حمل بار باربری اسلامشهر با ماشین 6 متری بزرگ

پرسنل و کارگران ماهر باربری اسلامشهر بخش عمده ای فعالیت های  توسط نیروی انسانی انجام می شود و اگرچ

توسط مدیر سایت در 1 خرداد 1402

پرسنل و کارگران ماهر باربری اسلامشهر

بخش عمده ای فعالیت های  توسط نیروی انسانی انجام می شود و اگرچه تجهیزات سخت افزاری نقش مهمی در اسباب کشی و حمل بار دارند ، اما باید قبول کنیم که کارگران باید در نهایت جابجایی بار را انجام دهند. در بسیاری از اتوبار ها مشاهده می شود که یک یا دو کارگر با روی دوش خود انداختن یک یخچال قصد جابجایی آن را دارند. کاملا واضح است که چنین فردی آموزش تخصصی ندیده و اتوبار اسلامشهر  بصورت تجربی حمل بار را انجام می دهد که در این حالت نه فقط به خود بلکه مهمتر اینکه به اثاثیه کارفرما آسیب جدی میزند. ما پرسنل خود را برای بسته بندی ، جابجایی بار و حمل خودرو آموزش داده ایم. حتی نحوه رفتار صحیح با مشتری به کارگر آموزش داده شده تا خاطره ای شیرین را برای مشتریان ما در  به یادگار بگذاریم.

خودروهای تمیز و ویژه باربری

خیلی راحت می توانید از تصاویر منتشر شده در وب سایت اتوبارها ، خودروهای باربری در اسلامشهر  را مقایسه کنید. حتی پیشنهاد می کنیم برای اطمینان بیشتر و مشاهده نو و تمیز بوده خودروهای ما به یکی از شعب پرندبار مراجعه کنید و هر خودرویی را که مایل بودید بهترین باربری اسلامشهر انتخاب نمایید.

 

علاوه بر تمیز بودن کابین حمل بار ، ما خودروهایی مختصپ را استفاده می کنیم نه خاور و نیسان معمولی. کمتر شرکتی در ایران وجود دارد که مانند پرندبار از خودروهای ویژه حمل بار استفاده نماید. این خودروها با تجهیزات کامل ویژه امور اسباب کشی طراحی و تجهیز شده اند.

نحوه ارتباط و تماس با شرکت باربری

برای تماس با ما شماره تلفن چهار رقمی 09123001289در تمام روزهای هفته و 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شماست. همچنین خطوط  09125637760بصورت اختصاصی برای مشتریان  در نظر گرفته شده اند. فقط کافیست یک تماس با همکاران ما بگیرید تا در اسرع وقت خودرو و کارگر به محل موردنظر شما اعزام شوند. همواره تلاش کرده ایم که رضایت کارفرمایان خود را در بالاترین سطح برآورده نماییم و این مسئله ویکی پدیا  را از همان ابتدای ارتباط و تماس شما با ما لحاظ نموده ایم.

همچنین وب سایت حشقشدیذشق.com برای ارتباط آنلاین مشتریان گرامی ، اعلام تخفیفات فصلی ، معرفی خدمات و تجیهزات شرکت فعال می باشد. جهت تماس با مدیریت ، بیان پیشنهادات و انتقادات شماره تلفن همراه 09123001289پاسخگوی پیام محبت آمیز شما عزیزان می باشد.

 

سوالات متداول مشتریان باربری

در انتها به برخی از متداول ترین سوالات باربری اسلامشهر مشتریان اتوبار و  پاسخ می دهیم:

شماره های تماس باربری شهرک اسلامشهر کدامند؟

جهت تماس سریع می توانید شماره 09123066324را بگیرید. اما تلفن های 09123001289آماده پاسخگویی به شما در همه ساعات شبانه روز هستند.

آیا پرند بار دارای مجوز رسمی از ؟

بله. پرندبار با 60 سال سابقه فعالیت در تهران و ، نه تنها قدیمی ترین بلکه شناخته شده ترین اتوبار منطقه است که دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل زمینی ایران می باشد.

هزینه خدمات اسباب کشی و باربری  ؟

ما کمترین هزینه را از شما دریافت می کنیم. هزینه خدمات اسباب کشی ، حمل بار و باربری باتوجه به فاصله مقصد ، نوع و تعداد خودروی مورد نیاز ، تعداد کارگر محاسبه می شود که چون ما مجوز رسمی داریم موظفیم طبق نرخ مصوب اتحادیه حق الزحمه دریافت کنیم.

منبع : پرندبار