هند انتقاد پیشنهاد را "مواد تغییر" در پاکستان-مناطق اشغال شده در J&K

هند در واکنش به پاکستان بالا دستور دادگاه اجازه می دهد دولت به برگزاری انتخابات در گلگت-بلتستاندهلی نو: هند به

توسط ELEMENTORSITE در 15 اردیبهشت 1399
India Slams Bid To 'Bring Material Change' In Pak-Occupied Areas In J&K

هند در واکنش به پاکستان بالا دستور دادگاه اجازه می دهد دولت به برگزاری انتخابات در گلگت-بلتستان

دهلی نو:

هند به شدت اعتراض کردند تلاش های پاکستان را "تغییر مواد در پاکستان سرزمین های اشغالی" در جامو و کشمیر و گفت: اسلام آباد باید "بلافاصله تخلیه آنها" پس از سفارش کشور دیوان عالی کشور در گلگت-بلتستان.

هند تحویل یک رفتار امروز برای ارشد پاکستان دیپلمات انتقال است که "کل اتحادیه مناطق جامو و کشمیر و لاداخ از جمله مناطق گلگت و بلتستان هستند بخشی جدایی ناپذیر از هند" با استناد آن به طور کامل قانونی و غیر قابل فسخ الحاق.

دولت پاکستان یا خود قوه قضائیه هیچ منبع مر در سرزمین های غیر قانونی و به زور اشغال شده توسط آن دهلی نو گفت.

"هند را به طور کامل رد چنین اقدامات و ادامه داد: تلاش برای آوردن مواد تغییرات در پاکستان اشغال مناطقی از سرزمین های هندی جامو و کشمیر. به جای پاکستان باید فورا تخلیه تمام مناطق تحت اشغال غیر قانونی" گفت: هند در آن توجه داشته باشید.

"چنین اقدامات نه می تواند پنهان کردن غیر قانونی اشغال بخش هایی از سرزمین های اتحادیه جامو و کشمیر و لاداخ توسط پاکستان و نه قبر نقض حقوق بشر و استثمار و محرومیت از آزادی به مردم ساکن در پاکستان سرزمین های اشغالی طی هفت دهه."

هند در واکنش به پاکستان دیوان عالی کشور منظور در روز پنج شنبه, اجازه می دهد آن دولت برای برگزاری انتخابات در ماه سپتامبر در گلگت-بلتستان و راه اندازی یک دولت موقت در طول دوره موقت. منظور گفت: گلگت-بلتستان آمد و در آن حوزه است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب