داخل آمازون برنامه ای برای تست انبار کارگران برای Covid-19 هر دو هفته

آمازون کارگر آماده یک دست شویی ایستگاه در یک انبار در طول بیماری همه گیر کوروناویروسآمازونآمازون ramping تا بر

توسط ELEMENTORSITE در 20 خرداد 1399

آمازون کارگر آماده یک دست شویی ایستگاه در یک انبار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

آمازون

آمازون ramping تا برنامه های خود را به آزمون تحقق آن مرکز کارگران برای coronavirus پس از چند شیوع آن در انبارها.

این هدف با توجه به سه نفر آشنا با برنامه های این شرکت برای تست بخش عمده ای از این شرکت انبار کارگران هر دو هفته. کارگران را در آزمون خود را با سواب بینی با استفاده از یک ویدئو برای راهنمایی با یک متخصص بالینی و نظارت.

این حرکت نیاز به آمازون به رول کردن میلیون ها نفر از آزمون در طول تابستان است. که در خط با مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس' اعلام در ماه آوریل زمانی که او گفت: سهامداران گفت امیدوار است که این شرکت به زودی آغاز خواهد شد "به طور منظم تست از همه Amazonians از جمله کسانی که در نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند."

افرادی که صحبت می کرد به CNBC خواسته بود به نام بحث داخلی شرکت مهم است.

آمازون در حال حاضر ramped تا آن تست انبار کارگران زیر شیوع Covid-19 در نیویورک, کلرادو, پنسیلوانیا, New Jersey و اورگان در میان کشورهای دیگر. توسط ramping تا Covid-19 تست آن امیدوار است برای جلوگیری از گسترش ویروس قبل از آن از کنترل خارج می شود. این شرکت پیش از این گفت: این امر سرمایه گذاری مورد انتظار Q2 سود 4 میلیارد دلار به آن Covid-19 پاسخ و صرف خواهد شد $1 میلیارد دلار در تست در طول سال.

در علاوه بر این به جمع آوری سواب بینی این شرکت در حال برنامه ریزی برای توسعه مستقل تشخیصی آزمایشگاه در سایت های مختلف شروع کردن در Sunnyvale کالیفرنیا و در کنتاکی مردم گفت. این آزمایشگاه خواهد تجزیه و تحلیل برخی از نمونه ها را به دیدن اگر آنها مثبت یا منفی است. تشخیص پزشکی شده است منطقه مورد علاقه برای آمازون.

آمازون سخنگو تایید کرد به CNBC که این شرکت راه اندازی کرده است یک تست برنامه آزمایشی در تعداد انگشت شماری از تحقق مراکز. این شرکت کاهش یافته است به فاش که امکانات راه اندازی تست سایت تا کنون. آن را نیز کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اینکه آیا این برنامه برای آزمون شرکت کارکنان برای coronavirus.

"ما آغاز شده و ما برای اولین بار در مقیاس کوچک تست خلبان" آمازون سخنگو گفت CNBC. "ما نمی دانیم که دقیقا عین حال چگونه آن را به شکل, اما ما همچنان به این باور آن را به ارزش تلاش است."

برای کمک به روند آمازون ساخته شده است یک تیم اختصاص داده شده که این کار به توسعه coronavirus تست ظرفیت. این تیم از دانشمندان برنامه مدیران تدارکات متخصصان و مهندسان نرم افزار-همه ضروری پرسنل برای ساختمان جدید آزمایشگاه.

که تیم به نظر می رسد در حال رشد است. آمازون سخت افزار گروه Lab126 مستقر در Sunnyvale کالیفرنیا, استخدام سه تحقیقات بیشتر دانشمندان در تشخیص به کمک مقیاس آن تلاش های تست با توجه به های اخیر موارد کار. Lab126 نیز استخدام چندین آزمایشگاه دستیاران مهندسین و دانشمندان در الخليل, Kentucky.

برخی از کلید آمازون کارکنان شرکت کننده در تماس با شرکای خارجی در مورد این پروژه شامل داگلاس Gabriela ❤ یک دانشمند و مهندس شده است که در این شرکت برای تقریبا شش سال; Vin گوپتا یک pulmonologist استخدام به آمازون مراقبت; مت چوب یک مدیر کل هوش مصنوعی در آمازون AWS; و طاها کاس Hout سابق دولت رسمی بهداشت نیز کار را برای AWS.

