"او فکر می کند ما بی فایده": ناراضی تیم سونیا در راهول گاندی ویدئوها

راهول گاندی عرضه چهارم در یک سری از فیلم های مورد نظر خود را در مرز مناقشه با چیندهلی نو: راهول گاندی امروز اع

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399
'He Thinks We Are Useless': Disgruntled Team Sonia On Rahul Gandhi Videos

راهول گاندی عرضه چهارم در یک سری از فیلم های مورد نظر خود را در مرز مناقشه با چین

دهلی نو:

راهول گاندی امروز اعلام که او را در ادامه به برجسته کردن آنچه او را توصیف به عنوان "حقیقت" در مورد چین تجاوز بر خاک هند, حتی اگر هزینه آن او فعالیت سیاسی خود را.

"من اهمیتی نمی دهند اگر من ندارد و فعالیت های سیاسی پس از آن, اما من می خواهم برای گفتن حقیقت تا آنجا که به قلمرو هند نگران است" آقای گاندی گفت.

حکم BJP بود سریع به تلافی که آقای گاندی پیشنهاد خالی از آنجا که کار خود را در واقع در حال حاضر چهار.

"خود را از فعالیت های سیاسی به پایان رسید و به زودی پس از آن در زمان خاموش. مردم این کشور نمی بینیم و او را از هر رهبر. آن را در سال 2019 به پایان رسید و در حال حاضر شما مصمم به کشتن آینده کنگره حزب" بی جی پی MP ملی و سخنگوی GVL Narasimha Rao گفت.

در 1 دقیقه 20 ثانیه ویدئو امروز منتشر شده در رسانه های اجتماعی آقای گاندی عرضه چهارم در یک سری از توصیفات های ویدئویی مورد نظر خود را در مرز " با چین است. او ادعا کرده است که دولت این است که کتمان حقایق و چین که تاخت و تاز در هند زمین انکار ناپذیر است.

یک گروه رو به رشد در درون خود حزب کنگره احساس خود رویکرد سوال برانگیز است. "او صحبت نمی کند به ما و ما هیچ ایده است که ارائه مشاوره به او گفت:" یک عضو این گروه از منتقدان که نمی خواهد در آقای گاندی عموم خاطر خود را بی دریغ وفاداری به مفهوم Gandhis به عنوان غیر قابل انکار دارنده ثروت خود را.

در این کنفرانس مطبوعاتی امروز آقای چیدمبرم سابق وزیر دارایی شد و پرسید که آیا او شده است مشورت در آقای گاندی پخش از سیاست خارجی دیدگاه. آقای چیدمبرم tellingly پاسخ داد که او نه به عنوان دفاع و یا وزیر امور خارجه ، او گفت که آقای گاندی می کند و گاهی اوقات به دنبال نظر او "اما نه برای این ویدئوها".

در هفته های اخیر دو اصلی بحران های سیاسی مربوط به اولین Jyotiraditya Scindia و سپس Sachin خلبان باعث کم-حجم داخلی بحث بر سر اینکه آیا کنگره اول خانواده است که اجازه می دهد بلایای طبیعی که می توانست مانع در بخشی به دلیل Mr گاندی و مادر خود سونیا حال توصیه توسط تیم های مختلف که در جلو و در جهت مخالف. هر دو Mr Scindia و آقای خلبان دیده می شود به عنوان تریلر در حزب بلند و باریک تعداد جوان قادر رهبران شورش در برابر آنچه آنها توصیف به عنوان قدیمی گارد بلوغ تا در برابر آنها را به اطمینان حاصل شود هیچ انتقال قدرت به نسل بعدی.

آقای Scindia هزینه کنگره آن دولت در, Madhya Pradesh. آقاي خلبان به نظر می رسد کاملا متعهد به تلاش های مشابه در راجستان. در کنگره شده اند وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا آقای گاندی که ترک به عنوان رئیس حزب پس از انتخابات سال گذشته است که مجاز به اعمال قدرت بدون مسئولیت - اگر مادر خود را حزب رئیس در حال حاضر آن است که تا حد زیادی نظر خود را که به نظر می رسد ماده و رانندگی استراتژی است.

همان بخش از گنجه منتقدان ادعا می کند که خانم گاندی باعث می شود خیلی بیشتر از تلاش برای به دست آوردن جزئیات مختصر قبل از در نظر گرفتن یک مکان ایستاده در تصویر آنها استناد او سوال از نخست وزیر در یک جلسه تمام احزاب که به نام او در ماه ژوئن به بحث خروشد مرز خصومت با چین است.

"او مشورت ما و با یک بررسی اجمالی. نگاه اشاره کرد و به پرسش او پرسید: برای این ساعت در همه نشست" یک رهبر گفت. وقتی پرسیده شد که چرا پسرش زیر یک مدل متفاوت او گفت: "او (راهول گاندی) احتمالا فکر می کند ما مردم بی فایده و مشاوران او بهترین می دانم."

این ثابت اصطکاک بین کهنه اعضای کنگره که خود را به عنوان تیم سونیا و آن جوان بسیاری کفش های چوبی بسیار از زندگی درونی. تیم سونیا احساس می کند که آقای گاندی نظرات به ارتباط هند با چین فاقد عمق و منزوی کردن کنگره به عنوان یک نهاد است که دلیلی حمله به نخست وزیر نارندرا مودی در یک موضوع امنیت ملی است. آنها همچنین اشاره می کنند که آقای گاندی در چند نوبت مورد حمله PM بیش از سیاست که در واقع معرفی و هنگامی که کنگره در قدرت بود.

در ماه ژوئن ظ گفت در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی که هیچ خارجی عبور کرده هند مرز. بیانیه خود را بر روی یک کشنده برخورد در ماه ژوئن بدترین در پنج دهه است که شاهد 20 سرباز کشته و نزدیک به 75 نفر دیگر مجروح در یک چهره با چین در شرق لاداخ. هر دو کشور از آن به بعد کار کرده اند در عدم مشارکت در یک سری از نقاط داغ. هندی مقامات نظامی و همچنین وزیر دفاع Rajnath Singh روشن ساخته اند که این روند یکی از آسان با چین reneging در برخی از شرایط و ضوابط.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب