در اینجا می آید یکی از newsiest و حساس ترین هفته تابستان برای بازار

در تابستان از بی خبری ما ممکن است به عنوان به آنچه که می تواند newsiest هفته تمام.Nasdaq را کندوپاش رالی می تو

توسط ELEMENTORSITE در 4 مرداد 1399

در تابستان از بی خبری ما ممکن است به عنوان به آنچه که می تواند newsiest هفته تمام.

Nasdaq را کندوپاش رالی می تواند قرار داده و به بزرگترین آزمون هنوز به عنوان فن آوری, bellwether اپل و دیگر مدافعان فناوری رالی گزارش درآمد. در اوایل هفته خواهان را خود پرده بسته محرک پیشنهاد که خواهد شد و سپس بحث شود که روز جمعه الحاقی به صورت انقضای افزایش مزایای بیکاری.

فدرال رزرو همچنین دیدار در روز است و به احتمال زیاد به بحث در مورد گام های دیگر می توانید آن را. به احتمال زیاد نیست اما به هر حرکت آن را به عنوان کاری ادامه داده اند تا روز چهارشنبه نسبت به اطمینان از بازار آن را ادامه خواهد داد به استفاده از برنامه های فوق العاده ای برای کمک به اقتصاد است.

سپس در روز پنج شنبه دولت را انتشار یک تعداد بسیاری از سرمایه گذاران شده اند هراس — مقام اول خواندن سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی آن است که باید نشان دهد چقدر سخت اقتصاد سقوط کرد زمانی که آن را به طور ناگهانی تعطیل می شود.

اقتصاددانان انتظار انقباض حدود 35 درصد در سه ماهه دوم و پس از به گزاف گویی در سه ماهه سوم. اما اندازه که گشت می تواند به طور مستقیم تحت تاثیر چقدر محرک کنگره به اقتصاد و چقدر coronavirus در ادامه به تاثیر کسب و کار و فعالیت اقتصادی است.

"من فکر می کنم وجود یک درک روشنی از چقدر اقتصاد تکیه بر چوب زیر بغل از دولت محرک هر دو از لحاظ مالی و monetarily گفت:" پیتر Boockvar رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Bleakley گروه مشاوره. "هر کس می خواهد برای تماشای چه چیزی را جایگزین 600 دلار در هفته و خواهد شد که مهم ترین جزء هر طرح آنها می آیند تا با."

$600 هفتگی پرداخت به حدود 30 میلیون بیکار آمریکایی منقضی جمعه و بعید است که کنگره باید طرح قبل از آن تاریخ است. استراتژیست انتظار می رود این مقدار به نصف کاهش دهد و Boockvar گفت: میزان که پرداخت خواهد شد به طور مستقیم تحت تاثیر اندازه به تقویت اقتصاد

محرک و فن آوری درآمد می تواند هر دو باشد کاتالیزور برای سهام در هفته پیش رو است.

"آنچه در این بسته به نظر می رسد خواهد بود یک معامله بزرگ به خصوص در مزایای بیکاری و اینکه آیا شرکت های فن آوری می تواند بیش از این نوار گفت:" Boockvar. "این بسیار سخت را برای آنها در حال حاضر. بنابراین اگر آنها را از دست ندهید معنا است که آن را برای رفتن به یک منفی تکنولوژی و نه کل بازار ؟ می خواهیم به نگه داشتن چرخش به ارزش از رشد به دلیل تکنولوژی بوده است به طوری که غالب آن را می تواند همه چیز را؟"

درآمد برای S&P 500 شرکت انتظار می رود به کاهش 40.3 درصد برای سه ماهه دوم بر اساس نتایج حاصل از شرکت هایی که در حال حاضر به گزارش و برآورد با توجه به Refinifiv I/B/E/S. فن آوری درآمد انتظار می رود که یکی از کوچکترین سود کاهش فقط در 4.4 درصد به طور متوسط.

نزدک بود که بسیج به بالاترین رکورد در این تابستان به پایان رسید پایین برای هفته دوم در حالی که شاخص های Dow و S&P 500 بالاتر است. نزدک بود پایین 0.9% در 10,363 اما آن است که هنوز تا 15.5 درصد در سال است. S&P 500 به پایان رسید و این هفته در 3215 , پس از کاهش 0.3% آن برای اولین بار منفی در هفته چهار. S&P به پایین است که نیم درصد در سال به تاریخ.

"درآمد تعداد کلی آنها بوده ام خیلی خوب است. این فقط مشکل اساسی با بازار سهام در حال حاضر این است که ارزیابی هنوز هم بسیار بالا" گفت: Ed Keon رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در QMA. "بخش های دیگر بازار که شاید نگاه های ارزان قیمت در, قیمت-به-کتاب اساس درآمد خود را مختل کرده است. در مورد برخی از خرده فروشان و شرکت های هواپیمایی, شما مجبور به نگرانی در مورد زمانی که کسب و کار خود را در حال رفتن به آمده به عقب اگر تا کنون."

حدود 80 درصد از شرکت ها در حال حاضر گزارش را مورد ضرب و شتم وال استریت بود. که بسیار بالاتر از میانگین ضرب و شتم نرخ حدود 65 درصد از سال 1994.

ده ها تن از شرکت های بزرگ گزارش در هفته آینده از جمله Facebook در روز چهارشنبه و الفبا و آمازون در روز پنج شنبه. داروسازی Merck, Pfizer و الی لیلی انتظار می رود به گزارش و مصرف کننده محصولات نام استارباکس مک دونالد و Procter & Gamble همچنین انتشار نتایج. بزرگ نفتی اکسون موبیل و شورون گزارش جمعه.

محرک از کنگره و تغذیه

استراتژیست های انتظار کنگره در نهایت به اتخاذ یک بسته محرک اقتصادی جدید از بین $1 تریلیون و 2 تریلیون دلار اما پس از دستگیری قصد معرفی آن را به صورت مربع با دموکرات های پیشنهادی. خانه خود را 3 تریلیون دلار هزینه های طرح. آن را بعید است که یک توافق می تواند قبل از تایید مزایای بیکاری منقضی جمعه.

"دو حزبی مذاکرات میان کاخ سفید و سنا به طور رسمی در جریان است اما ما انتظار داریم brinkmanship قبل گذشت. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت همچنین تفاوت در انتظارات خود را در زمان باقی می ماند که خوش بینانه در پایان ماه ژوئیه و احتمالا کشش به همایون تحت بیشتر "واقعی " مورد" می نویسد: اد آسیاب واشنگتن سیاست استراتژیست در Raymond James."

میلز انتظار 600 دلار هفتگی پرداخت می شود کاهش به $300 یا 400 دلار و گفت: این امکان وجود خواهد داشت بیشتر بودجه داده شده به حفاظت از حقوق و دستمزد برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

"به طور کلی حرکت های ساختمان برای بعد از بسته بندی و برچسب قیمت نهایی مسلما حرکت بالا (نزدیک به $1.5 -2 تریلیون)," میلز اشاره کرد. کنگره در حال حاضر اختصاص داده شده $2.4 تریلیون دلار در قبل از صرف.

فدرال رزرو خواهد شد بحث در مورد خود محرک و برخی از اقتصاددانان انتظار آن می تواند دوباره صحبت کردن در مورد تاکتیک های جدید برای حفظ نرخ بهره پایین است. یک ایده این است که یک سیاست رو به جلو هدایت که در آن تغذیه خواهد هدایت بازار انتظارات بیشتری به صراحت. یکی دیگر از سوی فدرال ریزرو استفاده هدفمند خزانه داری خرید به کنترل خاص نرخ بهره. اما هیچ برنامه های جدید به شمار می رود اعلام کرد.

"آنها خیلی به ما گفت همه آنها در. آنها به ما گفت که آنها مایل به انجام هر چیز دیگری در آن طول می کشد گفت:" Keon. "فدرال رزرو است که نمی تواند مشکل ما است. فدرال رزرو فقط به ما گفت که آنها در حال رفتن به انجام هر کاری که آنها می توانید انجام دهید برای نرم کردن ضربه از ویروس."

هفته پیش رو تقویم

دوشنبه

درآمد: Albertson را F5 Networks, Hasbro, NXP, نیمه هادی, LVMH, Avery Dennison Legg Mason Ryanair, SAP, TrueBlue, National Oilwell Varco

8:30 صبح با دوام کالا

شنبه

درآمد: Amgen, ویزا, 3M, Pfizer, mcdonald's, استارباکس, Mondelez, Chubb, Aflac DR هورتون, Raytheon, Invesco, MSCI Rockwell Automation Altria آزمایشگاهی پارسیان مارتین ماریتا Roper Tech, Harley-Davidson, کانن, نیسان, Centene, Polaris, Sherwin-Williams, کورنینگ, Boyd, بازی, Akamai شبکه نیمه هادی Advanced Micro Devices, ویزا, Juniper Networks

کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو جلسه آغاز می شود

9:00 a. m. S&P/Case-Shiller قیمت خانه

10:00 a. m. ضریب اطمینان مصرف کننده

10:00 a. m. مسکن خالی

جمعه

درآمد: Facebook, General Electric, بوستون, علمی, سرود سانوفی بارکلیز. عمومی دینامیک گلاکسو, بوئینگ, جنرال موتورز, Norfolk Southern, Qualcomm, یام, چین, پی پال, Cheesecake Factory, Spotify در اونز کورنینگ بارکلیز دویچه بانک

8:30 صبح پیشرفته شاخص های اقتصادی

10:00 a. m. پیش فروش خانه

2:00 p. m. بیانیۀ کمیتۀ بازارهای آزاد

2:30 p. m. رئیس بانک فدرال جروم پاول توجیهی

پنج شنبه

درآمد: اپل, آمازون, الفبای پراکتر و گمبل Comcast در, فورد, Shake Shack, Dunkin مارک Cigna دوپانت الی لیلی, Northrop Grumman, Textron, والرو, ConocoPhillips Comcast در, کلاگ, AstraZeneca کرافت هاینز جنوب شرکت ، Stryker, Generac استنلی سیاه و دکر مرداب و McLennan, Electronic Arts

8:30 صبح مدعیان

8:30 a. m. تولید ناخالص داخلی واقعی Q2

جمعه

درآمد: کاترپیلار مرک اکسون موبیل شورون, ایلینوی, ابزار کار, کلگیت-پالمولیو Lazard بوز آلن همیلتون می کنند, Weyerhaeuser نیوئل برندها

8:30 صبح درآمد شخصی

8:30 صبح شاخص هزینه اشتغال

9:45 a. m. شاخص مدیران خرید شیکاگو

10:00 a. m. ضریب اطمینان مصرف کنندهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب