هیدروکسی کلروکین نمی جلوگیری از عفونت کروناویروس مطالعه با بیش از 800 نفر می یابد

یک جعبه Plaquenil ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین ساخته شده توسط شرکت سانوفی برای استفاده در سال برای درمان

توسط ELEMENTORSITE در 15 خرداد 1399

یک جعبه Plaquenil ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین ساخته شده توسط شرکت سانوفی برای استفاده در سال برای درمان مالاریا و اختلالات خود ایمنی.

آلن Pitton | NurPhoto | گتی ایماژ

هیدروکسی کلروکین این دارو با حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مبارزه با Covid-19 هیچ بهتر از دارونما در پیشگیری از عفونت کوروناویروس با توجه به نتایج منتشر شده در چهارشنبه, the New England Journal of Medicine.

این مطالعه اولین مطالعه تصادفی کنترل شده با دارونما در نظر گرفته است که "استاندارد طلا" در علم در نگاه 821 نفر در ایالات متحده و کانادا که قرار شده به کوروناویروس.

محققان به رهبری دکتر دیوید Boulware یک بیماری عفونی محقق در دانشگاه مینه سوتا گفت: مواد مخدر داده شد به 414 نفر به مدت پنج روز در حالی که 407 دارونما بود. نزدیک به 80 درصد از بیماران گزارش شده است در معرض خطر قرار گرفتن در معرض به تایید Covid-19 تماس بگیرید.

حدود 12 درصد از افرادی که به آنها داده شد مالاریا مواد مخدر توسعه Covid-19 در مقایسه با 14% که دریافت دارو با توجه به يافتههای حاصل از مطالعه که شامل مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم به کسانی که با Covid-19. آنها گفتند: عوارض جانبی شایع تر با کسانی که در زمان هیدروکسی کلروکین اما وجود دارد هیچ "جدی" عوارض جانبی. نتایج متفاوت برای کسانی که با استفاده از روی و ویتامین C محققان گفتند.

هیچ مرگ و میر گزارش شده است. حدود سه چهارم از بیماران تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی با توجه به مطالعه در حالی که بقیه گزارش شده بود فشار خون بالا و آسم یا دیابت است.

Coronavirus که ظهور در ووهان چین حدود پنج ماه پیش تا به بیمار بیش از 6 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 382,299 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

علاوه بر این برای درمان مالاریا هیدروکسی کلروکین است که اغلب توسط پزشکان برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس. آن شناخته شده است به عوارض جدی از جمله ضعف عضلات قلب و آریتمی. آزمایشات بالینی متعدد به دنبال برای دیدن اگر آن را موثر در مبارزه با Covid-19 اما از آن است که نه اثبات شده درمان است.

حتی اگر مواد مخدر است ثابت شده برای درمان coronavirus برخی از مردم در سراسر جهان است و باید آن را پس از یک تعداد انگشت شماری از مطالعات منتشر شده در اوایل سال پیشنهاد آن می تواند مفید باشد و مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج مواد مخدر به عنوان یک درمان بالقوه برای ویروس.

یک مطالعه اخیر منتشر شده در JAMA یافت که ایالات متحده نسخه برای مالاریا مواد مخدر رسید و نزدیک به 2000% در ماه مارس زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اول ترویج مواد مخدر به عنوان یک درمان بالقوه برای coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن فاش ماه گذشته او مصرف هیدروکسی کلروکین روزانه برای جلوگیری از عفونت با کوروناویروس. کاخ سفید پزشک دکتر Sean کانلی منتشر شد یادداشتی که گفت که پس از بحث در مورد شواهد و علیه هیدروکسی کلروکین با مغلوب ساختن پیشی جستن آنها به این نتیجه رسیدند "سود بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی."

همچنین روز شنبه سازمان بهداشت جهانی گفت که از سرگیری آن محاکمه هیدروکسی کلروکین پس از به طور موقت متوقف تحقیقات بیش از نگرانی های ایمنی.

در 25 مه اعلام کرد که آن را به حال به طور موقت به حالت تعلیق در آن دادگاه از مواد مخدر است. اعلام روز پس از یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست یافت که در بیمارستان بستری Covid-19 بيمار تحت درمان با هیدروکسی کلروکین به حال در معرض خطر بالاتر مرگ نسبت به کسانی که آن را. این مطالعه در حال حاضر مجددا در حال برررسی بیش از نگرانی در مورد ساخته و داده ها.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن