How China Assaulted Indian Soldiers, Flung Them Into River

20 سرباز از جمله یک سرهنگ کشته شده اند در حین انجام وظیفه در Ladakh

دهلی نو:

هند به چین منتقل کرده است این واقعیت است که برخورد مرگبار در شرق لاداخ در شب دوشنبه را “تاثیر جدی” در روابط بین دو کشور. وزیر امور خارجه S Jaishankar مشترک با همتای خود در پکن در یک مکالمه تلفنی امروز. هر دو طرف توافق به “هر گونه اقدام به تشدید مسائل” بیانیه ای از وزارت امور خارجه گفت:.

20 سرباز از جمله یک سرهنگ کشته شده اند در حین انجام وظیفه. خود را قربانی “نمی خواهد بیهوده” نارندرا نخست وزیر گفت: امروز در اولین دیدگاه در Galwan دره clash بدترین در نزدیک به پنج دهه در امتداد مرز با چین است.

در خشونت رو کردن که صورت گرفت در حدود 15,000 پا در نزدیکی انجماد Galwan رودخانه سرباز مورد حمله قرار گرفتند با میله آهن و ناخن نکردم باشگاه است. هیچ تیراندازی در همراهی با دیرینه قوانین نامزدی.

چین reneged در این مورد توافق نظر متارکه توافق در جلسه هفته گذشته بین ارشد افسران نظامی دو کشور در “تلاش توسط طرف چینی به طور یک جانبه تغییر وضع موجود” ارتش گفت: شب گذشته تایید از دست دادن 20 سربازان هندی, بسیاری از آنها را که در اثر صدمات و “در معرض درجه حرارت های زیر صفر.”

بسیاری از کسانی که کشته شدند به نظر می رسد شده اند پانچ یا هل کردن ریج بر روی سنگ و به رودخانه یخ زده. Postmortem امتحانات در آن کشته شدند نشان داد که “دلیل اصلی مرگ غرق شدن است و به نظر می رسد مانند آنها سقوط از ارتفاع به داخل آب به دلیل آسیب به سر” یک مقام رسمی گفت: آژانس خبری AFP.

منابع به خبرگزاری فرانسه گفت که ارتش حمل و نقل هوایی ساخته شده بود تعدادی از نادر شب فرود در له پایتخت Ladakh.

منابع در Ladakh گفت NDTV که برخی از سربازان بودند که مجروح هستند و در شرایط بحرانی در حال حاضر اما گفت که ارتش به تنهایی مجاز به اظهار نظر در این موضوع.

تنش در مرز شده بود نوردی طریق ممکن است چین و عبور از خط کنترل واقعی در مکان های مختلف. چندین هندی و چینی سربازان مجروح شدند ماه گذشته در یک درگیری که شامل مشت و سنگ پرانی در Pangong مانند در غرب هیمالیا.

کارشناسان نظامی می گویند یکی از دلایل رو کردن ساختمان تا به آن مرگبار اوج در روز دوشنبه است که هند شده است ساختمان جدید دولت از هنر و امکانات برای بهبود ارتباطات و کاهش شکاف با چین برتر زیرساخت ها است.

در Galwan هند تکمیل جاده منتهی به Daulat التماس Oldie فرودگاه در ماه اکتبر گذشته. پس از سالها غفلت نارندرا نخست وزیر دولت تحت فشار قرار دادند تا برای بهبود اتصال و 2022, 66 کلید جاده ها در امتداد مرز چین خواهد شد ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de