'ما را بشنوند اول': تیم خلبان حرکت برای بررسی سخنران در دیوان عالی کشور

راجستان بحران: تیم Sachin خلبان هم یکی دیگر از سه روز استراحت در روز گذشته ، برجستهسخنران CP جوشی به نام شورشی

توسط ELEMENTORSITE در 1 مرداد 1399

راجستان بحران: تیم Sachin خلبان هم یکی دیگر از سه روز استراحت در روز گذشته ،

برجسته

 • سخنران CP جوشی به نام شورشیان' درخواست یک سنت خطرناک
 • سخنران گفت که او تا به حال قدرت به رد صلاحیت MLAs برای هجوم حزب خود
 • "نمی خواهم این را به تشدید بحران قانون اساسی," او اضافه شده
جیپور/ دهلی نو: این راجستان سخنران امروز درخواست دیوان عالی کشور برای جلوگیری از بالا دادگاه از ارائه هر گونه حکم در این طومار توسط Sachin خلبان و 18 بیشتر کنگره شورشیان چالش برانگیز رد صلاحیت اعلامیه از او. سخنران CP جوشی نیز به چالش کشیده بالا بودن دادگاه را درخواست او را به توقف هر گونه اقدام علیه شورشیان تا تصمیم خود را روز جمعه و اضافه کرد که او تصمیم گرفت برای رفتن به دیوان عالی کشور برای جلوگیری از "بحران قانون اساسی" و تقابل با قوه قضائیه در قدرت خود را. تیم خلبان نیز ثبت دادخواست و درخواست را به شنیده می شود قبل از دادگاه طول می کشد تصمیم گیری در بلندگو درخواست.

در اینجا این است که خود را در ده نقطه cheat sheet در این داستان:

 1. پرداختن رسانه ها قبل از پر کردن درخواست خود را به سخنران گفت که او تا به حال قدرت به رد صلاحیت MLAs برای هجوم حزب خود است. "آن است که به خوبی تعریف شده توسط دیوان عالی کشور که تنها سخنران می توانید تصمیم بگیرید که بر ضد ارتداد. سخنران حال اقتدار کامل به ارسال توجه کنید. می توان آن را قضایی بررسی تنها پس از سخنران تصمیم گفت:" آقای جوشی, تماس با شورشیان' درخواست یک سنت خطرناک است که می تواند منجر به شکست در قانون اساسی قوانین. "من نمی خواهم این را به تشدید بحران قانون اساسی گفت:" NDTV.

 2. Kapil Sibal خواهد بود سخنران وکیل در این مورد و تیم خلبان نشان داده خواهد شد توسط Mukul Rohatgi. سخنران این حرکت به دنبال دیوان عالی کشور مداخله telegraphed او نگران است که حکم دادگاه ممکن است به نفع خود. روز گذشته پس از بالا دادگاه او نشان داد به خبرنگاران گفت که او را نگه دارند در عمل در روح "احترام متقابل" بین این دو نهاد.

 3. عمل در حال حاضر شیفت به دیوان عالی کشور در کنار حدس و گمان است که راجستان وزیر Ashok Gehlot مشتاق است در یک آزمون قدرت در راجستان مجمع قبل از اینکه خود را رقیب Sachin خلبان می شود فضای بیشتری برای برنده شدن بیش از MLAs.

 4. او به عنوان جنگ شورشی بحران است که او را متهم به اخذ تاییدیه فنی و مهندسی, Ashok Gehlot مشاوران پرسش شده است و یا حمله کردند و در موارد مختلف توسط مرکزی سازمان. امروز صبح برادر او حمله کردند و با اجرای اداره بیش از یک ادعا کود اومدی. دیروز وزیر را مامور ویژه سوال شد توسط بانک مرکزی در خودکشی یک پلیس.

 5. سخنران خدمت رد صلاحیت اعلامیه به 19 شورشی MLAs از جمله Sachin خلبان برای "anti-فعالیت های حزب" پس از آنها صرفنظر دو جلسه کنگره MLAs. او برای اولین بار می خواست به تاخیر عمل توسط سه روز در هفته گذشته زمانی که دادگاه عالی شروع جلسه مورد.

 6. تیم Sachin خلبان کردم دوم خود سه روز استراحت بعد از دادگاه عالی به پایان رسید شنیدن استدلال های دیروز. شورشیان استدلال کرد که هیچ شلاق را می توان در مکان و زمانی که مجمع در جلسه نیست. آنها همچنین گفت که دادگاه آنها هیچ برنامه ای برای ترک این کنگره; آنها فقط می خواهند تغییر در آن راجستان رهبری, خواندن Ashok Gehlot.

 7. در حکم دادگاه خواهد شد که تاثیر بسیار زیادی در کف تست در راجستان مجمع. آقای Gehlot ادعا می کند او به حمایت از 102 MLAs یکی بیشتر از اکثر خوانده شده را علامت. اگر تیم خلبان 19 MLAs هستند رد صلاحیت اکثریت علامت افت خواهد کرد, به وزیر بسیار ساده تر برنده است.

 8. اگر شورشیان این پیروزی در بالا مورد دادگاه و در ادامه به اعضای کنگره آنها می توانند علیه دولت و ایجاد مشکلات بزرگ برای آقای Gehlot.

 9. تیم خلبان دارای 19 عضو دارد. با بی جی پی را 72 مستقل و احزاب کوچکتر مخالفان شمارش در 97.

 10. Sachin خلبان شورش در برابر کنگره و رئیس سابق خود Ashok Gehlot است که بیش از یک هفته است. 42 ساله شده است در دهلی نو با شورشی تیم ملی پس از او دریافت احضاریه در جولای 10 برای پاسخ به سوالات در اتهام تلاش برای رشوه کنگره MLAs به یک سوئیچ و کمک به پایین آوردن دولتی که او معاون وزیر.

 11. کنگره ساخته شده است که تلاش های بی ثمر در آوردن در اطراف Sachin خلبان که بصورتی پایدار و محکم حاضر به در نظر گرفتن هر گونه پیشنهاد کمتر بودن نام وزیر. Ashok Gehlot به مراتب کمتر بوده است باز به هر گونه روابط از حزب او – او شدت یافته و تحقیقات خود را به آنچه که او خواستار "اسب-تجارت" از MLAs و بارها مورد حمله آقای خلبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن