بسیار مدیون "زامبی" شرکت کنترل بیش از 2 میلیون آمریکایی شغل

به شدت مدیون "زامبی" شرکت ها اتفاق می افتد به کنترل نزدیک به 2.2 میلیون شغل در زمانی که ایالات متحده آمریکا اس

توسط ELEMENTORSITE در 1 خرداد 1399

به شدت مدیون "زامبی" شرکت ها اتفاق می افتد به کنترل نزدیک به 2.2 میلیون شغل در زمانی که ایالات متحده آمریکا است که در اشتغال بحران است.

شرکت اشغال نوار زیادی از صنعت آمریکا از شرکت به رستوران ها و کافه ها است که رنج می برد بسیار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و ارتباط اجتماعی فاصله اقدامات است که باید پاره یک سوراخ از طریق اقتصاد ایالات متحده. آنها به طور کلی تعیین شده به عنوان شرکت هایی که به کار خود ادامه حتی بدون جریان درآمد برای پرداخت بدهی خود را.

در بخش سطح آنها طیف وسیعی از 233,000 مشاغل صنعتی به شرکت به 738 در کسب و کار بیمه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط تاکستان اطلاعات علم است. نرخ بیکاری تا رسید به 14.7 درصد در طول coronavirus بحران به بیش از 23 میلیون آمریکایی از کار شد تا پایان ماه آوریل است.

برخی از بزرگترین نامها در واقع آن را آسان تر برای جمع آوری بدهی بیشتر در جریان بحران کنونی به عنوان یک فدرال رزرو و مداخله نفس زندگی جدید را به بازار اوراق قرضه شرکت. خود را در قیمت سهام را نیز تقویت خواهید کرد.

که همچنین تولید برخی از نگرانی در بازار است که از زمان تجمع می تواند بیش از حد.

"این outperformance از زامبی شرکت های, در آخرین ماه و نیم یا بیشتر می تواند به طور مستقیم به شدت ماهیت نظری از تجمع در شرایط که در آن خرید فشار است" گفت: لیز ان san francisco news رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در چارلز شواب.

به طور خاص, san francisco news وجود دارد گفت: سنگین صعودی شرط آمدن از کوچک-حجم گزینه های معامله گران معامله گران روز و حتی کسانی که به طور معمول در اب شلپ شلپ کردن در ورزش قمار.

"که روابط را به خروش در زامبی," او گفت:. "که در آن حرکت شده است. این نوع تغذیه خود را در یک بسیار نظری بخشی از بازار است."

شرکت های ایالات متحده گرفته شده در ثبت مقدار از بدهی بیش از دو ماه گذشته در میان استقبال آب و هوا است که از طریق فدرال' تعهد به نگه داشتن بازار اوراق قرضه شرکت در حال اجرا است. بانک مرکزی تنها شروع nibbling در بخش خرید ETFs در بازار ثانویه است که آهنگ در میان دیگر مسائل به اصطلاح فرشتگان سقوط کرد که از قسمت پایین از سرمایه گذاری درجه قبل از بحران به آشغال در حال حاضر.

از آنجا که تغذیه آن در اواخر مارس تعهد به خرید بدهی های شرکت های SPDR بلومبرگ بارکلیز عملکرد بالا پیوند ETF افزایش یافته است بیش از 18٪.

"زامبی شرکت های این شرکت است که قادر به قرض گرفتن در اثر ارزان تر از آنها باید با توجه به درآمد خود و آنها قادر به ماندن در کسب و کار" گفت: Steve حمله رعد اسا ارشد ایالات متحده اقتصاددان در TS Lombard. با این حال او اضافه می کند که "فدرال رزرو است backstopping نقدینگی در شرکت های بزرگ بازار نیست backstopping اعتباری در بازار شرکت های بزرگ و یک تفاوت وجود دارد."

تمایز این است که بانک مرکزی به دنبال حفظ بازار در جریان است به دنبال یک بازیکن بزرگ و برنامه های خود را با هدف به عملکرد بازار و چیدن برندگان و بازندگان.

"آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد است که خیلی زامبی شرکت اما شرکت های که در غیر این صورت فقط تعطیل," حمله رعد اسا گفت. شرکت "می گویند ما می توانید به قرض گرفتن پول در طول چند سال آینده. این نیست کمک های مالی."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن