"اگر خیلی دردناک بود چرا...": راهول گاندی به Rajnath Singh در Ladakh

کنگره راهول گاندی سوال وزیر دفاع Rajnath Singh بیش از لاداخ face-offدهلی نو: کنگره MP راهول گاندی مطرح شده پنج

توسط ELEMENTORSITE در 29 خرداد 1399
'If It Was So Painful, Why...': Rahul Gandhi To Rajnath Singh On Ladakh

کنگره راهول گاندی سوال وزیر دفاع Rajnath Singh بیش از لاداخ face-off

دهلی نو:

کنگره MP راهول گاندی مطرح شده پنج سوال به وزیر دفاع Rajnath Singh در روز پنج شنبه بیش از دولت را از دست داده و به "خشونت face-off" در بین هندی ها و چینی ها سربازان در Ladakh را Galwan ولی این هفته است.

در پاسخ به آقای سینگ صدای جیر جیر که به نام مرگ از 20 سربازان هندی "عمیقا نگران کننده و دردناک" آقای گاندی گفت: ارتش هند بوده است "توهین" توسط وزیر دفاع نمی نامگذاری چین در صدای جیر جیر. آقای گاندی همچنین خواستار دانم چرا Rajnath Singh بود توییتی کامل دو روز پس از درگیری میان دو ارتش - اول مربوط به مرگ و میر از سال 1975.

"اگر خیلی دردناک بود چرا توهین ارتش هند با نامگذاری چین در صدای جیر جیر خود را? چرا 2 روز پارلمانی? چرا آدرس تظاهرات به عنوان سربازان بودند که به شهادت? چرا پنهان کردن و ارتش متهم توسط دوست صمیمی رسانه ها ؟ چرا پرداخت-رسانه سرزنش ارتش به جای GOI?," او در توئیتر خود نوشت.

ساعت قبل از Rajnath Singh تا به حال توئیتر خود نوشت: "از دست دادن سربازان در Galwan عمیقا نگران کننده و دردناک است. سربازان ما نمایش داده می شود نمونه شجاعت و جوانی در حین انجام وظیفه و خونشان در بالاترین سنت از ارتش هند".

راهول گاندی توییتی تسلیت خود را در روز چهارشنبه نوشته: "کلمات نمی توان توصیف درد من احساس می کنم برای افسران و مردانی که زندگی خود را قربانی برای کشور ما است. تسلیت به تمام عزیزان خود. ما در کنار شما در این زمان دشوار است".

او همچنین در مورد سوال نخست وزیر نارندرا مودی بیش از سکوت خود در این حادثه نوشتن: "به همین دلیل است که ساعت سکوت ؟ به همین دلیل است که او پنهان شده ؟ به اندازه کافی به اندازه کافی است. ما نیاز به دانستن آنچه اتفاق افتاده است. چگونه جرات چین کشتن سربازان ما? چگونه جرات آنها را ما زمین؟"

کنگره رئیس سونیا گاندی نیز انتقاد نخست وزیر خواستار او توضیح دهید که چگونه چین موفق به گرفتن سرزمین های هندی و چرا 20 سربازان مجبور به فدا کردن جان خود را برای ملت است.

نارندرا نخست وزیر در پاسخ پنج شنبه پیش از یک ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور مورد بحث coronavirus بحران گفت: "این کشور را افتخار بدانند که ما سربازان درگذشت چینی... هند می خواهد صلح اما هنگامی که برانگیخت آن است که قادر به دادن اتصالات پاسخ".

این ساعت نیز یک نشست روز جمعه برای بحث در مورد خشونت.

روز دوشنبه برخورد شدید تنش پس از هفته ها تنش در امتداد مرز فوران زمانی که هند گشت پارتی نقل مکان کرد و برای حذف یک چادر در Galwan دره. چین موافقت کرده بود برای حذف چادر پس از مذاکرات بین سپهبد-رتبه افسران از هر دو طرف در ژوئن 6.

این حادثه درگیر هیچ تیراندازی اما "خشونت دست به دست را لغو کردند".

سربازان انداخت مشت و سنگ در هر یک از دیگر و نیروهای نظامی گفته می شود استفاده می شود میله و ناخن نکردم باشگاه در طول این مبارزه که برای ساعت به طول انجامید تا نیمه شب روز دوشنبه با توجه به گزارش.

هند در پاسخ سه شنبه شب گفت: تلفات "است که می تواند اجتناب شده است تا به حال این توافق در سطح بالاتری بوده است با وسواس به دنبال آن توسط طرف چینی".

چین در تهاجمی در بیانیه ای پس از این حادثه را متهم کرده بود که هند از عبور از مرز و "حمله به چینی پرسنل", آژانس خبری AFP گزارش شده است.

با ورودی از AFPtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب