Iggy Pop, دیوید بایرن و دیگر افراد مشهور در حال خواندن داستان قبل از خواب برای بزرگسالان

Bedtime stories فوق العاده برای گرفتن بچه ها به خواب اما در دوران این رشد یو پی اس می تواند با آرام بخش قبل از

توسط ELEMENTORSITE در 23 خرداد 1399

Bedtime stories فوق العاده برای گرفتن بچه ها به خواب اما در دوران این رشد یو پی اس می تواند با آرام بخش قبل از خواب داستان نیز هست. در پاسخ به این نیاز برآورده نشده نیویورک-بر اساس جدید موزه میزبانی جدید دیجیتال نمایشگاه به نام "داستان قبل از خواب." هدف از این پروژه ایجاد شده توسط هنرمند ایتالیایی به Maurizio Cattelan (شاید بهترین و شناخته شده برای خود را 18 قیراط طلا, مجسمه سازی از یک توالت) است که برای ایجاد "آرامش بخش و احساس با هم" و برای کمک به مردم از طریق زمان بیماری همه گیر.

برای انجام این کار Cattelan دعوت کرده است طیف وسیعی از شناخته شده فرهنگی مشاهیر به عنوان خوانده شده داستان های کوتاه, اشعار و یا فصل از یک کتاب بود. ضبط همه در خانه توسط هنرمندان و بیشتر به نظر می رسد ساخته شده اند بر روی یک گوشی یا لپ تاپ می دهد که داستان بیشتر صمیمی و پوست احساس می کنید.

Cattelan ایده پشت Bedtime Stories جدید موزه توضیح می دهد را در سایت خود است که به دعوت "دوستان و دیگر هنرمندان و نوازندگان او را تحسین ما را به شرکت." این موزه جدید نیز در ادامه توضیح می دهد که "Cattelan تصور 'داستان های قبل از خواب' به عنوان راهی برای ماندن با هم در این روز از انزوا."

این مجموعه آغاز شده و با داستان Iggy Pop چگونه او را سقوط در عشق با یک سگ ولگرد. از آن زمان به بعد این پروژه نیز برجسته آمریکایی هنرمند تجسمی جوآن جوناس و سر صحبت ستاره David Byrne. دومی می خواند کمی کمتر در دسترس عبور از میلتون Rokeach را روانی مطالعه "سه مسیح از میشیگان."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب