پرچین مارپیچهای ممکن است جدید پارک های عمومی با توجه به یک شرکت طراحی

کروناویروس و لازم اجتماعی فاصله به چالش کشیده شده است طراحان و معماران در سراسر جهان به تصور چگونه فضاهای عموم

توسط ELEMENTORSITE در 13 خرداد 1399

کروناویروس و لازم اجتماعی فاصله به چالش کشیده شده است طراحان و معماران در سراسر جهان به تصور چگونه فضاهای عمومی ممکن است در یک جهان که در آن اقامت شش فوت از هم جدا ممکن است هنجار جدید. استودیو Precht یک اتریش-بر اساس داخلی, معماری و طراحی چشم انداز شرکت آمد تا با یک پیچ و خم پرچین-مانند مفهوم به صورت یک پارک عمومی است که هر دو زیبا و سلامت آگاهانه.

"یک پارک فراهم می کند که به تنهایی به شهروند" Precht نوشت: در عنوان از طراحی مارس 16 Instagram اولین. "به صرف یک پیاده روی 20 دقیقه بدون دیدن کسی. با تمرکز بر درونی خود افکار خود را و ذهن خود را."

به نام "Parc de la فاصله" پارک طرح الهام گرفته از انسان, اثر انگشت تشویق شهروندان به باقی می ماند جدا از یک دیگر در حالی که موجود و در یک فضای عمومی است. بازدید کنندگان می توانید وارد کنید از طریق انواع مختلف دروازه در لبه پارک و این دروازه خواهد هشدار بازدید کنندگان اگر این مسیر در حال حاضر رایگان برای راه رفتن.

"هدف اصلی از این پارک به دور برای در حالی که کمی از سر و صدا و فشار از شهر" معمار Chris Precht که مشغول به کار بر روی طراحی با همکار معماران فی تنگ Precht و چت Stadlmayr گفت Architectural Digest on May 4. "در یک سطح پارک باید اتصال مردم به سبز و در یکی دیگر از آن باید اتصال مردم به خود را دارند. شما راه رفتن در پارک تنهایی—شما و افکار خود را."

Precht ادامه داد: "من فکر می کنم که گاهی اوقات آن را مهم به قطع خود را از محیط اطراف خود را قادر به اتصال مجدد پس از آن."

مانند پرچین های سنتی و مارپیچهای, Parc de la فاصله را از ویژگی های یک چشمه در مرکز این پارک به طوری که بازدید کنندگان می توانید بقیه قبل از ادامه بخش دوم از راه رفتن. تکمیل پیچ و خم پرچین خود را در حدود 20 دقیقه Precht گفت: AD.

هر چند این طرح در حال حاضر فقط یک پیشنهاد ممکن است نصب شده در یک طرح خالی در وین در آینده نزدیک. "من فکر می کنم که همه شهرستانها در جهان مشغول هستند و مکان و نیاز به برخی از فضاهای برای فرار از فشار دادن" Precht گفت. و در یک سرعت در حال تغییر جهان چیزی مانند Parc de la فاصله می تواند یک راه حل مناسب برای نیاز به باقی می ماند اجتماعی از راه دور زمانی که ممکن است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن