هند به ما می گوید مالیات بر گوگل و آمازون نه مغرضانه و بدون تجدید نظر: گزارش

آرم گوگل, آمازون, Facebook, اپل در حال نمایش بر روی صفحه نمایش در این تصویر تصویر.هند تصمیم به وضع مالیات بر ش

توسط ELEMENTORSITE در 30 تیر 1399
India Tells US Tax On Google, Amazon Not Biased, No Rethink: Report

آرم گوگل, آمازون, Facebook, اپل در حال نمایش بر روی صفحه نمایش در این تصویر تصویر.

هند تصمیم به وضع مالیات بر شرکت های ارائه خدمات دیجیتالی در کشور است نه هدف در هر کشور خاص و تصمیم گیری خواهد شد و نه تجدید نظر شود مردم با آگاهی از این موضوع گفت.

تصمیم گیری شده است منتقل به ایالات متحده در بخش تجارت که تا به حال آغاز یک پروب ادعا جنوب کشور آسیایی بود که با هدف قرار دادن شرکت های مانند Amazon.com Inc. ، Facebook, Inc. و الفبای Inc.'s Google مردم گفت: درخواست نمی توان با استناد به قوانین در صحبت با رسانه ها.

هند ایستاده عوارض می آید که هر دو کشور درگیر در مذاکرات برای دستیابی به یک محدود تجارت مقابله با جاه طلبی برای یک توافقنامه تجارت آزاد در آینده است. مناقشه مشابه در فرانسه درخواست آمریکا برای وضع مالیات 25% تعرفه ها در یک سری از کالا به ارزش حدود 1.3 میلیارد دلار در هفته گذشته.

یک تماس ساخته شده به تجارت سخنگوی وزارت خارج از ساعات اداری بود بلافاصله جواب داد: در حالی که سفارت آمریکا در دهلی نو با اشاره پرس و جو به نماینده تجاری ایالات متحده ، یک ایمیل ارسال به یک USTR سخنگوی نظر بدون جواب باقی مانده.

جنوب کشور آسیایی است که در میان ده کشور دیگر مواجهه آمریکا تحقیقات برای ارزیابی اینکه آیا عوارض تبعیض آمریکایی تکنولوژی رشته. در مورد تعرفه کالا از قبیل آرایش و کیف اثر را پس از حدود 180 روز پس از فرانسه است هنوز رتبهدهی نشده است شروع به جمع آوری های دیجیتال خود را مالیات.

مالیات -- و یا برابری مالیات -- که اعلام شد وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در فوریه بودجه بود operationalized از 1 آوریل و تنها به افراد غیر مقیم شرکت های فروش محصولات و خدمات آنلاین. آن اضافی است حفاظت در برابر از دست دادن درآمد در هند به دلیل فعالیت های تجارت الکترونیکی اپراتورها در کشور به مردم گفت.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن