هند و صعود به 8 از 9 نقطه در میان 10 سازمان ملل بدترین ضربه توسط COVID-19

هند و صعود به 8 از 9 نقطه در میان 10 سازمان ملل بدترین ضربه توسط coronavirus.دهلی نو: با بیش از 1.85 لاخ موارد

توسط ELEMENTORSITE در 11 خرداد 1399
India Climbs To 8th From 9th Spot Among 10 Nations Worst-Hit By COVID-19

هند و صعود به 8 از 9 نقطه در میان 10 سازمان ملل بدترین ضربه توسط coronavirus.

دهلی نو:

با بیش از 1.85 لاخ موارد coronavirus هند گزارش موارد بیشتر از آلمان 1.83 لاخ و صعود به هشتم از نهمین نقطه در لیست 10 ملل بدترین ضربه coronavirus بیماری همه گیر. این کشور ثبت کرده است 1,85,398 coronavirus موارد که در این شب است.

ایالات متحده تا کنون گزارش شده بیش از 18 لاخ موارد coronavirus ساخت آن کشور با بیشترین تعداد از موارد. برزیل به شرح زیر با بیش از پنج لاخ موارد و روسیه با بیش از چهار لاخ موارد است.

رکورد تک-بعد پرش از 8,380 جدید بيماران گزارش شد در 24 ساعت تا صبح روز یکشنبه.

تعداد کل مرگ و میر مربوط به بیماری بسیار عفونی عبور 5,000-علامت پس از 193 بیماران فوت در 24 ساعت تا صبح روز یکشنبه دولت داده را نشان می دهد.

این اولین بار است که تعدادی از coronavirus موارد در هند عبور از 8000-علامت در یک روز.

کشور - در حال حاضر هشتم بدترین ضربه با توجه به همه گیر شده ثبت رکورد خوشه برای سه روز. افزایش شدید موارد می آید به هند آماده به دوباره باز کردن مرحله به مرحله-شیوه ای پس از نزدیک به دو ماه از مستند برای مقابله با این بیماری همه گیر.

دولت در روز شنبه تمدید مستند تا 30 ژوئن آن را به عنوان نشان داد که مرحله به مرحله برنامه ریزی برای باز کردن هند است. مراکز و هتل ها و رستوران ها و مکان های عبادت می توانید برای باز کردن در ژوئن 8 به جز در مهار مناطق مناطق با بیشترین تعداد coronavirus موارد است.

محدودیت حذف شده اند در جنبش مردم و کالا بین کشورها. شب مقررات منع رفت و آمد خواهد ماند اما زمان تغییر خواهد کرد به 9 pm-5صبح از موجود 7 بعد از ظهر-7. سینما مدارس و پروازهای بین المللی را دوباره باز پس از یک ارزیابی در چند هفته آینده.

به عنوان ویروس پیشرفت در سرعت های مختلف در سراسر جهان وجود فشار بوده است در بسیاری از کشورها به آسانسور فلج مستندات با وجود هشدارهای متخصصان از موج دوم ممکن است از عفونت.

در بریتانیا است که شروع به بلند کردن آن مستند در دوشنبه ارشد مشاوران به دولت هشدار داده شد که در آن به سرعت در حال حرکت به آژانس خبری AFP گزارش شده است.

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro که ترس اقتصادی خرید اینترنتی از اقامت در خانه اقدامات خواهد بود بدتر از این ویروس است berated فرمانداران و شهرداران برای تحمیل آنچه که او خواستار "استبداد مجموع قرنطینه."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن