چگونه به انتخاب قلم مو رنگ مناسب برای پروژه خود را

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.اولین بار

توسط ELEMENTORSITE در 30 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اولین بار من رفتم به محلی فروشگاه رنگ به انتخاب کردن برس های برای رنگ دیوار از اتاق مهمان من شوکه شده بود به کشف چگونه بسیاری از انواع و اندازه های مختلف براش در دسترس بودند. آیا من نیاز به باریک برس زاویه دار ساخته شده از الیاف طبیعی? خواهد بود و یا مصنوعی گسترده تر و بزرگتر براش کفایت می کند ؟

من به سرعت متوجه شدند که این نوع از برس شما نیاز دارید تا حد زیادی بستگی به پروژه شما در حال گام گذاشتن در. "مجموعه ای از با کیفیت بالا برس ضروری برای هر DIYer تکمیل یک رنگ و یا لکه پروژه می گوید:" کریس Gurreri دانشیار مدیر محصول از اعمال برای Sherwin-Williams شرکت. "کیفیت رنگ خود را برس باعث می شود یک تفاوت بزرگ در محصول نهایی و سرمایه گذاری در و مراقبت از با کیفیت بالا قلم مو کمک خواهد کرد که پروژه نگاه کنید و حتی حرفه ای تر است." پس چگونه شما را انتخاب کنید یکی از سمت راست? در اینجا جوانب مثبت که می دانید بهترین شکستن آن همه را برای شما.

در کل قلم ها را می توان تقسیم به دو دسته طبیعی و قلم مو و مصنوعی رشته برسمی گوید Gurreri. طبیعی قلم مو با موی حیوانات با تقسیم به پایان می رسد که اجازه می دهد قلم مو برای نگه داشتن بیشتر رنگ و انتشار آن به طور مساوی. این برس ها بهترین گزینه برای نفت بر اساس رنگ و لکه ها و پر کردن. چرا که آنها به آسانی آب را جذب و به سرعت می تواند تبدیل به لنگی, طبیعی, قلم مو نه یک انتخاب خوب برای آب مبتنی بر رنگ.

مصنوعی قلم مو ساخته شده از نایلون و پلی استر و یا ترکیبی از این دو. این موی ها سخت تر از حیوانات و آب را جذب نمی, بنابراین آنها بهترین استفاده از آب بر اساس رنگ و لکه ها و پر کردن.

ارزیابی دامنه پروژه خود را برای تعیین بهترین اندازه و سبک

در علاوه بر این به مصنوعی, مقابل, طبیعی, رشته, برس آمده در چندین شکل و اندازه و رسیدگی به سبک و خوب برای حالات مختلف. بر خلاف مواد قلم مو انتخاب اندازه و رسیدگی به سبک قلم مو همه چیز در مورد اولویت های شخصی می گوید Gurreri. در اینجا رایج ترین گزینه های شما می خواهید در فروشگاه:

کوچکتر اندازه قلم مو راحت تر به کنترل در حالی که بزرگتر از اندازه قلم مو دارای رنگ بیشتر و می شود کار انجام می شود سریع تر. "اگر شما در حال برش در روی دیواره های داخلی, توصیه ما به 1.5 - 2-اینچ, قلم مو برای DIYers می گوید:" Gurreri. "اگر شما در حال پوشش یک سطح بزرگتر مانند رنگ آميزي عرشه یا نقاشی بیرونی جانبداری توصیه می کنیم پله 3 - یا 4-اینچ, قلم مو."

کوچکتر براش همچنین آنچه شما می خواهید برای رسیدن به اگر شما در حال کار در گوشه های تنگ و یا اگر شما در حال نقاشی یک سرگرمی و یا پروژه هنر و صنعت. بزرگتر برس عرض کمتر از دقت شما.

برای قلم مو شکل مشتری است که انتخاب بین زاویه دار و مسطح می گوید Gurreri. "اکثر DIYers پیدا کردن یک زاویه قلم مو را آسان تر است برای برش در حالی که یک قلم مو تخت ساده تر است برای نقاشی رنگ و تر و تمیز و دیگر سطوح صاف," او می گوید.

به درستی برای مراقبت قلم مو می تواند برای پروژه های متعدد و یکی از هر یک از این است که یک پایه بزرگ برای DIYer ابزار کیت.

برای راحتی در ساخت یک انبار

بنابراین شما لازم نیست که به یک سفر به فروشگاه در هر زمان شما را یک پروژه نقاشی آن را مفید به جمع آوری مجموعه ای از براش را انتخاب کنید. "ما توصیه می کنیم با داشتن در دست با کیفیت بالا براش در 1.5-, 2.5-, 3-و 4-اینچ عرض می گوید:" مت Kunz, رئيس جمهور از پنج ستاره نقاشی یک همسایگی شرکت. و نمی توان برای کم کیفیت. هر چند ممکن است فریبنده برای رسیدن به ارزان, برس با کیفیت عالی قلم را آخرین دیگر خواهد شد با تمیز کردن مناسب و ذخیره سازی او توضیح می دهد.

تمیز کردن برس پس از هر بار استفاده آنها را آخرین

بعد از هر آب-پروژه های مبتنی بر استفاده از غذای گرم و صابون—نه داغ!—آب به برس کامل تمیزمی گوید: Kunz. با موی اشاره کردن به آرامی کار می کنند که موی خود را با دست تا آب اجرا می شود روشن است. سپس لرزش قلم مو چند بار به چین و موی آویزان کنید تا خشک شود. هنگامی که خشک, فروشگاه قلم خود را در آستین آنها در آمد به طوری که موی صاف باقی می ماند و محافظت شده است.

اگر شما با استفاده از نفت بر اساس رنگ, چرخش قلم مو را در یک فنجان رنگ یا لاک الکل و تینر برای 30 ثانیه پس از پاک کردن قلم مو در کنار جاممی گوید: Kunz. "شما به احتمال زیاد مجبور به تکرار این فرآیند چند بار تا زمانی که شما نمی بینید هر رنگ از قلم مو." سپس نهایی را انجام دهید شستن با صابون و آب تکان مسواک کردن اجازه دهید خشک و ذخیره آن در آستین آن در آمد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن