چگونه به خاموش کردن عکس ها زندگی می کنند برای همیشه در دوربین آی فون خود را برنامه

آنها عشق یا نفرت آنها را زنده, عکس ها جای خود را دارند. مشکل این است که آنها همیشه در نیاز به شما برای غیر فع

توسط ELEMENTORSITE در 26 فروردین 1399

آنها عشق یا نفرت آنها را زنده, عکس ها جای خود را دارند. مشکل این است که آنها همیشه در نیاز به شما برای غیر فعال کردن این ویژگی در هر زمان شما برای باز کردن برنامه دوربین. حداقل این است که چگونه اپل چیزهایی که به طور پیش فرض — اما شما می توانید تغییر دهید که تنها با چند شیپور خاموشی.

شروع به سر به تنظیمات –> دوربین –> حفظ تنظیمات و سپس اطمینان حاصل شود ضامن در کنار "زنده عکس" فعال است. هنگامی که آن موجب صرفه جویی در گذشته استفاده می شود زندگی می کنند تنظیم عکس به جای نگه داشتن آن را با هر دوربین جدید جلسه. در حال حاضر باز کردن برنامه دوربین و غیر فعال کردن تصاویر زنده آیکون و ویژگی نمی خواهد به نوبه خود به عقب دوباره در آینده مگر اینکه شما را قادر می سازد آن را به صورت دستی.

"عکس زنده" است که فقط یکی از ویژگی های شما می توانید کنترل با استفاده از حفظ تنظیمات منو. شما پیدا کردن شما می توانید تغییر دهید که چگونه برنامه کار می کند به طور پیش فرض در بسیاری از بارگذاری تا آخر با استفاده از حالت دوربین به حفظ خود را آخرین اثر انتخاب است. آن را کمی شناخته شده اما قدرتمند راه را به دوربین آی فون خود را برنامه کار برای شما بهتر است.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصویر, و, GIF توسط جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب