به کنترل فزاینده co

توسط ELEMENTORSITE در 26 خرداد 1399
Intense Lockdown In Chennai, Nearby Towns From June 19, No Sunday Break

Coronavirus: تامیل نادو است و دوم بیشترین تعداد موارد -- دوم تنها به ماهاراشترا.

چنای:

قادر به کنترل فزاینده coronavirus ارقام تامیل نادو دولت بارها اعلام شده مجموع مستند در ایالت چنای و برخی از مناطق تحت آن از جمله مناطق در Thiruvallur, Kancheepuram و چنگلپتو مناطق از ماه ژوئن 19 تا 30.

تامیل نادو است و دوم بیشترین تعداد موارد -- دوم تنها به ماهاراشترا-و سنبله است ادامه داد: با وجود محدودیت های متعددی توسط دولت.

بیش از 70 درصد از تامیل نادو را 44,661 coronavirus موارد از چنای که در آن عفونت است مواج در محله های فقیرنشین شهری. روز یکشنبه چنای ثبت 1,415 تازه موارد ورود 31,896 بیماران در کل.

منابع گفت: این مستند در چنای و حومه آن شدید خواهد بود و کامل محدودیت عمل در دو روز یکشنبه در این دوره است. هیچ تاکسی خودرو و حمل و نقل خصوصی را مجاز به اجرای به جز برای موارد اضطراری. مردم را مجبور به خرید اقلام ضروری از عرض 2 متر شعاع. تنها کاری بیمارستان ها و آزمایشگاه ها و داروخانه ها اجازه خواهد داشت.

بانک ها خواهد شد مجاز به کار با 33 درصد کارکنان تنها در ژوئن 29 و 30.

خدمات ضروری از جمله مغازه فروش شیر و سبزیجات و میوه ها, تلفن همراه, رسانه های مواد غذایی باز خواهد شد. پمپ بنزین را مجاز به اجرای بین 6 صبح تا 4 بعد از ظهر. Takeaways از رستوران ها خواهد شد مجاز بین 6 صبح و 8 ساعت.

اما محیط های اغذیه فروشی نیز باز باقی می ماند و کارگران ساخت و ساز می تواند به ماندن در سایت.

قرنطینه قوانین برای مسافران ورودی از کشورهای دیگر و یا خارج از کشور باقی خواهد ماند و باری جنبش خواهد بود بدون وقفه دولت گفته است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب