هند-نپال روابط محدود Roti-Beti هیچ کس می تواند آن را شکست: Rajnath Singh

India-Nepal Ties Bound By Roti-Beti, No One Can Break It: Rajnath Singh

اگر وجود دارد هر گونه سوء تفاهم ما آن مرتب کردن بر اساس از طریق گفت و گو, گفت:, Rajnath Singh.(فایل)

دهلی نو:

هند-نپال روابط عادی نیست و هیچ قدرتی در جهان می تواند شکستن رابطه, وزیر دفاع Rajnath Singh, گفت, امروز, اظهار نظر که کشور محدود شد هم توسط “roti-beti”.

“اگر وجود دارد هر گونه سوء تفاهم بین هند و نپال و سپس ما آن مرتب کردن بر اساس از طریق گفت و گو” Rajnath Singh گفت: در یک مجازی رالی در میان فشار بیش از نپال پاکسازی یک نقشه جدید که شامل بخش هایی از خاک هند, یک حرکت مربوط به کشور همسایه را در اعتراض به جاده های مرزی.

“وجود دارد این است که برخی از سوء تفاهم در ما همسایه نپال در جاده ها است. جاده ساخته شده توسط BRO (جاده های مرزی سازمان) در Lipulekh بسیار در قلمرو” وزیر دفاع تأکید کرد.

روز یکشنبه مجلس از نپال مجلس یک نقشه جدید از جمله سرزمین های هندی. هند را رد کرده و نقشه آن را “یک جانبه عمل” است که بر اساس حقایق تاریخی و یا شواهد.

نپال منتشر شده خود تجدید نظر نقشه در ماه مه پس از هند افتتاح 80 کیلومتر راه اتصال Uttarakhand با Lipulekh در مرز با تبت.

“ما باید اجتماعی و جغرافیایی و تاریخی و فرهنگی و حتی معنوی روابط با نپال. رابطه ما با نپال است که از roti-beti. من می توانم شما را با اعتماد به نفس است که وجود دارد و نمی توان هر تلخی در میان سرخپوستان برای نپال. آن است که یک رابطه عمیق. ما را به حل و فصل مسائل از طریق گفت و گو” گفت: آقای سینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im