در اینجا کلید مسائل مالیاتی شما نیاز به دانستن اگر شما خواهد شد کار از راه دور به طور دائم

اگر شما می خواهم به آشپزخانه خود را و یا خود را به ساحل خانه خود را به دفتر دائمی فکر می کنم در مورد آنچه در آ

توسط ELEMENTORSITE در 11 خرداد 1399

اگر شما می خواهم به آشپزخانه خود را و یا خود را به ساحل خانه خود را به دفتر دائمی فکر می کنم در مورد آنچه در آن ممکن است به معنای برای مالیات خود را.

اجتماعی فاصله سفارشات در پرتو این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور کرده است تا شرکت ها به کارگران خانه و آنها را به کار از راه دور.

این روند ممکن است ادامه یابد.

در واقع 3 از 4 رئیس امور مالی افسران و دارایی رهبران با توجه به حرکت حداقل 5 درصد از آنها در محل نیروی کار از موقعیت به طور دائم پس از همه گیر به گفته گارتنر بررسی 317 مدیران مالی در مارس 30.

بسته به جایی که شما دور خواهد شد وجود دارد می تواند مالیات اضافی بار در فروشگاه برای شما و کارفرمای شما.

حتی از پیچیدگی بیشتری برای افرادی که ممکن است اقامت در یک کشور اما فرار به محل دیگری – مثلا یک نسبی اقامت و یا به خانه دوم -- به کار از راه دور در طول بیماری همه گیر.

"برخی از کشورهای که در آن به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به کار وجود دارد شما مدیون پول" گفت آیلین Sherr حسابدار و مدیر ارشد برای سیاست های مالیاتی و دفاع در موسسه آمریکایی حسابداران رسمی. "آن کشور را به شما یک فایل غیر مقیم بازگشت و خودداری."

مالیات nexus

لورنس Dutton

مالیات بر حضور یا nexus, آن را به عنوان شناخته شده در حسابداری محافل در قلب تعیین چگونگی متحده مالیات شرکت ها و کارگران است.

برای شرکت ها وجود دارد سه عامل که تعیین nexus: اموال حقوق و دستمزد و فروش Sherr گفت.

بنابراین راه دور کارکنان – حقوق و دستمزد عنصر -- مستقر در حالت های مختلف می تواند به یک کارفرما حضور وجود دارد, او گفت:. این موضوع می تواند این شرکت را به دولت مالیات حقوق و دستمزد و ثبت نام مورد نیاز و مالیات بر درآمد شرکت ها تعهدات وجود دارد.

برای کارکنان است که می تواند به معنای آنها مشمول مالیات در دولت که در آن آنها در حال کار از راه دور و همچنین پتانسیل غیر مقیم مالیات بر درآمد بازگشت براده Sherr گفت.

این بستگی دارد که دولت در آنها و اینکه آیا آنها با آستانه بر اساس درآمد تولید شده و یا وقت صرف وجود دارد.

به طور کلی شما پرداخت مالیات بر اساس جایی که شما در محل کار یا کسب درآمد.

بیش از دو کشور می تواند درگیر در مخلوط را به عنوان به خوبی. در نظر بگیرید که Covid-19 موجب شده است برخی از کارگران به فرار در سراسر کشور باید با بستگان.

"این یک چیز است که اگر کسی که با این نسخهها کار به طور معمول در نیویورک است که در حال حاضر مشغول به کار در خارج از نیوجرسی چرا که آنها در حال کار از خانه گفت:" جارد Walczak مدیر دولت سیاست های مالیاتی در مالیات بر بنیاد "اما که کارمند ممکن است می گویند" من نیاز به رفتن به آریزونا با خانواده.'"

"آن معرفی این تصادفی مالیات بر عنصر" او گفت:.

چند دولت توافق

کارگران که می توانید شغل خود را از خانه هستند که مجبور به انجام این کار توسط coronavirus و بسیاری از این کارگران احساس می کنم خوش شانس, حتی اگر آنها احساس می کنید که آنها در حال کار سخت تر است.

میگوئل پریرا | گتی ایماژ

مشغول به کار در حالی که دور

اگر شما در حال برنامه ریزی برای کار از راه دور بر اساس یک دراز مدت درک چگونه دولت شما در حال کار از درمان خواهد شد درآمد.

اگر شما باد رفتن به حالت های مختلف در دسترس نباشد به صبر از همه گیر پیدا کردن چه مدت شما می تواند وجود دارد قبل از شما مشمول مالیات گزارش مورد نیاز است.

"کشورهای مختلف متفاوت مالیات بر درمان گفت: Sherr. "خود را مالیات بر درآمد ممکن است تغییر بر اساس دولت شما در اهداف کار."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن