در حالی که بسیاری از نقاط جهان در حال حاضر در برخی از فرم قرنطینه با توجه به COVID-19 pandemic, واقعیت افزوده واقعیت (AR) به ما می دهد همه از این فرصت برای دیدن محتوای مجازی در حالی که گیر کرده در خانه ما است.

در علاوه بر این به نصب تلفن همراه AR نرم افزار و یا بازی با camera effects on Facebook, Instagram, Snapchat و Infinite گوگل جستجو میزبان طیف گسترده ای از مدل های 3D است که شما می توانید خود را در فضای فیزیکی در انتخاب گوشی های آندروید است.

بنابراین اگر شما در حال انجام binging ببر پادشاه در Netflix بکشد شما می توانید در حال حاضر یک ببر در خود را امن و گرم خانه است.

مرحله 1: بررسی سازگاری دستگاه

راز علیرضا در گوگل جستجو ارکر یک توسعه دهنده این ابزار است که به برنامه های AR قابلیت های مانند سطح تشخیص برای مهار محتوای مجازی به فضای واقعی. سال گذشته گوگل پیاده سازی یک وب سایت مبتنی بر پروتکل برای محتوای AR به نام صحنه بیننده را قادر می سازد که وب سایت ها برای ارائه محتوای AR از طریق جستجو در گوگل.

نه هر گوشی های هوشمند آندروید است که گواهی به اجرا ارکر برنامه های. البته گوگل, پیکسل خط است و بسیاری از دستگاه های گل سرسبد (و حتی برخی از اواسط محدوده محصولات) از Samsung, LG, Huawei, Motorola, Sony Xiaomi و برجسته دیگر سازندگان گوشی منتشر شده در طول دو سال گذشته سازگار است. گوگل حفظ یک لیست از ارکر-دستگاه های پشتیبانی شده, پس آن را چک کنید اگر شما در شک هستید.

مرحله 2: نصب و یا به روز رسانی خدمات Google Play برای علیرضا

بسیار شبیه اندیشه های دیگر خدمات ارکر نیست و پخته به سیستم عامل. بلکه قابلیت های آن در حال تحویل از طریق یک برنامه جداگانه است که به روز رسانی از طریق Google Play. این برنامه در اصل به نام ارکر اما به هر دلیل گوگل تغییر نام برنامه Google Play Services برای علیرضا

Google Play Services برای AR نصب شده است به طور خودکار واجد شرایط در دستگاه های. اما برنامه بازدید فروشگاه بازی صفحه بالا به مطمئن شوید که آن را به روز شده به عنوان شما نیاز به حداقل نسخه 1.9. اگر شما واجد شرایط دستگاه و شما نمی ترسم برای انجام یک کمی ریشه اتمام راهنمای ما برای فعال کردن ارکر بر روی هر تلفن آندروید.

مرحله 3: جستجو برای محتوا

بر خلاف سنتی صفحات وب, تصاویر و فیلم, همه چیز نیست شما برای جستجو در گوگل خواهد شد بازگشت یک نتیجه 3D. با این حال وجود دارد نسبتا طیف گسترده ای از محتوای AR در دسترس از گوگل و وب سایت های دیگر.

واژه های جستجو برای پیدا کردن محتوای 3D متفاوت بسته به موضوع و ارائه دهنده. به طور کلی به دنبال “مشاهده در 3D” را فشار دهید پس از گوگل چیزی. شما می توانید رفتار خود را جستجو از طریق گوگل, نرم افزار گوگل دستیار و یا وب سایت گوگل در هر مرورگر اما مشاهده محتوای AR را لگد شما را به Google app.

  • حیوانات: شیر و ببر و خرس همراه با تمساح عقاب راکون اسب و گرگ و گربه و سگ (از جمله نژاد خاص مانند retrievers طلایی و pugs), پاندا, پنگوئن, کوسه ها, مارها و بیشتر در دسترس هستند برای مشاهده از گوگل. وجود ندارد لیست رسمی از گونه های که در دسترس هستند به طوری که فقط برای جستجو یک حیوان و شانس خود را امتحان کنید.
  • فضا: ناسا میزبان صدها مدل های 3D از سفینه های فضایی, سیارات و اقمار و بیشتر در وب سایت خود را. بسیاری از آنها در دسترس برای مشاهده در آر از طریق جستجو در گوگل به عنوان به خوبی. در کل اضافه کردن “مدل 3D” به خود celestial جستجو برای پیدا کردن آن محتوای AR. اسمیتسونیان موسسه ملی و موزه هوا و فضا نیز تن به تن با مجازی بدل از نیل آرمسترانگ لباس فضایی است که می توان با جستجو برای فضانورد نام.
  • آناتومی انسان: بدن قابل مشاهده ساخته شده است که انتخاب آن مدل های 3D موجود است برای مشاهده بر روی وب به عنوان به خوبی. مدل جمجمه اسکلت و چشم همراه با گوارشی فوقانی تنفسی و عضلانی سیستم در میان گزینه های برای مشاهده.
  • هدف: نزدیک به 800 مبلمان و محصولات خانگی از هدف قرار دادن برچسب های خصوصی مجموعه ها مانند پروژه 62 آستانه اتاق ملزومات Opalhouse و Pillowfort و برخی از فروشندگان شخص ثالث, از جمله شایانی محصولات کودک استراحت Storkcraft و آس فرعی رودخانه قابل مشاهده هستند و در آر از طریق جستجو در گوگل. نوع در “هدف” به همراه برچسب نام و نوع محصول (به عنوان مثال “هدف پروژه 62 میز”) برای پیدا کردن محصولات سازگار.
  • مارک: تعادل جدید و ولوو در میان کسب و کار ارائه یک انتخاب محدود از مدل های 3D از محصولات خود را در گوگل جستجو کنید. اما تنها محصولی که تعادل جدید را فراهم می کند یک مدل 3D از FuelCell اکو کفش. در ضمن شما می توانید کشف ولوو XC60, XC90 و S60 خود را در فضای فیزیکی توسط جستجو و مدل.
  • فرهنگ و هنر: در حالی که گوگل فرهنگ و هنر خود نرم افزار تلفن همراه خود را برای نمایشگاه مجازی در تاریخی غار Chauvet در فرانسه, این تیم نیز ساخته 3D اسکن از غار موجود در گوگل جستجو کنید.
  • بابا: تاریخ و زمان آخرین کریسمس گوگل به ما یک انیمیشن 3D سانتا به نمایش در آر. در حالی که ‘تیس فصل در حال حاضر شما هنوز هم می توانید جستجو برای “سانتا جستجو” برای دریافت بازدید از نشاط همکار در خانه خود را.

گام 4: بازیابی 3D مدل

هنگامی که شما پیدا کرده ام مطالب خود را شیر “مشاهده در 3D” را فشار دهید برای دسترسی به مدل های 3D. این بار این مدل بر روی یک پس زمینه سفید با یک برگه زیر را با اطلاعات در مورد مدل و, اگر قابل اجرا باشد, میزبانی وب سایت. در این نمایش شما می توانید با استفاده از حرکات لمسی به چرخش در اطراف مدل و دیدن آن از زوایای مختلف.

به منظور مشاهده مدل AR شیر “مشاهده در فضا” را فشار دهید در زیر مدل.

گام 5: وارد AR تجربه

پس از ضربه زدن بر روی “نمایش در فضایی خود را در” دکمه گوگل برنامه باز خواهد شد دوربین خود را مشاهده. اگر این اولین بار است که شما نیاز به قبول دوربین مجوز برای ادامه.

به منظور قرار دادن محتوای شما نیاز به نقطه دوربین خود را به سمت زمین و یا دیگر سطح صاف و به آرامی موج دستگاه خود را از چپ به راست به اسکن منطقه است. هنگامی که برنامه تشخیص داده سطح یک مستطیل سفید ظاهر خواهد شد بر روی سطح و به دنبال آن محتوای AR خود را.

با محتوای لنگر در فضا, شما هم اکنون می توانید راه رفتن در اطراف آن به مشاهده و آن را از زوایای مختلف و یا استفاده از حرکات لمسی به مقیاس مدل بالا و پایین و یا تنظیم قرار دادن آن است. ضربه بزنید دکمه شاتر در سوم پایین صفحه نمایش برای گرفتن یک عکس از خود را در تاریخ ،

نسبتا جدید از ویژگی های ارکر عمق API را قادر می سازد که برنامه های به جای محتوای AR در جلو یا پشت دنیای واقعی اشیاء است. این است که به عنوان شی ترکیب در گوگل جستجو AR تجربه و شما می توانید دستورالعمل های روی صفحه نمایش به حرکت و نزدیک به بهبود ترکیب. آن را کاملا آماده برای بار نخست و می تواند در نتیجه اشیاء ظاهر می شود شفاف است. شما می توانید این را با دایره آیکون در گوشه بالا سمت راست.

سطح غوطه وری از تجربه بستگی به محتوا. برای مثال حیوانات از گوگل به حرکت در اطراف و مربوطه خود را سر و صدا. با ماشین ولوو مدل شما می توانید “داخل” به نظر داخلی.

مرحله 6: به دنبال علیرضا آیکون بر روی وب

شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن محتوای 3D از ارائه دهندگان شخص ثالث در وب سایت خود را به عنوان به خوبی. علیرضا محتوا در وب است تعیین شده توسط برخی از تنوع 3D, مکعب, نماد جهانی برای موبایل AR تجربه است. برای مثال بدن قابل مشاهده وبلاگ شامل همان مدل AR است که از طریق جستجو در گوگل. همچنین هدف به راحتی سرپرستی همه از آن-3D رندر محصولات در دیده خود را در فضا بخش از وب سایت خود را.

علاوه بر این در اپل و iPads شما می توانید بسیاری از همین مدل های 3D به طور مستقیم از طریق وب سایت با تشکر از اپل ARKit جعبه ابزار برای برنامه های iOS و علیرضا نگاه سریع از ویژگی های مبتنی بر وب و محتوای AR. 1-800-Flowers, Seinfeld مجموعه ماکت و خرده فروشان با استفاده از Shopify را پلت فرم تجارت الکترونیک در میان نمونه های دنیای واقعی در حمایت از علیرضا نگاه سریع از طریق سافاری. میزان سازگاری کراس پلت فرم برای وب سایت های مبتنی بر محتوای AR بستگی دارد که آیا این اشخاص باید اجرا پروتکل توسط گوگل و اپل در سایت خود.

شما می توانید انتظار می رود در دسترس بودن به عنوان بیشتر و بیشتر ناشران محتوا begin اتخاذ صحنه بیننده و علیرضا نگاه سریع در سایت خود. فقط نگه داشتن چشم خود را از مکعب 3D به عنوان شما در حال مرور وب تلفن همراه.

افشا: همسر من با این نسخهها کار برای هدف.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با تامی Palladino/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de