"هند رو 20 میلیارد دلار در طول مستند": ساعت سرمایه گذاری در زمین به ما - برنده

سهولت زندگی به عنوان مهم به عنوان سهولت کسب و کار گفت: ساعت مودی در سخنرانی در هند ایده های اجلاسدهلی نو: نخست

توسط ELEMENTORSITE در 1 مرداد 1399

سهولت زندگی به عنوان مهم به عنوان سهولت کسب و کار گفت: ساعت مودی در سخنرانی در هند ایده های اجلاس

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی امروز ما خواسته شرکت برای سرمایه گذاری در هند با اشاره به راه دولت تسهیل سرمایه گذاران و امیدوار کننده رشد در بخش های مختلف از جمله زیرساخت های حمل و نقل هوایی دفاع و تحقیقات فضایی. به تصویر کشیدن هند به عنوان بزرگ سرمایه گذاری مقصد او گفت: "در طول COVID-19 مستند هند هم 20 میلیارد دلار در سرمایه گذاری".

"امروز وجود دارد جهانی خوش بینی نسبت به هند است. دلیل این است که هند ارائه می دهد یک ترکیب کامل از باز بودن فرصت ها و گزینه های او گفت:" در حالی که ارائه سخنرانی در هند-ایده های نشست.

ترسیم مناطق که در آن دولت به دنبال سرمایه گذاری, او گفت:, "شما می توانید خوش بینی که هند افزایش می یابد کلیدی در کسب و کار, رتبه بندی, به خصوص سهولت انجام کسب و کار رتبه بندی بانک جهانی". در ماه اکتبر سال گذشته هند شروع به پریدن کرد 14 مکان به رتبه 63 در میان 190 کشور جهان بانک سهولت انجام کسب و کار رتبه بندی است. دولت شده است و هدف قرار دادن 50 نقطه.

"هر سال ما در حال رسیدن به بالاترین رکورد در سرمایه گذاری مستقیم خارجی. هر سال به طور قابل توجهی بالاتر از یکی زودتر," او گفت: دادن مثال های او اضافه شده است که جریان سرمایه گذاری مستقیم خارجی در هند در 2019-20 شد $74 میلیارد دلار است. "این افزایش 20 درصد از سال قبل از آن," او اضافه شده است.

دو روز مجازی summit -- سازماندهی شده توسط ما-هند شورای کسب و کار -- است که انتظار می رود را با هم مقامات این دو کشور که در حال تنظیم پست-coronavirus بازیابی دستور کار است.

کسانی که به شرکت عبارتند از: وزیر امور خارجه مایک Pompeo وزیر خارجه S Jaishankar, وزیر مالیه Nirmala Sitharaman تجارت و صنعت و راه آهن وزیر Piyush Goyal و مقامات دولتی از آمریکا و هند است.

صحبت کردن در مورد پست-coronavirus وضعیت اقتصادی PM مودی گفت: آن را آموخته است مردم که اقتصاد جهانی شده است "بیش از حد تمرکز بر بهره وری و بهینه سازی".

"بهره وری چیز خوبی است. اما در این راه ما را فراموش کرده به تمرکز بر روی چیزی به همان اندازه مهم است. که مقاومتی در برابر شوک های خارجی" ساعت مودی گفت.

او گفت: می توان با قوی تر ظرفیت های داخلی برای تولید و بازگرداندن سلامت سیستم مالی و تنوع تجارت بین المللی است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن