جلعاد مبارزه با مواد مخدر مانع از آسیب ریه در COVID-19 مطالعه بر روی میمون ها: گزارش

Remdesivir است که برای اولین بار مواد مخدر را نشان می دهد بهبود در COVID-19 در آزمایشات انسانی (بازنمودی)Gilea

توسط ELEMENTORSITE در 21 خرداد 1399
Gilead's Drug Prevents Lung Damage In COVID-19 Study On Monkeys: Report

Remdesivir است که برای اولین بار مواد مخدر را نشان می دهد بهبود در COVID-19 در آزمایشات انسانی (بازنمودی)

Gilead Sciences' ضد ویروسی داروی remdesivir مانع بیماری ریوی در میمون میمون شما با جدید کروناویروس یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی طبیعت نشان داد که در روز سه شنبه.

Remdesivir است که برای اولین بار مواد مخدر را نشان می دهد بهبود در COVID-19 در آزمایشات انسانی و پیشرفت آن در مطالعات بالینی است که از نزدیک به تماشای به عنوان سازمان ملل به دنبال یک درمان برای این بیماری نیز آلوده کرده است که بیش از 7 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 4,00,000.

در این مطالعه 12 میمون میمون ها بودند به عمد آلوده با کروناویروس جدید, و نیمی از آنها داده شد و درمان زود با remdesivir.

Macaques که دریافت remdesivir نشان نداد علائم بیماری تنفسی بود و کاهش آسیب به ریه ها, با توجه به مطالعه است.

جزئیات از محاکمه در میمون ها قبلا منتشر شده توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت در مارس اما کسانی که یافته بودند مورد بررسی توسط همسالان - یک گام که تایید یک مطالعه پژوهشی.

نویسندگان این مطالعه نشان می دهد که remdesivir باید در نظر گرفته شود به عنوان یک درمان به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است برای جلوگیری از پیشرفت به ذات الریه در COVID-19 بيمار.

Remdesivir پاک شده است برای استفاده در شدت بیمار بیماران در ایالات متحده و هند و کره جنوبی. برخی از کشورهای اروپایی نیز استفاده از آن را تحت دلسوز برنامه های.

آزمایش این دارو در انسان ادامه دارد و آمار اولیه نشان داده که مواد مخدر کمک به بیماران بازیابی سریع تر از بیماری های ناشی از کروناویروس جدید.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب