چگونه به غیر فعال کردن سامسونگ پرداخت خود را در کهکشان S20 صفحه اصلی

خود را S20 دارای یک میانبر برای سامسونگ پرداخت در امتداد پایین صفحه نمایش. اما این تمایل به دریافت در این راه

توسط ELEMENTORSITE در 27 فروردین 1399

خود را S20 دارای یک میانبر برای سامسونگ پرداخت در امتداد پایین صفحه نمایش. اما این تمایل به دریافت در این راه گاهی اوقات به خصوص اگر شما با استفاده از جدید آندروید 10 حرکات در یک UI 2. علاوه بر این اگر شما با استفاده از این ویژگی, شما احتمالا نمی خواهید که کمی خط سفید در پایین صفحه نمایش خود را به هر حال.

شما می توانید خلاص شدن از شر سامسونگ پرداخت آشکار توسط طولانی با فشار دادن بر روی نماد برنامه و هدف قرار دادن "عزل" در منو درست مثل هر برنامه دیگر. اما شما هنوز هم می خواهید به قادر به استفاده از خدمات و جمع آوری پاداش شما به راحتی می توانید غیر فعال کردن برنامه "مورد علاقه کارت" overlay از خود S20 صفحه اصلی برای جلوگیری از وارد شدن در این راه حرکت رو به جلو.

برای انجام این کار, باز, سامسونگ پرداخت یا با کشیدن بر روی "مورد علاقه کارت" overlay در امتداد پایین صفحه نمایش و یا از طریق آن آیکون برنامه داخل کشو برنامه خود را. از آنجا ضربه بزنید بر روی آیکون منو در گوشه بالای سمت چپ و را انتخاب کنید "تنظیمات" را از منوی که ظاهر می شود.

در حال حاضر را انتخاب کنید "استفاده از کارت های مورد علاقه" در بالا و سپس به سادگی ضامن ویژگی برای "قفل صفحه نمایش" صفحه اصلی "" و " "صفحه نمایش خاموش" در صفحه زیر برای غیر فعال کردن میانبر. خروج سامسونگ پرداخت هنگامی که شما انجام می شود و شما دیگر پیدا کردن مزاحم میانبر خود را S20 صفحه اصلی در حال حرکت رو به جلو است.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر, و, GIF توسط Amboy Manalo/ابزار هک


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب