HD Kumaraswamy می شود BS Yediyurappa پشتیبانی پس از پسر عروسی

وقتی پرسیده شد که در مورد آشکار گذشت در شنبه Mr Yediyurappa, عنوان بحث (فایل)بنگلور: JDS رهبر HD Kumaraswamy ر

توسط ELEMENTORSITE در 31 فروردین 1399
HD Kumaraswamy Gets BS Yediyurappa's Support After Son's Wedding

وقتی پرسیده شد که در مورد آشکار گذشت در شنبه Mr Yediyurappa, عنوان بحث (فایل)

بنگلور:

JDS رهبر HD Kumaraswamy روز شنبه در حمایت از کارناتاکا وزیر BS Yediyurappa پس از او انتقاد در رسانه های اجتماعی بیش از پسرش Nikhil Kumaraswamy عروسی که در آن coronavirus احتیاطی توصیه شده توسط مقامات ظاهرا نادیده گرفته شده است.

نخست وزیر سابق HD Deve Gowda نوه Nikhil Kumaraswamy ازدواج Revathi این grandniece کنگره رهبر و وزیر سابق در یک خانه رعیتی حدود 28 متر از ایالت بنگلور در طول coronavirus مستند. عکس ها و فیلم ها از عملکرد نشان داد اجتماعی بدون فاصله یا ماسک.

وقتی پرسیده شد که در مورد آشکار ساقط روز شنبه آقای Yediyurappa, عنوان بحث.

"همه مجوزهای لازم داده شد و این ازدواج انجام شد در یک شیوه ای ساده. وجود دارد بدون نیاز به بحث در مورد آن. آنها تا به حال آن را انجام داده به خوبی در درون محدودیت های خود را که من به آنها تبریک می گویم" او به نقل از به نقل از خبرگزاری PTI.

عروسی شامل دو سیاسی خانواده تا به حال هیچ کس از خارج از رئیس سابق وزیر HD Kumaraswamy ادعا کرده. نمرات از مهمانان در خانه رعیتی در رمنگرا منطقه که در آن عروس و داماد رد و بدل تزئینات.

آقای Kumaraswamy بود که ادعا کرد "تنها حدود 60 تا 70 نفر از خانواده" را با حضور عروسی. با توجه به کارناتاکا پلیس عبور برای 42 دستگاه خودرو و 120 نفر داده شد.

عروسی بود نسبتا پایین کلید رویداد. حزب کارگران و حامیان آنها دعوت نشده به تابع. یک روز قبل از عروسی آقای Kumaraswamy کرده بود عذر خواهی کرد و به هواداران خود برای دعوت از آنها.

پس از عملکرد آقای Kumaraswamy ادعا کرد در یک صدای جیر جیر که تمام اقدامات احتیاطی گرفته شده بود.

کارناتاکا معاون وزیر Ashwath Narayan گفته بود اقدام خواهد شد رئیس سابق وزیر "بدون فکر دوم" اگر رهنمودهای بودند نه به دنبال در عروسی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب