طلا چشم رکورد به عنوان پناهگاه امن تقاضا رشد

یک Argor-Heraeus SA مارک دو صد و پنجاه گرم شمش طلا, مرکز, نشسته در این مرتب عکس های خورشیدی سرمایه طلا Zrt. در

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399

یک Argor-Heraeus SA مارک دو صد و پنجاه گرم شمش طلا, مرکز, نشسته در این مرتب عکس های خورشیدی سرمایه طلا Zrt. در بوداپست مجارستان.

Icco استیلر | بلومبرگ | گتی ایماژ

قیمت طلا تمدید دستاوردهای روز دوشنبه فقط 3 دلار خجالتی از تمام زمان بالا رانده شده توسط ایالات متحده-چین تنش و ضعف دلار در حالی که انتظارات بیشتر محرک برای احیای همه گیر-ضربه به اقتصاد برداشته فلز درخواست تجدید نظر به عنوان یک تورم پرچین.

نقطه طلا شد تا 0.8% در $1,916 فتح کرد گرفته شد.91 در هر اونس توسط 0030 GMT بود فقط $3.39 خجالتی از رکورد آمار در ماه سپتامبر 2011 در $1,920.30. آمریکا قیمت طلا در معاملات آتی افزایش یافت 0.8 ٪ به $1,913.50.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo زمان تازه هدف در چین در هفته گذشته گفت: واشنگتن و متحدان آن باید با استفاده از "خلاق تر و قاطعانه راه" به مطبوعات حزب کمونیست چین به تغییر راه خود را.

کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا رسیده اند "توافق در اصل" در آینده coronavirus امداد لایحه یک مقام کاخ سفید روز یکشنبه گفت:.

طلا تمایل به بهره مندی از گسترده اقدامات محرک اقتصادی از بانک مرکزی به دلیل آن است که به طور گسترده ای به عنوان پرچین در برابر تورم و ارز بی ارزش.

شاخص دلار سقوط کرد 0.1% نزدیک به دو سال اخیر در برابر رقبای خود ساخت طلا کمتر از گران قیمت برای دارنده ارزهای دیگر.

سهام ایالات متحده آتی تضعیف و بازارهای سهام آسیا شد و در دفاعی در اوایل دوشنبه تجارت به عنوان tit-for-tat کنسولگری تعطیلی دامن زد نگرانی بیشتر در مورد تنش بین دو کشور اقتصاد است.

بیش از 16.13 میلیون نفر گزارش شده آلوده شده توسط رمان coronavirus در سطح جهان و 644,836? فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

دلالان خود را افزایش صعودی موقعیت خود را در COMEX طلا و نقره قرارداد در هفته 21 جولای در ایالات متحده کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) گفت: در روز جمعه.

فیزیکی طلا نرخ بدبختانه به تخفیف در هند هفته گذشته به عنوان محلی قیمت رسید در حالی که چین تخفیف تضعیف بیشتر در ضعیف خرده فروشی تقاضا است.

نقره پرید 1.3% $23.04 در هر اونس پلاتین افزایش 0.9 ٪ به $922.50 و پالادیوم صعود 0.8 ٪ به $2,237.39.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن