هند به راه اندازی بزرگترین تخلیه در روز پنج شنبه: 10-راهنمای نقطه

بسیاری از این ویژه پرواز خواهد بود که توسط هوایی هند. (فایل)دهلی نو: صدها نفر از هزاران نفر از سرخپوستان رشته

توسط ELEMENTORSITE در 16 اردیبهشت 1399

بسیاری از این ویژه پرواز خواهد بود که توسط هوایی هند. (فایل)

دهلی نو: صدها نفر از هزاران نفر از سرخپوستان رشته در خارج از کشور به دلیل coronavirus بحران نمي تواند از طریق هوا و دریا از پنج شنبه در بزرگترین تخلیه میشن. بیش از 1,90,000 سرخپوستان درخواست یک پرواز به خانه. کسانی که مصرف به ویژه پروازهای شارژ خواهد شد در اطراف 50,000 تومان از اروپا و Rs 1 لاخ از ما. نیروی دریایی کشتی های جنگی نیز مجموعه ای از سرخپوستان گیر در غرب آسیا و مالدیو. این بزرگترین ورزش پس از شرکت هواپیمایی ملی هوایی هند پرواز برگشت 1,70,000 در طول جنگ اول خلیج فارس.

در اینجا 10 تحولات در این داستان:

  1. بیش از 14 ، 800 زمین سرخپوستان در 13 کشور خواهد بود به ارمغان آورد 64 پرواز در هفته اول می گوید وزارت امور خارجه.

  2. در اولین روز از تخلیه در مارس 7, 10 پرواز را پشت 2,300 سرخپوستان رشته به دلیل بسته شدن حریم هوایی کشورهای مختلف به سرعت گسترش coronavirus.

  3. پرواز های از هند به آمریکا, فیلیپین, سنگاپور, بنگلادش, امارات متحده عربی, انگلستان, عربستان سعودی, قطر و سنگاپور و عمان و بحرین و کویت آغاز خواهد شد. روز بعد وجود خواهد داشت پروازها به 13 کشور در سراسر خاورمیانه و اروپا و جنوب شرق آسیا و آمریکا. سرخپوستان خواهد آورد از هشت کشور از جمله ایالات متحده و بریتانیا و امارات متحده عربی روز پس از.

  4. بسته به نوع هواپیما در هر پرواز باید بین 200 و 300 مسافر برای اطمینان اجتماعی فاصله. قبل از سوار شدن به ویژه پروازهای مسافران نیاز به اعلام آیا آنها تب و سرفه دیابت و یا هر بیماری تنفسی است.

  5. همه مسافران به نمایش در خواهد آمد و تنها بدون علامت مسافران اجازه داده می شود به سفر دولت می گوید. در بدو ورود آنها را قرنطینه می شود.

  6. سه کشتی های مستقر توسط نیروی دریایی در حال فهم Shardul فهم Magar و فهم Jalashwa. فهم Jalashwa مستقر در ویساکاپاتنام دارای بخارپز به دریای عرب برای این ماموریت است. نیروی هوایی هند آماده است در حدود 30 هواپیما از جمله بوئینگ Co.'s C-17 Globemaster و لاکهید مارتین Corp. C-130J Super Hercules برای این ماموریت است.

  7. هند ممنوع همه پروازها در اواخر ماه مارس به آن تحمیل شده یکی از دقیقترین مستندات برای بررسی COVID-19 ترک هزاران نفر از کارگران و دانشجویان رشته.

  8. تا به حال دولت مقاومت کرده بود تخلیه توسط پرواز داده لجستیکی و ایمنی کابوس بازگرداندن و quarantining میلیون ها نفر از بازگشت شهروندان است.

  9. اولویت داده خواهد شد و به زنان باردار و افراد مسن مردم با اورژانس پزشکی و آنهایی که با سوگ و یا بیماری های جدی خود را در خانواده به غیر از رشته گردشگران مقامات می گویند.

  10. هند بیش از 46,000 coronavirus موارد تقریبا 1600 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب