اینتل مهندسی رهبر Murthy Renduchintala را ترک خواهد کرد که این شرکت برنامه تولید تغییر

یک عابر پیاده در گذشته Intel Corp. علامت در ورود به دفتر مرکزی این شرکت در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا.دیوی

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399

یک عابر پیاده در گذشته Intel Corp. علامت در ورود به دفتر مرکزی این شرکت در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

اینتل روز دوشنبه گفت که Venkata "Murthy" Renduchintala این chipmaker ارشد مهندسی افسر و رئیس جمهور از آن تکنولوژی سیستم های معماری و مشتری را در استعفا در تاریخ 3 اوت.

این اطلاعیه نشان می دهد که اینتل است دوباره جنبه های مختلف عملیات خود را به عنوان آن را با معاملات جاری تولید مشکلات از جمله به انتشار نسل بعدی پردازنده های. در آن Q2 درآمد گزارش روز پنج شنبه اینتل گفت: در آن برنامه در آینده با تراشه های که با استفاده از 7 نانومتر معماری در حالی که رقیب AMD در حال حاضر ارائه می دهد تراشه با ترانزیستور است که کوچک است. مدیر عامل شرکت باب قو گفت: Intel است ارزیابی این که آیا آن را حس برای شروع به استفاده از دیگر شرکت تراشه ریخته گری به جای تکیه صرفا بر روی خود را دارد.

روز بعد اینتل سهام کاهش یافت و از 16 درصد بزرگترین واحد در روز کاهش از مارس 16. AMD سهام افزایش یافت و تقریبا 17 درصد. اینتل تصمیم به ایجاد تغییر در آن روز این شرکت گفت: در یک پرونده.

Renduchintala شد بنا به گزارش ها دیده می شود به عنوان یک جایگزین های ممکن برای Brian Krzanich که استعفا از نقش خود به عنوان مدیر عامل در سال 2018 در ارتباط با رضایت طرفین ارتباط با یک کارمند.

او پیوست اینتل در سال 2015 از کوالکام که در آن او تا به حال صرف تقریبا 12 سال بود, اخیرا شده است معاون اجرایی رئیس جمهور با توجه به مشخصات مربوط به خود را. اینتل در ابتدا قرار داده و او را مسئول آن مشتری و اینترنت از چیزهایی که کسب و کار و سیستم های آن گروه معماری. در سال 2016 او فرستاده دیگر رهبران یک یادداشت تخمگذار از یک طرح برای رسیدگی به آنچه که او به نام "رقابت شکاف."

در تازه ترین نقش Renduchintala تا به حال رهبری در تکنولوژی و مهندسی و تولید است.

"گروه خود را گرد هم می آورد همه از اینتل عمده تکنولوژی و مهندسی و ساخت توابع" اینتل گفت: از Renduchintala در وب سایت خود را. "این توابع شامل نیمه هادی تکنولوژی فرآیند تولید و عملیات سیستم و محصول معماری IP و توسعه و طراحی و سیستم-روی-چیپ (SoC) مهندسی نرم افزار و امنیت و Intel Labs.."

او در میان اینتل پرداخت مدیران بالاترین با $26,885,400 در مجموع برای جبران این سال به پایان رسید که در دسامبر 28, 2019, با توجه به پر کردن.

Renduchintala گروه تقسیم شده است به پنج نفر از جمله توسعه فناوری های رهبری ان كويين خواهد شد که کار بر روی آوردن 7 نانومتری تراشه. او پیوست اینتل در سال 1996. اینتل در حال کار برای افزایش تنوع و رهبران آن است.

اینتل مشخص بود روز جمعه به عنوان شرکت دیدم که Renduchintala نقش خواهد بود در صورت حذف این شرکت گفت: در

تماشا کنید: معامله گران بحث در مورد برنشتاین تماس که اینتل این است که "اساسا سازمان ملل متحد ownable'tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن