در اینجا به همین دلیل شما باید با استفاده از یک Nightstand در اتاق نشیمن خود را

اگر شما در حال تلاش برای پیدا کردن کامل لهجه میز برای اتاق نشیمن خود را, شما ممکن است بخواهید به سر به اتاق خو

توسط ELEMENTORSITE در 11 اردیبهشت 1399

اگر شما در حال تلاش برای پیدا کردن کامل لهجه میز برای اتاق نشیمن خود را, شما ممکن است بخواهید به سر به اتاق خواب خود را (و یا به اتاق خواب بخش های مورد علاقه خود را خرده فروش آنلاین اگر شما در بازار برای یک ارتقا). که در آن شما پیدا کردن nightstands—و واقعا یک جهان کاملا جدید اتاق نشیمن طرف و پایان جدول امکانات.

Nightstands و میز کنار تخت یک گزینه بسیار خوبی برای اتاق نشیمن خود را. آنها شبیه به لهجه جداول در شکل و اندازه این آسان مبادله را, حتی اگر شما می خواهید به استفاده از قطعات شما در حال حاضر در دست. در حالی که بسیاری به پایان رسید و طرف جداول فقط پاها متصل به یک میز nightstands به طور معمول برخی از ساخته شده است در ذخیره سازی—و در بهترین حالت ترکیبی از هر دو باز و بسته انواع. ذخیره سازی بیشتر در اتاق نشیمن همیشه عالی اما بسته ذخیره سازی است که به شما اجازه پنهان کردن ظروف سرباز یا مسافر ؟ شما نمی توانید ضرب و شتم آن.

به علاوه با بسیاری از تکنولوژی بالا nightstands در خارج وجود دارد در حال حاضر, از آن آسان است برای پیدا کردن یکی با یک ساخته شده در شارژر است که به معنی شما می تواند اضافه کردن و حتی قابلیت های بیشتری را به فضای خود را بدون تحمیل بر آن رد پای. هفت خانه های زیر نشان می دهد که چگونه به خوبی nightstands کار در اتاق زندگی می کنند هم از نظر سبک و عملکرد پس از در نظر گرفتن یک صفحه از تزئینات playbooks.

اضافه کردن یک لمس از ذخیره سازی به اتاق نشیمن خود را با اواسط قرن مدرن از قفسه های باز nightstand. این نوع از nightstand خوب است برای یک فضای شبیه به این سان فرانسیسکو استودیو به دلیل پیچ تند, پاهای, نگه داشتن قطعه احساس بصری نور است. که گفت: شما هنوز هم یک نقطه به ذخیره کردن چیزهایی مانند کتاب و مجلات و کنترل از راه دور.

یکی از مزایای خرید nightstand بخش برای اتاق نشیمن خود را: وجود دارد بسیاری از گزینه های در دسترس است. این درست است به خصوص زمانی که شما خود را گسترش و پارامترهای جستجو را شامل می شود, در بازار است. این فروشنده در بر داشت زرق و برق دار nightstand به لنگر او سیاتل اتاق نشیمن. آن را کمی بزرگتر از سنتی ترین جداول پایان و پس از آن پر کردن فضای بین نیمکت و دیوار به سادگی. در ضمن این قطعه را فراهم می کند هر دو بسته کشو ذخیره سازی و جادار از قفسه های باز برای همه زمان می خواند.

شما همچنین می توانید لمس مدرن به فضای خود را با هر تعداد از سبک معاصر nightstands وجود دارد. این شیکاگو مستاجر زوج مبل خود را با یک سنگ مرمر-طرح ایستاده است که مکمل بقیه از نور او روشن فضا. با سه زیر شلواری, این قطعه کمک خواهد کرد که نگه داشتن یک اتاق احساس روح و بدون درهم و برهمی.

من دروغ گفتن که من گفتم: مدرن nightstand گزینه ها فقط در مورد بی پایان. باز کردن جعبه مانند nightstands مورد استفاده در این لا محل سکونت اضافه کردن فقط به اندازه ذخیره سازی به اتاق نشیمن به عنوان آنها را ، آنها همچنین اکو شکل و سبک میز قهوه کاملا که ایجاد یک چشم مسیر در اطراف اتاق.

کوچک مناطق زندگی واقعا می تواند به نفع از کوچک جداول پایان, مانند, قدیمی, در شیکاگو اتاق نشیمن. آن را به صورت چسبیده متناسب در کنار نیمکت و می افزاید: لمس شخصیت بدون سرقت نور افکن. کوچک کشو است و در نقطه ای مناسب برای فروشگاه از راه دور, بنابراین شما هرگز به پارگی اتاق نشیمن جدا جستجوی آن است.

Nightstand هک نیست فقط برای مبل تنظیم است. چوب یکی از بین مجموعه ای از صندلی به عنوان این تورنتو صاحب خانه را و شما رو زیبا و کاربردی محور و نقطه کانونی—برای یک منطقه صندلی.

ترکیب و مطابقت سبک خود را با مدرن-دیدار-retro ایستاده بود در این سیاتل اتاق نشیمن. این جعبه مانند اما باز پس از آن کاملا متناسب در گوشه ای در حالی که با اضافه کردن دو قفسه ذخیره سازی به اتاق.

بنابراین شما آماده برای تعویض nightstand خود را در به صورت فعلی خود را در اتاق نشیمن کنار جدول ؟ من قطعا فکر کردن در مورد آن است. اگر شما می توانید پاره کردن خود در کنار ملزومات این $0 تزئینات ایده می تواند کار شگفتی برای شما و خود را در اتاق نشیمن احساس فقط کمی تازه تر و کاربردی تر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im