هاریانا به "به طور کامل مهر و موم" دهلی مرز خدمات ضروری مجاز

هاریانا مهر و موم شده مرز با دهلی نو برای جلوگیری از گسترش coronavirus در دولت (فایل)Chandigarh: این Haryana,

توسط ELEMENTORSITE در 8 خرداد 1399
Haryana To 'Completely Seal' Delhi Border, Essential Services Allowed

هاریانا مهر و موم شده مرز با دهلی نو برای جلوگیری از گسترش coronavirus در دولت (فایل)

Chandigarh:

این Haryana, دولت, صادر کرده و دستور به "به طور کامل مهر و موم" تمام مرزهای با دهلی بجز خدمات ضروری, دولت خانه وزیر آنیل Vij گفت: در روز پنج شنبه بیش از نگرانی از coronavirus كردن با مردم رفت و آمد از سرمایه های ملی.

Coronavirus موارد بوده است افزایش در ولسوالی های مرزی با سرمایه های ملی آنیل Vij گفت: در یک سفارش. "دلیل اصلی افزایش موارد ورود مردم از دهلی به مناطق هاریانا که سهم مرز خود را با دهلی نو," او گفت:.

"طبق سوابق در یکی از آخرین هفته فریدآباد گزارش 98 موارد ژججر گزارش 06 موارد سونیپات گزارش 27 و Gurugram گزارش 111 موارد است. محرومیت آن دسته که برای آرامش صادر شده توسط دادگاه عالی و اتحادیه وزارت خانه تحت مستند 4.0, بین مرز دولت باید مهر و موم شده," او اضافه شده است.

فقط دو هفته پیش دادگاه عالی دهلی نو مجبور به دخالت و سفارش هاریانا اجازه می دهد تا کسانی که درگیر در خدمات ضروری برای سفر بین دولت و سرمایه و حذف محدودیت های ویژه ای در مرزهای خود اعمال شده در سراسر کشور COVID-19 مستند.

این هاریانا دولت به تعهد اطمینان که آن ضروری کارگران خدمات از جمله پزشکان و پرستاران و مقامات پلیس و دادگاهها و شهرداری بدن را مجاز بین دهلی نو و هاریانا در تولید e-عبور می کند.

این هاریانا دولت نیز گفت: دادگاه عالی که حرکت کامیون های حامل های ضروری و غیر ضروری کالا بین دهلی نو و هاریانا و همچنین رفتن را از طریق کشور همسایه باید اجازه داده شود.

نظم در آمد زیر یک مورد است که گفت: Haryana دولت بود و نه حتی اجازه می دهد افراد درگیر در خدمات ضروری مانند پزشکان و پرستاران و امدادگران بهداشت کارگران و پلیس دهلی کارکنان و دیگران را به سفر بین ایالات متحده.

هاریانا تا به حال محکم کردن مرزهای خود با دهلی نو در ماه گذشته پس از آنیل Vij گفت: بسیاری از کسانی که کار در دهلی نو و اقامت در هاریانا را تبدیل به "کرونا-حامل". این حرکت ایجاد مشکلات برای بسیاری از کسانی که زندگی در دهلی شهرستانها ماهواره ای از گورگان و فریدآباد.

هاریانا گزارش 123 جدید COVID-19 مورد در روز پنج شنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد در دولت به 1,504 از جمله 19 مرگ و میر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن