هند تعطیل اقتصاد آن شامل coronavirus. آن را در حال حاضر یکی از مهمترین کشورها را تحت تاثیر قرار

پزشکی کارگر در هوای بارانی یا روپوش دیده در خارج از بخش اورژانس در AIIMS در ژوئن 11, 2020 در دهلی نو, هندوستان.

Sanjeev Verma | Hindustan Times | گتی ایماژ

هند coronavirus موارد مشخصی در روزهای اخیر نگرانی های سوخت رسانی وضعیت می تواند مارپیچی خارج از کنترل و حتی به عنوان کشور شروع به بازگشایی پس از هفته سختگیرانه مستند.

هند چهارمین بدترین ضربه ملت در رابطه با تجمعی عفونت اعداد بیش از 320,000 — پس از ایالات متحده امریکا و برزیل و روسیه و با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

روزانه موارد گزارش شده در جنوب آسیا پرجمعیت ترین کشور ماند و گاهی اوقات بیش از 10 ، 000 در هر روز بیش از گذشته چند روز. از ساعت 8 صبح به وقت محلی روز شنبه وجود دارد 11,929 موارد جدید عفونت با توجه به دولت داده است.

بالا عفونت شماره همچنین باعث می شود هند بدترین آسیب دیده کشور آسیایی است. روسیه که سوم بیشترین تعداد موارد در جهان است که از لحاظ فنی بخشی از اروپا و آسیا اما بسیاری از شهرستانها عمده آن در بخش اروپایی.

شهر دهلی نو گفت: برای تبدیل شدن به یک اخیر کانون با حساب های مردم در تلاش برای به دست آوردن یک تخت بیمارستان وجود دارد و گفت: برخی از عزیزان خود را بر روی درب خانه مراکز پزشکی که حاضر به گرفتن آنها را در گزارش رویترز.

معاون وزیر دهلی به خبرنگاران گفت که موارد در منطقه سرمایه ملی است که انتظار می رود به رشد به 550,000 تا پایان ژوئیه با توجه به اخبار سیم. دهلی نو گزارش داد بیش از 38,900 کل مواردی که از صبح روز یکشنبه.

“دو سه هفته باید شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد موارد هر روز” Arvind Kumar رئیس مرکز قفسه سینه جراحی در سر Ganga رم بیمارستان در دهلی نو گفت: “CNBC “و نشانه” در روز جمعه.

جلوگیری از جامعه انتقال

تعدادی از عفونت افزایش یافته است با وجود هند که در سخت مستند آغاز شد که در اواخر ماه مارس است. پس از چند دور از پسوند این کشور در نهایت برداشته کسانی که اقدامات در پایان ممکن است. هنوز برخی از ایالت ها و مناطق دارای محدودیت در محل و بسیاری از مناطق در حال حاضر مشخص به کم خطر و پرخطر مناطق. در کم خطر مناطق از سرگیری فعالیت های اقتصادی است به آرامی در حالی که در معرض خطر مناطق فعالیت های محدود باقی می ماند.

به عنوان یک پزشک کومار گفت: او بوده است جذاب به مردم نیست به فکر می کنم “همه چیز به حالت عادی بازگشت” — فقط به خاطر مستند رسما به پایان رسید. او هشدار داد در برابر “حرکت و mingling در اعداد بزرگ است.”

حتی به عنوان تایید موارد احتمال افزایش بیشتر بهبود مداوم در بهبود و نرخ پایین مرگ و میر خواهد بود عوامل کلیدی برای اقتصاد به باز کردن به عنوان هند “یاد می گیرد” برای زندگی با ویروس.

Infoburuh چاکرابورتی و Baqar M زیدی

سیتی

او همچنین التماس مردم را به پوشیدن ماسک صورت اگر آنها به مرحله خارج و حفظ اجتماعی فاصله. “تصور هر فرد آلوده و حفظ حداقل یک متر فاصله از آنها را,” او گفت:, و اضافه کرد که مردم باید در حفظ و شستن دست های خود را به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است.

“اگر مردم با مردم تعامل کمتر در تعداد انتقال تبدیل خواهد شد کمتر و ما قادر به کنترل شماره,” او اضافه شده است.

ویروس تلفات در اقتصاد هند

در سراسر کشور محدودیت های مبتنی بر فعالیت های اقتصادی در سراسر کشور و رشد هند چشم انداز بود به شدت ضربه.

تولید ناخالص داخلی رشد 3.1% در سه ماه بین ماه های ژانویه تا مارس — گزارش کمترین سرعت در حداقل هشت سال است. این وضعیت انتظار می رود که به وخامت بیشتر در این سه ماهه.

هنوز هم وجود دارد برخی از نشانه های دلگرم کننده در حال ظهور. سیتی اقتصاددانان Infoburuh چاکرابورتی و Baqar M زیدی گفت: در یک یادداشت وجود دارد “شارپ” در بهبود فعالیت های اقتصادی در ماه مه نسبت به پایین دیده می شود در ماه آوریل است.

“ما هفتگی فعالیت های شاخص همچنان به نشان می دهد بهبود بیشتر در هفته اول ماه ژوئن به اقتصاد وارد ‘باز کردن 1.0’ از 8 Jun” آنها گفت: در یک توجه داشته باشید در اوایل هفته گذشته با اشاره به مرحله اولیه از محدودیت برداشته بودن.

جغرافیایی غلظت ویروس را تضعیف کرده است بیشتر با هند بالا 5 متحده حسابداری 68% روزانه موارد جدید در مقایسه با حدود 80 درصد در اواسط ماه مه با توجه به سیتی اقتصاددانان در ژوئن 8 توجه داشته باشید.

ماهاراشترا باقی مانده بدترین تحت تاثیر دولت هند با آخرین تجمعی موارد در 104,568.

دولت دادهها نشان داد در سطح ملی بیش از 162,000 مردم مرخص شده در حالی که فعال موارد بیش از 149,000. تلفات نسبتا کم در 9,195.

“نرخ بهبود و بروز مرگ هر دو بهبود کمی بیشتر در این هفته” سیتی اقتصاددانان گفت. “حتی به عنوان تایید موارد احتمال افزایش بیشتر بهبود مداوم در بهبود و نرخ پایین مرگ و میر خواهد بود عوامل کلیدی برای اقتصاد به باز کردن به عنوان هند “یاد می گیرد” برای زندگی با ویروس.”

هنوز گزارش پیشنهاد کرده اند که هند در سطح آزمایش ویروس کم باقی مانده است و بسیاری از مردم در حال مرگ هستند بدون اینکه آزمایش مثبت برای Covid-19. چنین رسمی تلفات بالقوه ممکن است پایین تر از آن واقعا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im