من ایجاد یک دفتر کوچک در اتاق خواب و در اینجا به همین دلیل شما باید بیش از حد

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یکی از چیزهایی که شما بارها و بارها شنیدن اگر شما جدید به کار از خانه است که روال همه چیز است. مردم را نشان می دهد که شما در حفظ و به regimented برنامه درست مثل شما را در یک دفتر. آنها می گویند برای ایجاد یک فضای کار تعیین شده و برای استفاده از آن به طور مداوم. مردم نشان می دهد که پیوستن به ساختار شما را کمتر و یا کمتر موفق. به عنوان کسی که با موفقیت و (عمدتا) مولد از خانه کار می کرد (و برای خودم) برای بیش از یک سال و من اینجا هستم تا به شما بگویم که همیشه درست نیست. تعیین شده کاری ؟ بزرگ. قوانین سفت و سخت به استرس بیش از ؟ نه آنقدر.

وقتی که من برای اولین بار شروع به کار از خانه من هم فکر کاملا سازمان یافته در برنامه روزانه و معمول بود و کلید موفقیت من به عنوان یک تمام وقت مترجم آزاد است. این همچنین بدان معنی است که زمانی که من به ناچار کار می کرد از تخت برای یک صبح یا خواب بعد از کمی بیش از حد معمول من احساس می کنم شکست خورده بود—که من به نحوی نبود کار به عنوان سخت به عنوان هر کس دیگری با طب سنتی, دفتر مشاغل. حتی بدون تحقق آن من تا به حال خودم را برای شکست باور است که کار از خانه تا به حال به دنبال یک راه خاص است.

بنابراین من خودم را از شکل یک برنامه و روال است که برای من کار می کرد به طور طبیعی حتی اگر آن را به نظر نمی آید مانند هر کس دیگری است. آن را در زمان کمی آزمون و خطا اما در نهایت من فرود در چیزی که برای من کار می کرد و از همه مهمتر مجاز برای انعطاف پذیری است. این است که چرا زمانی که COVID-19 اتفاق افتاد و بسیاری بیشتر مردم شروع به کار از خانه تنظیم مجدد روال نه تنها احساس لازم است, اما آن را نیز احساس طبیعی است. من استفاده می شود برای تنظیم و تطبیق دوباره من عادت من به عنوان مورد نیاز است. با وجود این واقعیت است که من استفاده می شود به کار از خانه من می دانستم که من نیاز به تغییر همه چیز را در مورد من روز به روز کار عادت.

قادر به مکرر هفتگی کافی شاپ ها و کافه ها است که معمولا شکست تا من روز به روز برنامه من می دانستم که من نیاز به یک تغییر از مناظر. را وارد کنید: اتاق خواب ، یک زمان وجود دارد در زندگی من وقتی که ایده کار از اتاق خواب من را ساخته اند من پوست خزیدن. آن را به یک مکان کارشناسان همیشه می گویند شما نباید خود را به لپ تاپ یا محل کار تماس. من تا به حال فضای محدود برای کار با چند و از جان گذشته نیاز به حک کردن یک جدید, طراوت فضا است که من تا به حال هرگز قبل از. من می خواستم نور خورشید, فضا و سکوت و تنها محل در آپارتمان دو خوابه است که اتفاق افتاده است به کسانی که همه چیز در دسترس من بود ، بنابراین من بريدن کوچک من میز به گوشه ای از اتاق خواب من, راه اندازی لپ تاپ و شارژر قرار داده شده در یک نوت بوک کوچک روی میز و رو به کار می کنند.

من نمی باید به طور کامل تزئین اتاق خواب کوچک, اتاق کار (تصویر بالا) عمدتا به دلیل قرار دادن میز من مجاز به استفاده از تعداد کمی از عناصر طراحی در حال حاضر در بازی در بقیه اتاق. گوشه ای از فرش ارائه شده خوب و دنج پاپ از رنگ های جسورانه زیر پا و قفسه بندی setup درست در کنار اتاق خواب و راهرو در حال حاضر به مجموعه ای از کتاب قاب عکس ها و گیاهان خواهد بود کاملا قابل قبول زوم “کار” پس زمینه باید من به آن نیاز دارید. من اضافه شده یک شمع و یک صندلی ویندزور با اواسط قرن مدرن پا به مخلوط و آن را به نام یک روز.

بخشی از من انتظار می رود این راه اندازی به گذشته چند هفته قبل از اینکه در نهایت در حال نادیده گرفته و تبدیل شدن به یک محل به شمع تا لباس. به جای آن بوده است بیش از 100 روز پس از راه اندازی کنم من کوچک اتاق خواب, اتاق کار, و من هنوز هم آن را روزانه استفاده کنید. در حالی که من خوش آمدید این روز زمانی که من گوشه ای از اتاق خواب من باز دوباره, و من نمی خواهد که برای گول زدن گوشه های تیز میز هر بار که من راه من به کمد من, من هم خدا را شکر برای تغییر از مناظر. این دقیقا چیزی بود که من نیاز به اجتناب از موش خرمای کوهی امریکا روز-مانند روال قرنطینه. اگر چه کامل نیست این تنظیمات اجازه داده است من به لحظات آرامش و تمرکز زمانی که من نیاز آنها بیشتر است.

اگر شما فکر میکنید که “تکنولوژی قرار نیست در یک اتاق خواب” و یا “من هرگز نمی تواند کار در اتاق خواب,” خوب, من می خواهم شما را تشویق به پرتاب آن “قوانین” از پنجره سمت راست. به جای آن به خودتان یادآوری کنید که تنها چیزی که اهمیت خود را در مورد کاری است که آن را اجازه می دهد تا شما را به انجام کار در راه است که به عنوان استرس رایگان و کارآمد به عنوان امکان پذیر است. اگر این بدان معناست که شما باید برای کار از یک پاسیو صندلی خود را در ایوان زیر وزن پتو بر روی نیمکت و یا در یک فضای اداری شما در اتاق خواب خود را پس از آن که آنچه در آن طول می کشد. با وجود آنچه شما شده است گفت: در مورد آنچه که “قابل قبول” برای یک فضای اداری و یا چه چیزی نیست اگر یک محیط خاص اجازه می دهد تا شما را به احساس بهترین خود را و کار خود را انجام و سپس حدس بزنید چه ؟ که به عنوان موفق محل کار—و بعد—به هر گونه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de