دولت برای بازگرداندن سرخپوستان از کشورهای بیشتری از مارس 15: منابع

در مجموع 64 پرواز در آوردن در حدود 15,000 سرخپوستان از 12 کشور در مرحله اول.دهلی نو: هند را گسترش خواهد مگا آن

توسط ELEMENTORSITE در 19 اردیبهشت 1399
Government To Bring Back Indians From More Countries From May 15: Sources

در مجموع 64 پرواز در آوردن در حدود 15,000 سرخپوستان از 12 کشور در مرحله اول.

دهلی نو:

هند را گسترش خواهد مگا آن ماموریت را به رشته سرخپوستان از خارج از کشور از جمله کشورهایی مانند قزاقستان ، ازبکستان و روسیه و آلمان و اسپانیا و تایلند از هفته آینده, منابع رسمی گفت.

آنها گفتند: رشته سرخپوستان در آسیای مرکزی و همچنین در کشورهای مختلف اروپایی خواهد بود و به خانه آورده تحت مرحله دوم "Vande بهارات ماموریت" آغاز آوریل 15.

در مجموع 64 پرواز حمل در اطراف 15,000 سرخپوستان از 12 کشور انتظار می رود به زمین در 14 فرودگاه در سراسر هند از آوریل 7 تا 15 به عنوان بخشی از فاز یک ماموریت آنها گفت.

این عملیات بزرگترین تخلیه پس از جنگ اول خلیج فارس را ببینید سرخپوستان آورده بودن بازگشت از آمریکا و انگلستان علاوه بر جنوب شرق آسیا و خلیج فارس در جت مسافری و کشتی های نیروی دریایی.

تخلیه رایگان نیست. کسانی که مصرف به ویژه پروازهای شارژ خواهد شد در اطراف 50,000 تومان از اروپا و Rs 1 لاخ از ما.

منابع گفت: کشتی نیروی دریایی هند INS Jalashwa مجموعه بادبان در بعد از ظهر جمعه از مرد به کوچی با حدود 700 سرخپوستان در هیئت مدیره.

اولین دور از تخلیه خواهد به عقب حدود 2 لاخ مردم در اواسط ماه مه و پس از آن تا اواسط ماه ژوئن حدود 3.5-4 لاخ خواهد بود پرواز بازگشت دولت گفته است.

اگر هر مسافر یافت علامتی به محض ورود آنها گرفته خواهد شد به بیمارستان در حالی که دیگران خواهد شد در زیر قرار داده شده 14 روز قرنطینه در دولت امکانات آن اضافه شده است.

پریشانی شده است نصب در میان قریب به اتفاق هندی مهاجر قادر به بازگشت به خانه پس از دولت قطع تمام سفر و دستور داد مردم را به ماندن در خانه برای جلوگیری از افزایش عفونت کروناویروس در اواسط ماه مارس.

شده اند وجود دارد متعدد قصه از مشکلات مالی و عاطفی از مردم از جان گذشته برای دیدن بیمار و بستگان و حضور در مجالس ترحیم و یا تولد در حالی که دیگران به سادگی شغل خود را از دست و در حال اجرا از پول های سرگردان خارج از کشور.

تا حال حاضر آن را تا به حال در برابر تخلیه داده های لجستیکی و ایمنی کابوس آوردن و quarantining بازگشت شهروندان است.

هند 56,342 موارد از رمان coronavirus افزایش توسط 3,390 بیش از روز قبل و نشان دادن هیچ نشانه ای از مصاحبه با وجود این مستند که کتک اقتصاد و چپ میلیون ها نفر بدون کار. حداقل 1,886 نفر کشته شده اند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن