ارزان ویرایش زمینه های ویدئویی خود را با سهولت

تولید حرفه ای فیلم می تواند گران قیمت و وقت گیر است. سبز صفحه نمایش در حال دست و پا گیر و نیاز به مقدار زیادی

توسط ELEMENTORSITE در 25 فروردین 1399

تولید حرفه ای فیلم می تواند گران قیمت و وقت گیر است. سبز صفحه نمایش در حال دست و پا گیر و نیاز به مقدار زیادی از فضای در حالی که شماره گیری در نور کامل همراه با چالش های خاص خود را. برای مردم کار بر روی بودجه و محدودیت فضا و دستیابی به ایده آل پس زمینه می تواند یک کابوس است.

که در آن XSplit VCam می آید. پس از دانلود برنامه شما به سادگی را انتخاب کنید XSplit VCam به عنوان دوربین خود را منبع و به راحتی تاری جایگزین و یا حذف پس زمینه خود را. در لحظات شما باید یک حرفه ای به دنبال خود پادکست جلسات مصاحبه و یا صحبتهای.

تصویر از طریق stackassets.com

با تشکر از برنامه قابل تنظیم تاری لغزان شما می توانید اضافه کردن DSLR یا پرتره حالت سبک افکت به وب کم خود. آیا شما می خواهید هنوز هم تصویر اثر بصری یا تصویری بازی پشت سر شما همه در دسترس هستند در لمس یک دکمه. بهترین و در عین حال همه چیز به نظر می رسد مانند شما در حال کار با استودیو حرفه ای حق در راحتی از اتاق خواب و یا اتاق نشیمن.

XSplit VCam با این نسخهها کار با انواع جریان سیستم عامل از جمله XSplit گوینده XSplit Gamecaster, OBS, استودیو Streamlabs OBS, vMix و بسیاری دیگر. آن را نیز مناسب برای چت تصویری نرم افزار هایی مانند Skype برای دسکتاپ, اختلاف, Google Hangouts یا شل برای PC. لازم به ذکر است که این برنامه تنها با این نسخهها کار با دسکتاپ در تلفن همراه. آن را نیز سازگار با سیستم عامل مک و iOS سیستم.

امروز سفارش و دریافت یک عمر برای به اشتراک XSplit VCam فقط برای $19.99. شما 24/7 خدمات به مشتریان و به روز رسانی مادام العمر با این قیمت. شما همچنین صرفه جویی در 59% خاموش اصلی لیست قیمت.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر پوشش از طریق Geralt/Pixabay


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب