"چگونه بسیاری از نبود فیلم برداری?" تظاهرات جهانی بیش از سیاه و سفید مرد را کشته و در ما

فرانکفورت / لندن: معترضان در سراسر جهان به خیابان ها ریختند و دوباره در روز جمعه با وجود coronavirus هشدارها د

توسط ELEMENTORSITE در 17 خرداد 1399
فرانکفورت / لندن:

معترضان در سراسر جهان به خیابان ها ریختند و دوباره در روز جمعه با وجود coronavirus هشدارها در موجی از خشم و انزجار در مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید در ایالات متحده و نژادپرستی علیه اقلیت ها در خود سازمان ملل.

فلوید مرگ پس از یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن او در حالی که بازداشت او تکان ایالات متحده است.

بزرگترین تظاهرات در جای دیگر در روز جمعه به نظر می رسد در آلمان که در آن بیش از 10000 نفر در فرانکفورت و هامبورگ با توجه به انتخاب روزنامه نگاران.

بسیاری مطرح شده دست در هوا برگزار شد و آگهی ها با شعارهایی مانند: "خود درد من است درد خود را از مبارزه است مبارزه من".

یک پوستر در فرانکفورت تجمع پرسید: "چگونه بسیاری از نبود فیلم برداری?" در اشاره به این واقعیت است که فلوید را مورد بود در مینیاپولیس.

به عنوان مقامات در بسیاری از نقاط هشدار داد خطر COVID-19 عفونت از اجتماعات بزرگ بسیاری از معترضان عینک ضد coronavirus ماسک های سیاه و سفید و یا با یک مشت گره کرده تصویر.

در میدان ترافالگار لندن ده ها تن را به یک زانو در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

پلاکارد بخوانید: "مردم سفید باید بیشتر" و "عدالت برای حلقه Mujinga" در اشاره به یک کارگر راه آهن که درگذشت COVID-19 بعد از اینکه قومی توسط یک مرد که گفت: او آلوده شد.

"ناراحت کننده مکالمات"

"هستند بسیاری از مکالمات ناراحت کننده است که مردم باید اجتناب شده است چرا که آن را ناخوشایند آن را سرگرم کننده نیست و این می تواند ایجاد تنش چه که در خانواده خود و یا با دوستان خود و یا در محل کار خود گفت:" شرکت حقوقی کارگر ادا Offor, 21 در میدان ترافالگار.

"اما آنها در حال گفتگو است که باید به حال اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از چیزهایی مانند این اتفاق می افتد در آینده اگر ما می خواهیم برای ایجاد اصلاحات اگر ما می خواهیم در نهایت به ایجاد یک نوع جامعه ای که در آن سیاه و سفید بدن درمان می شوند به همان اندازه است."

در استرالیا تظاهرکنندگان راهپیمایی به پارلمان در کانبرا رسانه های اجتماعی تصاویر نشان داد با وجود تلاش مقامات برای جلوگیری از تجمعات با توجه به کوروناویروس.

استرالیا نیز جلب توجه به بدرفتاری از اتباع بومی.

اتریش تظاهرکنندگان جمع شده در نزدیکی سفارت آمریکا, برگزاری آگهی ها با شعارهایی مانند "وجود دارد هیچ مسابقه فقط یک گونه" در حالی که در نروژ پلیس اجازه دهید هزاران نفر از مردم در اعتراض حتی اگر مقامات گفته بود تنها 50 مجاز خواهد بود.

نادیده گرفتن یک متر اجتماعی فاصله دستورالعمل اما با پوشیدن ماسک چندین هزار نفر با تجمع در مقابل پارلمان نروژ و صدها نفر در خارج از سفارت آمریکا.

در جای دیگر تظاهرات برنامه ریزی شده بود در روز جمعه در هلند کشور لیبریا و ایتالیا و کانادا و یونان.

بیشتر برنامه ریزی شده بود برای آخر هفته هر چند پاریس پلیس را ممنوع اعلام اعتراض در مقابل سفارت آمریکا در دوشنبه به نقل از خطرات ناشی از اختلال اجتماعی و coronavirus.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب