باردار فیل قتل در کرالا اول بازداشت

وحشی فیل منحرف به یک روستا در نزدیکی سکوت پارک ملی دره در پلککد ماه گذشتهتریواندروم: یک مرد بازداشت شده است خو

توسط ELEMENTORSITE در 16 خرداد 1399
In Pregnant Elephant's Killing In Kerala, First Arrest

وحشی فیل منحرف به یک روستا در نزدیکی سکوت پارک ملی دره در پلککد ماه گذشته

تریواندروم:

یک مرد بازداشت شده است خود را به اتهام دخالت در مرگ یک فیل در کرالا دولت جنگل گفت: امروز. این اولین دستگیری در این مورد بود که موجب اعتراض در رسانه های اجتماعی. بازداشت می آید یک روز پس از کرالا وزیر Pinarayi Vijayan گفت: سه مظنون شناسایی شده اند.

جنگل ها گفته اند این فیل می تواند فوت کرده اند با توجه به شدید دهان صدمات پس از خوردن مواد منفجره مخلوط با برخی از خوراکی ماده معمولا به عنوان یک تله برای حفظ حیوانات وحشی مانند گراز دور از بین بردن محصولات کشاورزی.

که در چهل سالگی گفته می شود مواد منفجره به کار گرفته شده و همچنین کمک به دیگران با توجه به رئیس حیات وحش سرپرست Surendra کومار.

پلیس به دنبال مظنون است. "بازداشت مرد لاستیکی شناور. جستجو برای دیگران" palakkad رئیس پلیس G سیوا Vikram گفت.

وحشی فیل منحرف به یک روستا در نزدیکی سکوت پارک ملی دره در پلککد ماه گذشته و مشکوک به خورده کاری با ترقه پر شده در آن است. آن منفجر شده در فیل ، حیوانات راه می رفت برای روز در عذاب قبل از آن رفت و به یک رودخانه و درگذشت ایستاده در مه 27.

روستاییان در این منطقه اغلب با استفاده از ترقه و مواد منفجره پر شده در مواد غذایی - میوه ها و یا چربی حیوانی به محافظت از زمینه های خود را از حیوانات وحشی مانند گراز و وحشتناک عمل شده است به طور گسترده ای محکوم کرد.

عکس های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد فیل ایستاده در رودخانه با دهان و تنه در آب شاید برای برخی از امداد رسانی از چه تنها می تواند تصور که درد مشقت بار است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب