اگر شما فقط یک ارتقاء به اتاق خواب خود را برای تابستان باید این

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

حالا که آب و هوای گرم است که در اینجا در حالی که برای من روشن کرده ایم تا در زمستان ملافه به مورد علاقه من تابستان دسته کوچک موسیقی جاز: ترد پنبه percale ورق و یک سبک لحاف. پتو صدا ممکن است از مد افتاده اما وجود دارد مقدار زیادی از نسخه های مدرن امروز در دسترس است. برای خواب مثل من که ترجیح می دهند فقط یک بیت از وزن خود را تخت پوشش لحاف ارائه می دهد احساس امنیت بدون بیش از حد گرما.

برای تابستان من که 100 در صد پنبه پارچه و پر کردن باعث می شود برای تنفس لحاف (گاهی اوقات آنها به عنوان “پوشش” و آنها اغلب به عنوان مجموعه ای با یک جفت دوخته شمس). و بهتر است آنها گاهی اوقات باید دو الگوی متفاوت در هر طرف به شما دو به نظر می رسد برای قیمت یک.

من گرد هشت پتو که با همه معیارهای فوق در طیف وسیعی از سبک ها و الگوهای. می دانم که پتو ها اغلب گرانتر اما به خوبی ساخته شده یکی را برای سال گذشته اگر نه دهه—من فقط بازنشسته من 20+ سال لحاف تابستان گذشته هنگامی که آن را در نهایت تبدیل شد به threadbare. اگر شما به دنبال برای تابستان جدید ملافه را در نظر بگیرید یکی از این سبک است.

پلنگ مدال کوک لحاف

جسورانه و زیبا, من عاشق بازیگوش نگاه از پلنگ مدال کوک لحاف از هدف Opalhouse نام تجاری. زعفران رنگ مرسوم و احساس روشن و تازه برای ماه های گرم, و چون پلنگ نقاط هستند بیش از حد دقیق و واقع بینانه از چاپ به نظر نمی آید بیش از حد بالا.

خرید: Opalhouse پلنگ مدال کوک لحاف, $59.99 به صورت کامل/ملکه از هدف

آبی Himaya چاپ لحاف مجموعه

یکی دیگر از هدف fave آبی است Himaya چاپ لحاف مجموعه ای از جاستین Blakeney ملافه مجموعه است. با الهام از درهم موزاییک, آن را در یک الگوی است که سابقه خط بین سنتی و معاصر است. پالت—واضح aquas از استخرهای شنا و به رنگ آبی آسمان روز—مناسب برای تابستان.

خرید: آبی Himaya چاپ لحاف مجموعه, $99.99 به صورت کامل/ملکه مجموعه ای از هدف

Minimalists: توجه داشته باشید از CB2 را Aldeia سیاه پتو نقطه با نقطه های سفید. من عاشق این طراحی ساده بسیار است که من به آن یک رمز عبور در اولویت من برای برگشت پتو. این نیز موجود است در رنگ سفید با نقطه های سیاه و سفید اگر شما مانند فندک ملافه.

خرید: Aldeia, سیاه, پتو, $119.00 به صورت کامل/ملکه از CB2

زمانی که من بازنشسته من بسیار محبوب لحاف سال گذشته من جایگزین آن با راگبی خط خطی لحاف از Pottery Barn Kids (shhhh نیست به کسی بگویم که من خرید من ملافه در فروشگاه های کودکان). من با استفاده از هر دو راه راه سمت و جامد نیروی دریایی بسته به اینکه چگونه من می خواهم به آن سبک

خرید: راگبی خط خطی لحاف, $179.00 به صورت کامل/ملکه از Pottery Barn Kids

من مدت ها آرزو بی انتها تیک تاک خط خطی لحاف از مدرسه برقی: آبی و سفید راه راه ارائه فقط یک زمزمه از طرح و رنگ است که هماهنگ با تقریبا هر دکور. به نظر من در حال تیک تاک است که دلتنگ احساس جدید انگلستان خانه در تابستان. هشدار عادلانه این پوشش ها بسیار محبوب است که آنها اغلب خارج از بورس.

خرید: الماس تیک تاک لحاف, $189.00 به صورت کامل/ملکه از مدرسه برقی

مدرن و گرافیک Waveny لحاف از شرکت فروشگاه Cstudio خانه می آید از قبل شسته شده برای نرمی فوق العاده. با تکه تکه زیگزاگ در یک طرف و یک نقش برآب خط خطی معکوس شما می توانید دو شورون به نظر می رسد برای قیمت یک.

خرید: Cstudio خانه Waveny پنبه لحاف و شمس $199.00 $148.99 از شرکت فروشگاه

اگر شما به دنبال ریخت و پاش (و مهار شده اما رنگارنگ طعم و مزه), چک کردن ابزار بوم را پوشش. این شده است یک بخش مستقل با نام تجاری خط از اوایل روز از شرکت در 1990s. من تحسین آنها را دست اول چند سال در Rivertown تسلیم در هادسون نیویورک هستم و صرفه جویی در سکه های من برای یکی از خود من است.

خرید: رنگی Coverlet, $372 برای ملکه از ابزار بوم

روشن رنگ بری از این 100 درصد پنبه آلی لحاف طراوت پاپ رنگ برای اتاق خواب خود را. مرغ ارگانیک را الگوی همه به معنای مخلوط و همسان برای یک بازی گاه به گاه boho نگاه کنید.

خرید: بنفش اوجي لحاف, $218 برای ملکه از باران آلی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im