این شرکت همچنین به دنبال مکانیسم های دیگر برای تست کارگران فراتر از سواب بینی. آن را بررسی پالس اکسیمتری غربالگری که اندازه گیری سطح اکسیژن در خون با توجه به دو تا از مردم است. صترلزرس که دستگاه های کوچک مناسب است که بر روی نوک انگشت مشکوک توسط برخی از دانشمندان به شناسایی یک زیر گروه از بیماران با علائم تنفسی. این شرکت همچنین با کاوش بیشتر در دمای معمولی چک.

شرکت آمازون اعلام نشده برنامه های خود را برای عموم است اما مشورت با مراکز علمی و گروه های دیگر در مورد دامنه پروژه است.

Grand دور دست زدن به مشاوره برای مثبت کارکنان

آمازون کارگران که تست مثبت یا تجربه علائم مراجعه کننده به یک شرکت به نام Grand دور یک سرمایه گذاری حمایت start-up فراهم می کند که مشاوره آنلاین پزشکی. در آن مشاوره پزشکی حرفه ای پیاده کارگر از طریق خطرات و می گوید آنها را به ماندن در خانه و یا به دنبال پیگیری مراقبت. کسانی که تست منفی به طور معمول نمی شنوند از یک راند نماینده ولی این شرکت گفت: مرکز پاسخگویی کارگران است که خدمات خود را در دسترس است برای پاسخ به سوالات در مورد ویروس.

آمازون قرارداد با شخص ثالث به دلیل قوانین جلوگیری از شرکت ها از طبابت یا به کارگیری یک پزشک به ارائه حرفه ای خدمات پزشکی.

آمازون کارگران که تست مثبت یا تجربه علائم مراجعه کننده به یک شرکت به نام Grand دور یک سرمایه گذاری حمایت start-up فراهم می کند که مشاوره آنلاین پزشکی.

راند همچنین می توانید ارائه آمازون کارکنان با اسناد و مدارک مناسب نیاز به تایید برای دو هفته از پرداخت قرنطینه ترک (و خود پزشکان نیز می تواند با آن کمک کند). آمازون در ماه مارس گفت: کارکنان آن خواهد آنها را با ارائه به دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها نشان می دهد علائم ویروس و یا در قرنطینه. با وجود این چند آمازون کارگران گفت: CNBC آنها دریافت هیچ پرداخت و یا داده شد 60 درصد از معمولی خود را چک حتی اگر آنها را ملاقات الزامات مورد نیاز برای پرداخت مرخصی استعلاجی.

گراند راند خدمات در درجه اول به بازار عرضه شده به مرکز پاسخگویی کارگران از طریق اینترانت دوبله AtoZ. کارکنان می توانند دسترسی به پورتال های آنلاین, دانلود بازی Grand دور نرم افزار و یا تماس با شماره 1-800 برای دسترسی به Covid-19 منابع و بررسی علائم خود را اگر آنها احساس آنها ممکن است در معرض ویروس. CNBC به نام شماره 1-800 ارائه شده به کارکنان و یک پیام ضبط شده گفت که "آمازون کارمند خط راند."

آمازون کارگر انبار که خواست ناشناس بماند گفت: CNBC که آمازون برای اولین بار راه اندازی تله سلامت با همکاری راند در ماه مارس است.

راند اتحاد اعلام نشده ارتباط آن با آمازون, اما این شرکت شده است استخدام پرسنل پزشکی در سایت هایی که با هم تداخل دارند با انبار آمازون امکانات از جمله در رنو نوادا و Lewiston, Maine.

آمازون سخنگو تایید کرد که این شرکت شروع به همکاری با راند در ماه مارس است. راند کاهش یافته است به نظر.

با تست توسعه در جریان آمازون اضافه شده است اقدامات جدید برای نگه داشتن کارکنان انبار امن مانند دما چک شخصی اجباری دنده محافظ و افزایش عمیق شستشو. با وجود این شرکت مواجه خواستار رشد از انبار کارگران سیاستمداران و دولت به طور کلی وکیل به انجام بیشتر برای محافظت از کارگران از coronavirus. منتقدان استدلال می کنند که شرکت باید گسترش آن پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست ها و انبارها برای تمیز کردن زمانی که موارد مثبت در میان دیگر خواسته است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن