چگونه شش پرچم برنامه ای برای زنده ماندن coronavirus

در اوایل سال 2020 شش پرچم پارک های زنجیره ای خود را رو به انقراض برای بار دوم در مورد دهه این بار به دلیل بیما

توسط ELEMENTORSITE در 15 تیر 1399

در اوایل سال 2020 شش پرچم پارک های زنجیره ای خود را رو به انقراض برای بار دوم در مورد دهه این بار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما سرمایه گذاران می گویند اخیر هجوم پول نقد مورد نیاز و تجدید تمرکز بر روی کسب و کار اصلی آن داده اند آن را جامد شانس زنده ماندن و شاید برخی از خوب سال پیش.

اغلب تحت الشعاع قرار توسط عظیم و معروف مقصد پارک های اجرا شده توسط دیزنی و یونیورسال شش پرچم است که بزرگترین بازیکن در کسب و کار منطقه ای پارک با 26 مکان در سراسر شمال امریکا است.

پس از آغاز آن در تگزاس در سال 1961 شش پرچم لذت بردم موفق هر چند گاهی پر سر و صدا افزایش تنها برای پیدا کردن خود را ورشکسته در میان بحران مالی است. شرکت reemerged و چندین سال برخوردار قوی فروش است.

اما در زمان coronavirus همه گیر رخ داد شش پرچم در حال حاضر مبارزه با مانع برای گسترش برنامه های بین المللی است.

پس از یک $725 میلیون بدهی ارائه شده در ماه آوریل برای کمک به آب و بحران این شرکت با تمرکز بر به تدریج بازگشایی آن پارک.

آن است که به کارگیری تعدادی از سلامت و اقدامات ایمنی. پارک مهمانان را رزرو جلوتر از زمان به نگه داشتن سطح حضور قابل کنترل است. اکثر حوزه های قضایی است که اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی در حال محدود کردن مشتری ظرفیت به حدود 25 ٪ از کسب و کار معمولی حداکثر ظرفیت گفت: پس از آن-interim Chief Financial Officer لنی اهل روسیه در یک اوپنهایمر سرمایه گذاری کنفرانس در تاریخ 16 ژوئن.

همه مهمانان و کارکنان ملزم به پوشیدن ماسک. آنها را نیز تحت حرارت غربالگری قبل از آنها وارد پارک جدید سریع حرارتی تکنولوژی اسکن. وجود دارد اختصاص داده شده شستن دست و بهداشتی ایستگاه ها و تمیز کردن تیم است. نشانگر inidcate چگونه سواران باید خط به ارائه فضای بین مهمانان و پارک را ترک صندلی های خالی در سواری برای نگه داشتن احزاب از هم جدا.

برخی از پارک ها در حال حاضر باز از اواسط ماه ژوئن راس گفت. این خدمات عبارتند از اوکلاهما را Frontier شهرستان, پارک آب خارج ققنوس و Six Flags over Georgia, در میان دیگران. شش پرچم' ماجراجویی بزرگ تبدیل آن صفری در Jackson, New Jersey, بازگشت به یک درایو از طریق جاذبه و افتتاح آن در تاریخ 30 مه.

بیشتر پارک ها باز خواهد شد به عنوان دولت های محلی شل محدودیت. این تصمیمات می تواند اجازه می دهد این شرکت به جلو در برخی از درآمد بسیار مورد نیاز در طی چه به آن شلوغ ترین فصل است. با خوشه در مواردی نقاط کشور هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است.

افشا: Comcast است شرکت مادر NBCUniversal و CNBC.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن