در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد سبک صنعتی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.اوایل 200

توسط ELEMENTORSITE در 25 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اوایل 2000s, به ما بیش از یک دهه از شراب خواری-ارزش—های تلویزیونی آن را طراحی صنعتی روی نقشه مبارزه باز با فرمت فضاهای همراه با جذبه از زندگی شهری. که آیا آن را دن هامفری مرزی بروکلین آپارتمان در "Gossip Girl" یا جس روز تبدیل زیر شیروانی قرار دادن در "New Girl" در معرض دیوارهای آجری و عظیم فولاد paned ویندوز ناگهان همه خشم. امروز اثری از سبک صنعتی دیده می شود در خانه رعیتی مدرن و معاصر طرح های, اما این معامله واقعی است در مورد به عنوان no-frills به عنوان آن می شود. "صنعت پایبند به ساده و قوی زیبایی با تمرکز بر خام عملکرد عناصر می گوید:" طراح آلیسون giese مراجعه کنید. Repurposed لوله و کشف ductwork برجسته شده به جای پنهان پس از اتمام یادآور عصر صنعتی هستند همیشه حاضر و قابلیت های همیشه عشق و نفرت.

سبک صنعتی با کیفیت

سبک صنعتی بود که اساسا متولد از فضاهای مانند, مادر, پیر و کارخانه ها و انبارها و یا حتی firehouses بودن reimagined و یا تبدیل به قابل زیستن زیر شیروانی, مانند, خانه, توضیح می دهد که طراح بیلی لی. در هسته ی اصلی آن سبک صنعتی است همه چیز در مورد گرفتن چیزی قدیمی, تجاری, قدیمی, یا بازیافت شده و به آن یک دوم اجاره در زندگی بدون سلب آن را از آن شخصیت اصلی است. ذاتی به زیبایی ساده و مینیمالیستی و در عین حال آن را به یک "زندگی می کردند-در" با کیفیت آن است که بسیار سخت به تکرار. در اینجا چگونه به نقطه نشانه های سبک صنعتی:

انقلاب صنعتی را بیش از فقط معرفی فن آوری های جدید و مکانیزه و تولید آن ارائه یک استاندارد مدرن زندگی می کنند و راه را برای سبک صنعتی به عنوان آن است که امروز شناخته شده. در اوایل قرن 20 به مدت طولانی پس از رونق این جنبش بسته کردن کارخانه ها در دور کردن مناطق شد یک منبع نخست املاک و مستغلات به عنوان جوامع شهری buckled تحت فشار رو به رشد جمعیت است. رها کارخانه های تولید و انبارها شد و تبدیل به قابل زیستن چهارم و به جای تغییر یا بازسازی چارچوب همه چیز به چپ عنوان شده است. محدودیت های مالی بودند, در بخش, یک عامل در اینجا اما جادار پوسته همراه با ویندوز و سقف بلند, دادگاه تجدید نظر به کسانی که به دنبال فرار از تنگ شهر زندگی می کنند.

چندین دهه است که به دنبال آورده آرایه ای از نفوذ سبک طراحی است که تحت فشار قرار دادند صنعتی زیبایی به عقب سوز است. در حالی که لمس این سبک بودند ثبت شده در باوهاوس مدرسه معماری مدرن و حتی موج مینیمالیسم است که در زمان بیش از در '90s آن بود تا آخرین 20 سال یا بیشتر است که صنعت به دست آورد محبوبیت است. برای مثال این حال و روز مد زودگذر از حمل و نقل کانتینر خانه و یا تبدیل گاراژ حمل و نقل خانه ها و کلیساها که تمام محصولات جانبی تاریخی جایگزین صنعتی ارائه شده به سنتی مسکن.

که گفت:, صنعتی از تکامل از فضایی یا سازه ساخت دفاع خود را به عنوان یک سبک طراحی بر خلاف هر گونه دیگر است. Instagrammable لحظات مانند مترو-کاشی کاری حمام و سرویس بهداشتی با جراحی paned دوش یا مرزی پرنیان معروف ساخته شده توسط مارک های چنین به عنوان مرمت سخت افزار تجسم ماهیت صنعتی ، نفوذ سنگین در طراحی معاصر, شما می توانید پیدا کردن اثری از سبک صنعتی در سراسر آرایه گسترده ای از فضای داخلی آن است که آیا یک آپارتمان یک اتاق با کف به سقف پنجره ها و در معرض لوله و یا یک مینیمالیستی بسیار معروف جنسیت آشپزخانه طرح که قرض پررنگ جزئیات مانند فولاد و بتن برای impactful پایان برساند.

صنعتی در مقابل انتقالی

وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از تشابه بین انتقالی طراحی و سبک صنعتی—از استفاده از مواد محکم و اصلاح لهجه به پررنگ حضور فلزات مانند آهن نرم بدست میآوردند و جراحی. که در آن آنها متفاوت است این برنامه گفت: عناصر. "انتقالی است که التقاطی ترکیبی از جدید و قدیمی, مخلوط, مدرن و عتیقه و یا فهرست عناصر برای ایجاد محیط جالب با بارهای از شخصیت و فتنه" یادداشت Li. سبک صنعتی از سوی دیگر اجازه می دهد تا شما را به دیدن rawness از یک ساختار پایین به استخوان آن طراح می افزاید و آن را به تنهایی می ایستد زیبا و با نفوذ در خارج.

صنعتی در مقابل مدرن خانه رعیتی

استفاده از بافت های کلیدی میان این دو سبک به عنوان فهرست جزئیات اصلاح شده پس از اتمام و فلزات مانند آهن و یا لوله های گالوانیزه. در حالی که سبک صنعتی می تواند احساس کمی بیشتر "خشن تری در اطراف لبه های" مدرن خانه رعیتی شامل پاک و ساده خطوط در تصفیه شده تر راه توضیح می دهد giese مراجعه کنید. فکر می کنم از دومی به عنوان یک حیله گر مخلوط صنعتی با یک کشور-شیک چرخش.

چگونه به سبک صنعتی نگاه

در اینجا چگونه به از نو خلق کردن بهترین سبک صنعتی در صفحه اصلی:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن