دریچه بسته در SpaceX خدمه اژدها کپسول حمل فضانوردان ما

سرنشین توسط فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ Hurley, آن را برای ایستگاه فضایی بین المللی.SpaceX میلیاردر کارآف

توسط ELEMENTORSITE در 8 خرداد 1399
Live Updates: Hatch Closes On SpaceX Crew Dragon Capsule Carrying US Astronauts

سرنشین توسط فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ Hurley, آن را برای ایستگاه فضایی بین المللی.

SpaceX میلیاردر کارآفرین Elon Musk خصوصی موشک شرکت ساخته شده نهایی آماده سازی برای راه اندازی دو آمریکایی به مدار در روز چهارشنبه از فلوریدا در یک ماموریت است که علامت برای اولین بار پروازهای فضایی ناسا فضانوردان از خاک ایالات متحده در نه سال.

یک SpaceX Falcon 9 rocket شد و با توجه به بلند کردن از مرکز فضایی کندی در 4:33 p.m به وقت شرق آمریکا (2033 GMT) راه اندازی فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken در 19 ساعت سوار شدن روی این شرکت به تازگی طراحی شده خدمه کپسول اژدها به ایستگاه فضایی بین المللی.

"ما در حال رفتن برای راه اندازی!" ناسا مدیر جیم Bridenstine در توییتر نوشت اگر چه بلندی ابرها طوفان خاموش فلوریدا ساحل به طور بالقوه می تواند نیروی تعویق افتادن این ماموریت تا شنبه.

SpaceX و ناسا "ادامه خواهد داد و نظارت بر پرتاب و downrange آب و هوا به عنوان ما گام به شمارش معکوس" Bridenstine اضافه شده است.

دو فضانورد در ادامه آماده سازی خود را به صورت برنامه ریزی شده راه اندازی.

به روز رسانی زنده از پرتاب موشک SpaceX

28 مه سال 2020 01:02 (IST)
28 مه سال 2020 01:00 (IST)
تخم از SpaceX خدمه کپسول اژدها تنظیم برای حمل فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی در یک ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی بسته شده روز شنبه چند دقیقه جلوتر از برنامه.
آب و هوا اجازه برخاست تعیین شد 4:33 pm (2033 GMT). خطر تعویق به دوشنبه باقی مانده بالا با باران و رعد و برق تداوم از صبح آژانس خبری AFP گزارش شده است.
28 مه سال 2020 00:59 (IST)


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن