چگونه "دوستان" خانه را نگاه کنید اگر این نمایشگاه پخش قسمت جدید در سال 2020

شايد امروز 6 است و 16 سال پس از ما خداحافظی به مورد علاقه ما "دوستان". این غم انگیزترین شانزده شیرین در تاریخ

توسط ELEMENTORSITE در 18 اردیبهشت 1399

شايد امروز 6 است و 16 سال پس از ما خداحافظی به مورد علاقه ما "دوستان". این غم انگیزترین شانزده شیرین در تاریخ است. اما با یک برنامه ریزی "دوستان" مراسم ویژه برای HBO حداکثر در آثار...در نهایت (از آن شده است به تعویق افتاد از اصل آن ممکن است تاریخ انتشار) وجود دارد یک پوشش نقره ای. و در اخبار حتی بهتر زمانی که HBO حداکثر راه اندازی در مه 27, شما یک بار دیگر قادر به جریان تمام فصل ده از "دوستان" به محتوای قلب خود را. این یک چیز بسیار خوب پس من نیاز به "یک جایی که همه می یابد" آماده برای مشاهده بر روی تقاضا در تمام زمانها.

مردمی در بیش از e-شرکت طراحی Modsy نیز جشن هر دو خوب "دوستان" خبری از این ماه و آخر سالگرد با یکی دیگر از "دوستان"محور داخلی دوباره تصور. این بار آنها به خواب فضاهای که ممکن است به نظر می رسد اگر "دوستان" همیشه جدید اسکریپت قسمت. آنها در پاسخ به این سوال: چه نوع از فضاهای خواهد برخی از "دوستان" شخصیت های زندگی در امروز ؟

جوی روستای گرینویچ آپارتمان

مونیکا ممکن است بیش از حد خوشحال در مورد آن, اما این تیم در Modsy می بیند جوی ساخت حرکت بزرگ در سراسر سالن و ادعا مونیکا و چندلر (و راشل و قمر را) محل قدیمی به عنوان خود را. Modsy معاونت سبک Alessandra چوب اشاره می کند که خاکستری رنگ می دهد و در فضای بسیار مردانه تر احساس می کنم و می رود به سادگی با یک "حداقل و در عین حال راحت" زیبایی شناسی. البته Hugsy و پت سگ ساخته شده حرکت می کند و اگر چه مورد علاقه خود را تاشو نیست, ویژه, باید آن را پنهان شده در یک اتاق خواب و یا چیزی. دیگری را که در آن او نشستن هنگامی که او به تماشای نسخه جدید "زنان کوچک" که شما می دانم که او قطعا انجام می دهند ؟

مونیکا و چندلر اتاق نشیمن در وستچستر

آن را نمی ممکن است به عنوان مناسب به عنوان آپارتمان, اما 16 سال بعد از آن شما می دانید مونیکا هنوز میزبانی گردهمایی های کوچک و بزرگ برای مردم است. همه که شرکت بدان معنی است که او نیاز به یک مقدار زیادی از صندلی در اتاق نشیمن خود را. Modsy بر اساس مونیکا و چندلر 2020 مبلمان از مبلمان خود را از سری اجرا که بدان معنی است که آنها در گیر با یک سنتی زیبایی از جمله دو رول بازوی مبل ها در نیروی دریایی (به علاوه یک اشاره به نارنجی نیمکت مرکزی جوشیدن!). در واقع به عنوان چوب اشاره, طرح رنگ کامل خاموش است از مونیکا, معشوق, قدیمی, اسباب بازی, پوستر—که او هنوز یک نقطه در حومه خانه.

اگر "دوستان" ساخته شده است یک قسمت جدید در سال 2020 راس و ریچل دختر اما می تواند فقط در مورد آماده شدن برای کالج (من می دانم) پس چه خواهد اتاق خوابگاه خود را مانند نگاه ؟ با فرض اینکه او حس مد خود را از مادر و چوب و فکر می کند اما می توانست یک "سرد جمع آوری پرنیان" مخلوط کردن برخی از "ناب Gen Z" قطعه با مواردی که یاد اما از خانه (که پر شده دایناسور است که قطعا راس را انجام می دهند). Modsy داد اما بسیاری از براق حداقل قطعات چوب و نرم همه چیز را با آسان-شادی بخش پالت رنگ از سفید پوستان و کرم ها و میآید pinks, و قرمز می شود.

برای بیشتر دوستان در سال 2020 reimaginings توسط Modsy شما می توانید سر به وبلاگ خود و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در همه به نظر می رسد در اینجا برجسته.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب