"گوگل دزد محتوا از کسب و کار صادقانه": سوندار پیچای سوال

سوندار پیچای در پاسخ خفیف است که او می خواهم به دانستن جزئیات اتهام.Google و Facebook در زمان بیشترین jabs به

توسط ELEMENTORSITE در 9 مرداد 1399
'Google Steals Content From Honest Businesses': Sundar Pichai Questioned

سوندار پیچای در پاسخ خفیف است که او می خواهم به دانستن جزئیات اتهام.

Google و Facebook در زمان بیشترین jabs به اتهام سوء استفاده از قدرت خود را در بازار از حزب دموکرات و جمهوریخواه آمریکا روز چهارشنبه در یک مقدار پیش بینی کنگره شنوایی قرار داده است که چهار تن از امریکا برجسته ترین تکنولوژی اجرائی در صندلی داغ.

Facebook Inc مارک زوکربرگ Amazon.com وارز, جف بزوس, گوگل صاحب الفبا Inc سوندار پیچای و شرکت اپل تیم کوک - که شرکت ها یک ترکیب ارزش بازار حدود 5 تریلیون parried طیف وسیعی از اتهامات از نمایندگان مجلس که آنها را فلج کوچکتر رقبا در تلاش برای سهم بازار از طریق ویدئو کنفرانس شنوایی.

هر چند آن را بزوس' اولین کنگره شهادت او به نظر می رسد حداقل fazed. طبخ جلب کمتر خاردار سوال از بزوس و رفتار آنها موثر است. زوکربرگ در زمان بیشترین آسیب سکندری در زمان هنگامی که مواجه با ایمیل های داخلی.

پیچای مدیر عامل شرکت هر دو الفبا و گوگل در زمان بیشتر گرما از محافظه کاران در مجلس نمایندگان قوه قضائیه کمیته ضد تراست پنل و نگاه بدتر آن که او بارها و بارها گفته قانونگذاران او خواهد بود خوشحال به نگاه به موقعیت های مختلف و بازگشت به آنها را.

متاسفانه بزرگ با تکنولوژی شنوایی بود قطعا low-tech. بزوس فرار سوال برای حدود یک ساعت در آنچه که ممکن است یک تکنولوژی موضوع و گرفتار شد بر روی صفحه نمایش برای رسیدن به آنچه در ظاهر به عنوان یک میان وعده.

پور صوتی, تلویزیون های صفحه تخت تعویض و مدیران ارشد در ظاهر با هم به عنوان ریز عکسها در یک صفحه نمایش بزرگ نا امید بینندگان و منجر به مسخره مجازی راه اندازی در توییتر.

قانونگذاران تبار به فریاد در نقاط با یک بیماری همه گیر پیچ و تاب. یک نماینده مجلس فریاد زد: "قرار دادن ماسک خود را در!"

نماینده دیوید Cicilline یک دموکرات و رئیس آنتی تراست کمیته فرعی تعیین تن زمانی که او شروع به متهم گوگل از سرقت.

"چرا گوگل سرقت محتوا از کسب و کار صادقانه؟"

Cicilline ادعا گوگل به سرقت برده نظرات از Yelp Inc و گفت: Google تهدید به delist Yelp از نتایج جستجو اگر آن اعتراض کرد.

پیچای در پاسخ خفیف است که او می خواهم به دانستن جزئیات اتهام. "ما رفتار خودمان را به بالاترین استانداردهای" وی افزود: مخالفت با خصوصیات که گوگل دزد محتوا به نفع کاربران است.

Facebook را زوکربرگ در زمان یک سری از سوالات در مورد این شرکت خرید Instagram در سال 2012 و اینکه آیا آن را به دست آورد چرا که آن را یک تهدید بود.

زوکربرگ پاسخ داد که معامله شده بود بررسی توسط کمیسیون تجارت فدرال و Instagram در آن زمان کوچک بود عکس های برنامه به جای یک رسانه اجتماعی پدیده است. "مردم فکر نمی کنم آنها در رقابت با ما در فضا," او گفت:.

در یکی از این بیشتر قابل توجه مبادلات نماینده Pramila Jayapal تحت فشار قرار دادند زوکربرگ در مورد اینکه آیا Facebook تا به حال کپی رقبای خود است.

"ما قطعا اقتباس ویژگی های که دیگران به رهبری, در," او گفت:.

"چگونه بسیاری از شرکت ها نمی Facebook نهایت کپی کردن؟" "آن است که کمتر از پنج ؟ کمتر از 50?"

"کنگره من نمی دانم" زوکربرگ گفت.

این جلسه اولین بار بود که چهار اجرائی به نظر می رسد با هم قبل از قانونگذاران.

Jayapal فشرده آمازون بزوس در مورد اینکه آیا این شرکت مورد استفاده قرار داده از فروشندگان شخص ثالث در ساخت و فروش تصمیم گیری. آمازون اجرایی قبلا رد عمل تحت سوگند بود و در تضاد با یک گزارش خبری.

بزوس با احتیاط جواب داد: که این شرکت تا به حال یک سیاست در برابر چنین اقدامات است. "اگر ما در بر داشت که کسی آن را نقض می کنیم اقدام علیه آنها را" او گفت:.

در طرف نماینده جیم اردن را متهم کرد که شرکت ها از یک لیست طولانی از اقدامات است که او نشان داد و گفت: آنها سعی می کنند به محافظه کاران مانع از رسیدن حامیان آنها.

"بزرگ فن آوری است که به محافظه کاران" او گفت:.

اردن اتهامات آمده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که به درگیری با چند تن از بزرگترین شرکت های فن آوری روز چهارشنبه تهدید به اقدام علیه آنها را با دستور اجرایی.

اردن نیز فشرده پیچای در مورد اینکه آیا گوگل کمک خواهد کرد که معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد برنده در ماه نوامبر.

"ما از هر دو کمپین های. رویکرد ما به کار ما در یک حزبی مد" پیچای پاسخ داد.

نماینده جمهوری خواه مت Gaetz فشرده Facebook را زوکربرگ در مورد اینکه آیا محتوای مدیران محروم محافظه کار محتوا.

زوکربرگ گفت: آنها آموزش دیده بودند به خنثی است. "هدف ما به عنوان یک پلت فرم برای همه, ایده," او گفت:. "من قطعا نمی خواهید پلت فرم ما به اجرا در چنین راه به یک ... تعصب."

'خیابان'

اپل کوک را رد کرد و این تصور وجود دارد هیچ چیز به خود شرکت از افزایش کمیسیون های آن اتهامات در فروشگاه App.

"من مخالفم به شدت با آن," او گفت:. "رقابت برای توسعه دهندگان - آنها می توانند برنامه های خود را برای اندروید و یا ویندوز و یا ایکس باکس یا پلی استیشن. ما باید رقابت شدید در توسعه سمت و سمت مشتری است که اساسا تا رقابتی من توصیف آن به عنوان یک مبارزه خیابانی."

یک گزارش مفصل با ضد تراست اتهامات علیه این چهار تکنولوژی سیستم عامل و توصیه های در مورد چگونه به اهلی خود را در بازار قدرت می تواند منتشر شده در اواخر تابستان و یا اوایل پاییز توسط کمیته ارشد کمیته مشاوران گفت.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن