چگونه برای پیدا کردن خوب صاحبخانه با توجه به افرادی که

به عنوان هانا جزایر در حال حرکت بود به آپارتمان او در کلینتون تپه محله بروکلین از او شنیده ام صدای در زدن او جدید ، این بود که او مالک جوانا با تازه پخته نان برای پرات و او هم اتاقی.

نزدیک به هشت سال بعد که دارای حافظه قوی به عنوان جزایر همچنان او را اجاره و با او یکی و تنها صاحبخانه. در طول سال و سلیمان و جوانا تبدیل شده اند دوستان و جزایر رشد کرده است به عشق و همسایگان او که نیز جوانا را مستاجران.

“جوانا دارای مجموعه ای از انتظارات بسیار بالا مورد انتظار از یک مالک به دلیل داشتن رابطه با یک زن صاحبخانه به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک معامله و که سرگرم کننده نیست,” او می گوید.

می توان آن را روی حیله و تزویر برای پیدا کردن یک صاحبخانه اجازه دهید به تنهایی یکی که شما همچنان به داشتن رابطه با نزدیک به یک دهه است. با توجه به Zillow تحقیقات جاشوا کلارک وجود دارد ادعا 43.6 میلیون مستاجرها در ایالات متحده در سال 2019 با دو تا از بزرگترین (و priciest) بازار برای مستاجرها بودن شهر نیویورک و لس آنجلس است.

لس آنجلس کارگزار املاک و مستغلات بئاتریس de Jong سه نکته برای مستاجرها در جستجوی یک خیرخواه صاحبخانه در میان همه گیر را از رکود اقتصادی است.

“مستاجرها باید به دنبال سه جنبه را در خود صاحبخانه: تراز پاسخگویی و شفافیت” او می گوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صاحبخانه خود و گرفتن یک عکس فولر از روابط خود را با مستاجران, de Jong می گوید ساده ترین و اولین گام این است که گوگل آنها را.

کریستال چن مدیر بازاریابی برای سایت اجاره Zumper توصیه مستاجرها کسب اطلاعات در مورد صاحب ملک را قیمت گذاری, تاریخچه آنلاین ارزیابی از دیگر مستاجرها و ممکن است اختلافات حقوقی می باشد که می توان از طریق سوابق عمومی است.

“به خاطر داشته باشید که کسانی که با نظرات قوی یک راه یا دیگری خواهد بود و تمایل بیشتری برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را” چن می گوید.

احساس امنیت در تصمیم خود را برای اجاره از کسی که می تواند به تقویت یک مستأجر رابطه فراتر از یکی که معاملاتي.

این که چگونه زو گرین احساس با صاحبخانه خانم Driscoll در حالی که از اتمام مطالعات کارشناسی در دانشگاه تافتز. گرین و دو هم اتاقی آموخته آپارتمان از طریق دانش آموزان بزرگتر که در حال حرکت بودند دور شدند و به زودی در ارتباط با خود صاحبخانه یک زن و شوهر در 70s به. آنها شد سریع دوستان است.

“او را به من ارائه سواری اگر او را دیدم من در راه بود و او در مورد مشاوره با ما اگر وجود دارد هر گونه تغییر” گرین می گوید.

De Jong توضیح می دهد که این نوع رابطه مهم است که تست های اولیه حتی قبل از امضای اجاره نامه. “شما باید به احساس می کنید مثل شما در همان سمت یک مالک است که به دنبال مستاجر خوب به همان اندازه به عنوان یک مستاجر است که به دنبال مناسب,” او می گوید.

“این بود که من همیشه اول اجاره و به کسی که [مانند خانم Driscoll] به دنبال شما و دست نگه داشتن از طریق فرایند [بود] بسیار مفید و آرام بخش” گرین می گوید.

جزایر موافق است در حالی که تصدیق کرد که جوانا آثار یک شغل تمام وقت در بالای مدیریت دیگر اجاره واحد است. داشتن منابع دیگر درآمد بود جذاب با کیفیت در یک صاحبخانه—به خصوص در زمانی که افراد در حال تلاش برای پرداخت اجاره.

“این واقعیت است که آن را یک فرد و نه یک شرکت که صاحب آپارتمان باعث می شود تفاوت” سلیمان می گوید. “او قرار می دهد مقدار زیادی از ایمان در ما حفظ این فضا آن منجر به چنین حس احترام بگذارند.”

کتی گیلبرت در بر داشت یک سطح مشابه از احترام و مراقبت با زمان صاحبخانه مارتین در پورتلند اورگان است. به عنوان او و شریک زندگی خود را در تلاش بودند به حرکت در با هم—همه در یک دوره دو هفته ای—گیلبرت در بر داشت اطمینان در مارتین بود که بیمار و احترام. او سریع به جواب خود را روزانه تماس های تلفنی و توافق برای برگزاری این واحد برای آنها.

که تا حد زیادی به همین دلیل زن و شوهر ماندن در آپارتمان خود برای سومین سال در یک نقطه عطف برای کتی که زندگی می کردند در سن آنتونیو سیاتل و پورتلند در حال حاضر هرگز در آنجا ماند در یک آپارتمان برای بیش از یک سال است.

“من می دانم که مارتین مراقبت زیرا که آنچه ما دیده ایم با تمام مستاجرین دیگر,” گیلبرت می گوید که زندگی در یکی از 24 واحد در یک ساختمان سه طبقه.

در اجاره نامه خود را با امضای مارتین آورده و همراه او دو جوان که به کتی حس خانوادگی, ارتباط شخصی با صاحبخانه. گیلبرت و شریک زندگی خود دیده اند مارتین دختر رشد می کنند تا در طول سال به عنوان مارتین همچنین زندگی در اموال. او اغلب به ارمغان می آورد قهوه و دونات و یا حتی نیویورک تایمزدر اطراف ساختمان مستاجران رایگان.

“مارتین مهربانی به من می دهد احساس امنیت,” او می گوید.

“پیدا کردن یک خوب صاحبخانه است فقط به عنوان مهم به عنوان پیدا کردن یک آپارتمان خوب. حتی اگر شما در پیدا کردن محل مناسب برای زندگی داشتن یک غایب صاحبخانه یا یکی که نمی مراقبت در مورد مستاجران خود را منفی می تواند تحت تاثیر قرار زندگی خود را در وضعیت” چن می گوید. “در نظر گرفتن زمان برای انجام تحقیقات خود را, پرسیدن سوالات مهم و گرفتن احساس برای مدیریت اجرا می شود که بالقوه خود را به آپارتمان ها در تمام جنبه های بسیار مهم برای پیدا کردن یک خوب صاحبخانه.”

داشتن یک می تواند تمام تفاوت را.

“پس از زندگی در این راه برای هشت سال, من نمی توانم تصور کنید که در برخورد با یک شرکت مدیریت آن را احساس غیرشخصی” سلیمان می گوید. “من می خواهم به جای من زندگی می کنند به مانند یک خانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>