گرم و مرطوب در PPE مناسب خدمه پرواز شکایت در اولین روز

Coronavirus: کابین خدمه است که در مواجهه با مشکلات تنظیم و چرخ دنده ی جدید (فایل)دهلی نو: زندگی به عنوان ما آن

توسط ELEMENTORSITE در 5 خرداد 1399

Coronavirus: کابین خدمه است که در مواجهه با مشکلات تنظیم و چرخ دنده ی جدید (فایل)

دهلی نو:

زندگی به عنوان ما آن را می دانم تغییر خواهد کرد کارشناسان شده اند هشدار پس از coronavirus همه گیر فرا گرفته جهان است. در اولین روز از سرگیری پرواز داخلی عملیات پس از دو ماه در سراسر کشور مستند بسیاری به نظر می رسد که تغییر در فرودگاه ها و در داخل هواپیما به عنوان مسافر و خدمه تنظیم به حالت عادی. NDTV بود امروز پردازنده یک پرواز که خدمه خود را به اشتراک گذاشته تجربه پرواز با ماسک و تجهیزات حفاظتی ،

"وجود دارد هیچ تفاوت در روش است. ما در حال پرواز پس از دو ماه. ترافیک هوایی کمتر از حد معمول پرواز صاف و نرم هستند و در زمان" Sarjeet سینگ کاپیتان این پرواز گفت.

"ما از داخل کابین خلبان, بنابراین ما احساس امن" خلبان خود را گفت.

خدمه کابین, اما, مشکلات, تنظیم دنده جدید است.

"آن را دشوار است به کار با پوشیدن PPE (حفاظت فردی و تجهیزات) کیت. آن است که تابستان و درجه حرارت بیش از حد بالا است. اگر هر گونه شرایط اضطراری اتفاق می افتد, آن دشوار خواهد بود به انجام (با کیت). اما خدمات مانند مواد غذایی و آشامیدنی (persian) مجاز نمی باشد. این باعث می شود کار کمی آسان" یک عضو گفت.

"ما لباس استفاده می شود بسیار راحت است. با PPE کیت کار است که به عنوان آسان نیست. وجود گرما و رطوبت داخل کیت که هیچ تهویه. گاهی اوقات ما عرق داخل" یکی دیگر از خدمه اضافه شده است.

نشانه هایی از تغییر قابل مشاهده در گیت فرودگاه به عنوان به خوبی. توشه در حال انجام بود در داخل بر روی نوار نقاله عبور از یک ضد عفونی کننده دستگاه. به عنوان مسافر وارد کنید هشدار امنیتی تقاضای کارت شناسایی از پشت حفاظت از زندگی به اندازه صفحه نمایش. این لایه اضافی امنیتی برای فرودگاه پرسنل مرتب شده بود به عنوان صدها نفر از پلیس و مقامات امنیتی باید قرارداد این بیماری در سراسر کشور در حین انجام وظیفه.

داخل هواپیما, پرواز, دستورالعمل داده شده توسط یک میزبان هوا پوشیدن hazmat کت و شلوار.

یک مسافر نیز نشسته پوشیدن تمام بدن حفاظت کت و شلوار.

"من رفتم به دیدار پدر بزرگ من بود و رشته. خوشحال است که من می روم خانه. ایمنی ما در دست خود ما," او گفت:.

به عنوان پروازهای داخلی از سر گرفته و در چندین فرودگاه در سراسر هند وجود دارد سردرگمی و هرج و مرج در فرودگاه دهلی نو بمبئی و شهرهای دیگر به عنوان یک تعداد زیادی از پروازها لغو شد و مسافران شکایت کرده است که آنها را هر گونه اطلاع رسانی از خطوط هوایی است.

"وجود در دسترس بودن بلیط آنلاین بنابراین ما رزرو شده است. اما به عنوان ما وارد شدند ما در بر داشت وجود دارد این است که هیچ پرواز برای رانچی. پرواز ما لغو شد," مسافر گفت.

این مرکز اعلام کرد روز پنج شنبه گذشته که یک سوم از pre-مستند پروازهای داخلی را به کار گیرند از امروز. همه بین المللی برنامه ریزی تجاری مسافر پروازها به حالت تعلیق باقی می ماند. حمل و نقل هوایی وزیر Hardeep پوری نشان داده است که پروازهای بین المللی می تواند شروع در ماه ژوئن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب