Hammocks برابر با تابستان و IKEA فقط راه اندازی شد برخی از امکانات جدید

صرف مقدار زیادی از زمان در داخل خانه است اجباری این روزها اما این بدان معنا نیست که تابستان لغو شده است. شما م

توسط ELEMENTORSITE در 15 اردیبهشت 1399

صرف مقدار زیادی از زمان در داخل خانه است اجباری این روزها اما این بدان معنا نیست که تابستان لغو شده است. شما ممکن است رفتن به ساحل اما برخی از ساحل می تواند به شما حسن نیت ارائه میدهد از IKEA. خرده فروش سوئدی, فقط منتشر شد برخی از آیتم های جدید در تابستان چند که staycation هستید-آماده هممککس.

SOLBLEKT—که بدان معنی است که خورشید سفید در سوئد—این است که امام جواد ساخته شده از کابین-الهام راه راه بازیافت پلی استر موجود در نارنجی یا سبز برای $39.99. اگر مواد جامد بیشتر سبک خود را وجود دارد RISÖ (25 دلار) که آن هم ساخته شده و در دو رنگ نارنجی و سبز و همراه با یک جیب دستی برای خواندن مواد و دیگر اقلام کوچک است.

جواد خود را همراه با شامل قلاب, از بین بردن بدون هیچ زحمتی از نیاز به گره کراوات برای راه اندازی بین دو درخت. اما اگر شما اصلا مناسب درختان و یا می خواهید به استفاده از آن را داخل GÅRÖ ایستاده (70 دلار) که مشکل را حل میکند. غرفه همچنین دارای یک چرخ به طوری که آن را آسان به حرکت می کند.

"جواد آرامی سنگ شما را به یک دولت از هماهنگی و آرامش" محصول توضیحات خوانده شده. "آیا نصب شده بین دو درخت و یا با استفاده از GÅRÖ امام جواد ایستاده شما می توانید آویزان شل تا آن زمان برای آینده خود را به کارهای عادی و روزمره."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن