در PM "رایگان جیره" حرکت اشاره به Chhath Puja از نظرسنجی محدود بیهار

"آیا ایجاد کرد Pradhan یا کشور Pradhan Mantri هیچ کس بالاتر از قوانین" ساعت مودی گفت.دهلی نو: نخست وزیر نارندر

توسط ELEMENTORSITE در 10 تیر 1399

"آیا ایجاد کرد Pradhan یا کشور Pradhan Mantri هیچ کس بالاتر از قوانین" ساعت مودی گفت.

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی امروز گفت که یک کلید طرح دولت برای توزیع رایگان مواد غذایی سبوس دار به 80 کرور روپیه از هند فقیرترین - 2.5 برابر جمعیت آمریکا خواهد بود تمدید نوامبر پایان به امداد در طول فصل جشنواره به عنوان کشور دعوا coronavirus.

"نگه داشتن در ذهن همه جشنواره ها که می آیند تا در چند ماه آینده این طرح به ارائه 80 کرور مردم با 5 کیلوگرم رایگان جیره و 1 کیلوگرم dal (پالس) در هر ماه در حال حاضر توان توسعه یافته تا دیوالی و Chhath Puja و یا تا پایان ماه نوامبر" ساعت مودی گفت: پرداختن به این کشور برای ششمین بار پس از شیوع کروناویروس.

دولت قصد دارد به صرف 90,000 تومان کرور روپیه در گسترش رایگان جیره طرح Pradhan Mantri Book Kalyan Yojana تا نوامبر است.

Chhath Puja یکی از مهم ترین جشنواره های بیهار که در آن انتخابات به دلیل بعد از این سال در اطراف نوامبر. نخست وزیر اعلام می آید در یک زمان متحدان خود را در بیهار حزب حاکم کرده و برای کمک به هزاران نفر از مهاجران که باقی می ماند بدون شغل پس از بازگشت آنها به حالت رشته ای و از جان گذشته در طول coronavirus مستند.

به طور قابل توجهی PM ساخته شده هیچ اشاره ای چین در 17 دقیقه آدرس داده بود که برای اولین بار به کشور پس از 15 ژوئن برخورد در لاداخ که در آن 20 سرباز کشته شدند در یک نزاع و جدال با سربازان است.

با تمرکز بر Unlock2 نخست وزیر همچنین صحبت در مورد "یک ملت یک جیره کارت" طرح گفت که بهره مندی هزار نفر از کارگران مهاجر و خانواده های آنها که تا به حال هیچ خانه ثابت و یا اسناد و مدارک.

او اعتبار کشاورزان و مالیات دهندگان با بانکها و هند در مبارزه با ویروس مرگبار است که آلوده 5.6 لاخ مردم در کشور است. "همه شما را از پرداخت مالیات خود را که به این دلیل است که فقیر و مهاجران گرسنه نیست. به نمایندگی از کل ملت, من می خواهم برای تشکر از تمام کشاورزان و مالیات دهندگان."

ساعت مودی گفت: سهل انگاری اجتماعی و رفتار شخصی دیده می شود پس از Unlock1 به اجرا در آمد بود و دلیلی برای نگرانی در یک زمان آن را حتی بیشتر مهم است به اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus.

"آیا ایجاد کرد Pradhan یا کشور Pradhan Mantri هیچ کس بالاتر از قوانین او گفت:" اصرار به پوشیدن ماسک.

"قبلا ما دقیق در مورد ماسک فراموش gaj دوری (اجتماعی فاصله) و شستن دست ما است. اما در حال حاضر که ما باید محتاط تر افزایش بی دقتی است که دلیلی برای نگرانی. مردم باید برای تبدیل شدن به احتیاط دوباره به خصوص در مهار مناطق" ساعت مودی گفت.

"ما در حال ورود به Unlock2. ما همچنین از ورود یک فصل است که در آن سرما و سرفه و تب را افزایش می دهد. من درخواست تجدید نظر به همه شما لطفا از خودتان مراقبت کنید. لطفا نمی شود بی دقتی."

نخست وزیر هند بهتر بود در مقایسه با بسیاری از کشورها و lakhs از زندگی بودند را نجات داد به دلیل مستند و دیگر تصمیم گیری به موقع گرفته شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب