هند نمیخواهد سرزمین چین یا پاکستان: Nitin کرد

در مجازی رالی در گجرات Nitin کرد گفت: هند می خواهد صلح و نه خشونت.بمبئی: اتحادیه وزیر Nitin کرد امروز گفت: هند

توسط ELEMENTORSITE در 25 خرداد 1399
India Does Not Want Land Of China Or Pakistan: Nitin Gadkari

در مجازی رالی در گجرات Nitin کرد گفت: هند می خواهد صلح و نه خشونت.

بمبئی:

اتحادیه وزیر Nitin کرد امروز گفت: هند علاقه مند است و نه توسعه طلبی در زمین "یا از پاکستان یا چین". این کشور تنها می خواهد "صلح و مودت" گفت: در BJP مجازی "Jan Samvad" تجمع در گجرات در میان چهره با چین بیش از آن گناه در Ladakh.

صحبت از کار توسط دولت نارندرا -- که به تازگی به اتمام سال اول و از آن دوره دوم -- Mr کرد گفت: بزرگترین دستاورد بود و آوردن صلح با برخورد با مسائل داخلی و خارجی و امنیتی است.

"این که آیا آن است که در مورد تقریبا برنده بیش از مائوئیست مشکل و یا تامین امنیت این کشور از پاکستان حمایت تروریسم... ما می خواهیم صلح و نه خشونت او گفت:" از طریق ویدئو کنفرانس از ناگپور اضافه کردن این ها چیزهایی هستند که می توان به تاسیس تنها با قوی است.

اما قدرت او گفت: نمی آمد از توسعه طلبی. "ما باید مطمئن هند قوی با تبدیل شدن به توسعه. ما می خواهیم به هند قوی برای برقراری صلح" او به نقل از به نقل از خبرگزاری پرس تراست هند.

با استناد به نمونه او گفت که هند هرگز تلاش برای گرفتن زمین از بوتان. حتی پس از پیروزی در جنگ 1971 با پاکستان و هند به کمک ایجاد یک دولت مستقل در بنگلادش است.

"کشور ما ساخته شده شیخ Mujibur رحمان نخست وزیر بنگلادش پس از پیروزی در جنگ و سربازان ما بازگشت و پس از آن," او گفت:.

"در زمان ما حتی یک اینچ از زمین. ما نمی خواهیم زمین یا پاکستان یا چین. همه ما می خواهیم صلح و مودت و عشق و می خواستم برای کار با هم," او گفت:.

تنش بین هند و چین افزایش یافت در ماه مه پس از درگیری در نزدیکی شرق لاداخ را Pangong دریاچه. اتحادیه وزارت خانه نیز مطلع شد که نیروهای گشت Pangong دریاچه در موتور قایق. ارتش گفت: چینی هلیکوپتر دیده می شد عامل در منطقه مورد مناقشه در Ladakh.

یک متارکه روند با سربازان چینی آغاز شده و پس از. دور اول مذاکرات میان فرماندهان در سطح محلی برگزار شد در ژوئن 6 در Maldo بر طرف چینی از خط کنترل واقعی. دیروز ارتش گفت: این روند هنوز هم در.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب