در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن به تهویه مطبوع خود را اندازه حق

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من یک کودک در مورد دما و طرفداران گاهی فقط آن را قطع نکنید. بنابراین در میان اخیر heatwave من تصمیم گرفت به نیش گلوله و تهویه مطبوع. اما زمانی که من شروع به تحقیق آنلاین که من پیدا کردم خودم اشتباه توسط واحد های مختلف’ خنک کننده و بهره وری اعداد با قیمت های به ظاهر به طور مستقیم در ارتباط با هر یک از. من واقعا نمی دانم چه هر یک از آنها به معنای. با توجه به اندازه از آپارتمان من, چگونه کولر هم نیاز دارم ؟

“بسیاری از مردم خرید یک کولر که بیش از حد بزرگ است فکر آن را ارائه بهتر خنک کننده. اما, اندازه, تهویه مطبوع است که در واقع کمتر موثر—و ضایعات انرژی در همان زمان” توضیح می دهد که بسیار مفید انرژی استار سایت. “سیستم های تهویه مطبوع حذف هر دو گرما و رطوبت را از هوا. اگر واحد بیش از حد بزرگ است آن را سرد اتاق به سرعت اما تنها حذف برخی از رطوبت. این برگ های اتاق را با یک مرطوب مرطوب احساس. درست به اندازه واحد را حذف رطوبت به طور موثر به عنوان آن را سرد.”

اما قبل از شما اجرا و مانع کوچک, تهویه مطبوع, عوامل متعددی وجود دارند با توجه به ارزش و یک چند کلمات vocab که شما را برای خرید یک A/C بسیار ساده تر است. برای شروع, شما به احتمال زیاد دیده می شود حروف “BTU” که به نظر می رسد به نظر می رسد در هر واحد توضیحات پس از مجموعه ای از اعداد است. شما نیز احتمالا تعجب کنید که چگونه به درستی اندازه گیری اتاق خود را برای تهویه مطبوع آن را دقیقا به عنوان ساده به عنوان اندازه گیری برای یک نیمکت. این نوع از سوالات است که شما تعجب که چرا آنها نمی یاد این چیزها در مدرسه است. اما من برخی از اطلاعات مفید در مورد این موضوع, بنابراین شما می تواند به عنوان سرد به عنوان یک مکعب یخ در اکثر سوزان ماه.

BTU مخفف British Thermal Unit و آن را اندازه گیری مقدار حرارت مورد نیاز برای بالا بردن دمای یک پوند آب با یک درجه فارنهایت است. با توجه به اطلاعات انرژی ایالات متحده (EIA) یکی BTU است که در مورد همان مقدار از انرژی شما می توانید از سوزاندن یک مسابقه است. شما با استفاده از این فرم اندازه گیری برای مطابقت با چقدر مربع است که در اتاق خود را, اما بیشتر در مورد که در زیر. آن را برای تلفن های موبایل عجیب خاص (و yeah, نام کمی عجیب و غریب) اما دانستن اینکه چه چیزی BTUs هستند کمک خواهد کرد که شما پیدا کردن یک A/C unit است که مطلوب برای فضای خود را.

چگونه می توانم محاسبه اندازه مناسب تهویه هوا ؟

وجود انواع متغیر است که به انتخاب تهویه مطبوع ارزش صرف پول خود را در. یکی از مهم ترین عوامل برای محاسبه اندازه حق واحد است که تعیین چگونه اتاق خود را است. گزارش های مصرف کنندگان توصیه می کند با داشتن 20 btu جهت هر فوت مربع از فضای زندگی (یا فاصله) شما مایل به خنک کردن. اما هیچ نگرانی در مورد نیاز به انجام هر گونه گیج کننده معادلات—خوشبختانه یک نمودار مناسب برای بدانند چه مقدار A/C قدرت یک نیاز برای یک اتاق.

منطقه سرد (sq. پا)

→ ظرفیت مورد نیاز (btu جهت در هر ساعت)

من کولر برای اتاق نشیمن من, بنابراین من به اندازه اتاق با دستی نوار اندازه گیری. این دقیق ترین اندازه گیری در جهان است, اما به اندازه کافی نزدیک است. اتاق نشیمن من تقریبا 330 متر مربع است که نمودار به من می گوید یعنی من نیاز به یک AC واحد با ظرفیت 8000 btu جهت در هر ساعت بود که راه کمتر از من انتظار می رود.

البته یک اتاق را به محیط زیست نمی کند و فقط بستگی به فیلم مربع است. در برخی موارد ممکن است مسائل زیست محیطی آگاه باشید. برای مثال بسیار آفتابی اتاق شما باید افزایش ظرفیت لازم است از یک کولر با 10 درصد است. برای سایه و اتاق های کاهش آن 10 درصد است.

اگر وجود دارد اغلب بیش از دو نفر در اتاق اضافه 600 btu جهت هر فرد و یا آنها را به ارمغان بیاورد یخ. اگر شما در حال خنک کننده آشپزخانه به یاد داشته باشید که کوره و stovetops قرار دادن مقدار زیادی از گرما و A/C را برای جبران کند. اضافه کردن 4,000 BTUs برای هر واحد نصب کنید در این اتاق. آخرین چیزی که شما باید در نظر بگیرند ؟ چه نوع A/C unit را در خدمت اتاق خود را بهترین.

یک دیوار از طریق واحد همان به عنوان یک پنجره واحد?

نوچ این دو سبک از A/C بسیار متفاوت هستند. اگر هوا مرکزی نمی باشد در حال حاضر ساخته شده به محل خود وجود دارد چند گزینه های دیگر مانند تهویه هوا اما دو تا از رایج ترین بودن دیوار و از طریق پنجره واحد است. دیوار-through A/C یک ثابت است که اضافه شده به یک دیوار اغلب در یک اتاق که نیست باید ویندوز. اگر آپارتمان شما در حال حاضر نیست یکی از این گزینه معمولا بهتر است محفوظ برای خانه, چرا که آن را به طور معمول نیاز به یک نرم افزار به گام برای نصب و راه اندازی. پنجره واحد از سوی دیگر می تواند به راحتی اضافه شده و حذف شده و دقیقا همان چیزی است که از نام آنها پیداست: سرد شما را از راحتی از خود ویندوز.

در حال حاضر برای لذت بخش! برای کمک به شما برای شروع ما لیستی از بهترین سیستم های تهویه مطبوع است که به شما کمک کند نگه داشتن فضای خود را refreshingly سرد است. ما میدارد عبارتند از:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید