گلدمن ساکس سهام پرش به درآمد ضربه گذشته در خیابان بهترین نتایج معاملات در سال

گلدمن ساکس روز چهارشنبه گزارش فوران چاه نفت درآمد سه ماهه دوم خود را به عنوان تکیه بر تجارت و سرمایه گذاری بان

توسط ELEMENTORSITE در 25 تیر 1399

گلدمن ساکس روز چهارشنبه گزارش فوران چاه نفت درآمد سه ماهه دوم خود را به عنوان تکیه بر تجارت و سرمایه گذاری بانکی پرداخت می شود در میان بازار تلاطم ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بانک تولید $2.42 میلیارد دلار در سود یا $6.26 یک سهم با توجه به آزادی مطبوعات خرد کردن $3.78 سهم برآورد تحلیلگران بررسی Refinitiv. آن شد نیویورک-بر اساس بانک بزرگترین درآمد outperformance در نزدیک به یک دهه. درآمد حاصل از $13.3 میلیارد دلار بود و بیش از 3.5 میلیارد دلار رسیده بالاتر از برآورد سوخت با نتایج قوی در آن تجارت و سرمایه گذاری بانکی بخش ساخته شده است که تا سه چهارم از شرکت درآمد در این دوره است.

گلدمن سهام شروع به پریدن کرد 4.6% در premarket تجارت.

"ما قوی عملکرد مالی در سراسر مشتری ما franchises نشان می دهد که مزایای ذاتی ما متنوع مدل کسب و کار" مدیر عامل داود سلیمان گفت: در این انتشار است. "تلاطم ما را دیده اند در ماه های اخیر تنها تقویت تعهد ما به استراتژی ما مشخص شده در اوایل این سال به سرمایه گذاران است. در حالی که چشم انداز اقتصادی نامشخص باقی مانده است, من مطمئن هستم که ما ادامه خواهد داد به این شرکت انتخاب برای مشتریان در سراسر جهان است."

گلدمن نزدیکترین تقریب خالص-بازی Wall Street بانک باقی می ماند که در میان بزرگترین وام دهندگان ایالات متحده و تنظیم آن را به خوبی برای نیمه اول سال 2020 است. از شش تا از بزرگترین بانک های ایالات متحده گلدمن می شود بیشترین سهم از درآمد خود را از وال استریت از جمله فعالیت های تجاری و سرمایه گذاری بانکی. برای چند سال گذشته است که یک ضرر به این شرکت به عنوان بانکداری خرده فروشی سوخت ارزان مصرف کننده سپرده شده است محور این صنعت افزایش سود.

در حال حاضر با بانک های خرده فروشی کنار گذاشتن میلیاردها دلار برای وام ضرر و زیان به همه گیر گلدمن مدل به نظر می رسد مانند یک مزیت متمایز.

Coronavirus همه گیر باعث افزایش بی ثباتی در سراسر دارایی با شروع در ماه مارس شرایط است که موجب سرمایه گذاران نهادی به محل شرط یا پرچین در برابر ضرر و زیان است. فدرال رزرو اقدامات بی سابقه ای برای سرپا نگه داشتن بازارهای اعتباری کمک پیوند تجارت و همچنین, و همچنین باز کردن بازارهای بدهی و حتی ریسک شرکت ها برای فروش اوراق قرضه و مسئله حقوق صاحبان سهام در یک سرعت خشمگین منجر به ثبت رکورد سرمایه گذاری بانکی هزینه.

همه از آن کمک گلدمن. سه بانک چهار بخش اصلی تولید بیشتر در سه ماهه دوم درآمد از یک سال پیش.

"گلدمن درآمد این سه ماهه بیش از حد خوب—تقریبا خارج از نزاکت در واقع" گفت: Octavio Marenzi مدیر عامل شرکت از بازار سرمایه مشاوره Opimas. "فدرال رزرو شده است قادر به مهندس عظیمی به گزاف گویی در بازار با تزریق تریلیون ها دلار بهره بانک های سرمایه گذاری در درجه اول."

پیوند تجارت درآمد رسید تقریبا 150 ٪ به $4.24 میلیارد دلار و سهام تجارت درآمد رز 46 ٪ به $2.94 میلیارد دلار است. با هم تجارت بخش تولید حدود 2.5 میلیارد دلار بیشتر از تحلیلگران انتظار داشتند. بانکداری سرمایه گذاری درآمد با صعود 36 ٪ به $2.66 میلیارد دلار حدود 550 میلیون بیشتر از انتظار است.

انتظارات برای سلیمان بانک در حال اجرا بالا پس از جی پی مورگان چیس و سیتی گروپ ارسال شده قوی تجاری و مشورتی نتایج است که به کمک بانک ضرب و شتم برآورد سود برای سه ماهه دوم. این احتمال وجود دارد که تجارت درآمد را پایین آهسته در نیمی از سال 2020 یک الگوی نمونه ای برای معامله گران است. جی پی مورگان مدیران گفت: آنها انتظار red-hot منطقه برای خنک کردن.

گلدمن را مدیریت دارایی تقسیم شانس کمتر هست. درآمد کاهش 18 ٪ به $2.1 میلیارد dinged با کاهش سود از سهام خصوصی منابع که فقط تا حدی جبران سود بالاتر در سهام شرکت های دولتی.

در بانک نسبتا جدید مصرف کننده & مدیریت ثروت تقسیم درآمد صعود 9 ٪ به $1.36 میلیارد دلار سوخت بالاتر مدیریت هزینه ها و وام از شرکت اپل کارت مشارکت.

این شرکت نیز گفت: این مجموعه در کنار دیگر $1.59 میلیارد دلار به صورت بالقوه از دست دادن اعتبار با توجه به کوروناویروس.

گلدمن سهام به پایین 7 درصد در این سال از طریق پنج شنبه را در مقایسه با 36 درصد کاهش KBW شاخص بانک.

در اینجا یک لیست از بانک عطف برای سه ماهه:

  • درآمد حاصل از $13.3 میلیارد دلار بود و دوم بالاترین تا کنون برای شرکت و تا 41% از یک سال پیش.
  • ثابت درآمد تجارت و درآمد در آمد در $4.24 میلیارد دلار به بالاترین سطح در 9 سال.
  • سهام تجارت درآمد $2.94 میلیارد و بهترین سه ماهه در 11 سال است.
  • بانکداری سرمایه گذاری درآمد یک رکورد $2.66 میلیارد دلار است.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de