آلمان هشدار ویروس در معرض خطر بالا هنوز هم به عنوان اقتصاد راه اندازی مجدد

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان صحبت می کند به رسانه ها پس از یک کنفرانس ویدئویی با شورای اروپا در 19 ژوئن 2020 در بر

توسط ELEMENTORSITE در 7 تیر 1399

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان صحبت می کند به رسانه ها پس از یک کنفرانس ویدئویی با شورای اروپا در 19 ژوئن 2020 در برلین آلمان است.

مسیحی Marquardt-استخر | گتی ایماژ

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان شنبه هشدار داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس به مراتب بیش از به عنوان منطقه ای شیوع بیماری باعث به ترس از موج دوم. دو تا از بزرگترین ایالات متحده معکوس دوره و ابقاء برخی از coronavirus محدودیت در میان افزایش عفونت های جدید.

هند گزارش داد بیش از 18,000 موارد جدید هل دادن آن تجمعی در مجموع بیش از نیم میلیون مارک جایگاه چهارم جهان پس از آمریکا و برزیل و روسیه است. در جای دیگر مصر و بریتانیا گفتند که سهولت ویروس کنترل در حالی که چین و کره جنوبی مبارزه کوچکتر شیوع بیماری در پایتخت خود را.

مرکل گفت: در هفته پادکست ویدئویی که گرفتن اقتصاد اروپا در مسیر بازگشت است و او هدف اصلی آلمان به عنوان طول می کشد چرخش اتحادیه اروپا در انتخابات ریاست جمهوری هفته آینده اما تاکید کرد که هر کس به اشتراک گذاشته یک "مسئولیت مشترک" در زیر اجتماعی, فاصله, ماسک بهداشتی و قوانین به عنوان مستند قوانین آرام هستند.

مقامات آلمانی تمدید یک مستند در یک منطقه غرب در حدود 500000 نفر در هفته گذشته پس از حدود 1,300 کارگران کشتارگاه آزمایش مثبت برای COVID-19 در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری از گسترش در سراسر منطقه است.

آلمان ثبت کرده است نزدیک به 195,000 coronavirus عفونت و تنها حدود 9000 مرگ و میر با بیش از 177,000 بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

"خطر ناشی از ویروس است که هنوز هم جدی است," مرکل گفت. "این آسان برای فراموش کردن چون آلمان واز طریق بحران به خوبی تا کنون, اما این بدان معنا نیست که ما محافظت می شود که خطر شده است بازداشتند; که این مورد به عنوان نشان داده شده است در این منطقه شیوع است."

طرفداران آلمان شالکه فوتبال باشگاه برنامه ریزی شده برای نشان دادن بعد در روز در ورزشگاه علیه رئیس کلمنس Toennies یکی از که شرکت دارای کشتارگاه که در آن شیوع آغاز شد. محل کار و شرایط زندگی برای کارگران مهاجر شاغل در این مرکز آمده اند به تمرکز پس از وقوع.

در آمریکا روزانه تعداد تایید عفونت رسید به تمام زمان بالا از 45,300 در جمعه گرفتی قبلی بالا از 40,000 مجموعه قبلی بعد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. به تازگی موارد گزارش شده در هر روز افزایش یافته است به طور متوسط حدود 60 درصد بیش از دو هفته گذشته با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل.

در حالی که این افزایش تا حدودی نشان دهنده گسترش, تست کارشناسان می گویند وجود شواهد کافی معضل در حال باز گشت از جمله افزایش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در بخش هایی از کشور و درصد بیشتری از ویروس آزمون آینده مثبت است.

حدود 600 نفر از مردم در حال مرگ هستند و هر روز از کروناویروس در آمریکا را از یک قله در حدود 2,200 در اواسط ماه آوریل است. برخی از کارشناسان شک دارند که مرگ و میر خواهد شد بازگشت به سطح که به دلیل پیشرفت در درمان و پیشگیری و از آنجا که بزرگسالان جوان بیشتر از آنهایی که مسن تر برای زنده ماندن.

این ویروس جان در مورد 125,000 کشته و نزدیک به 2.5 میلیون تایید عفونت در سراسر کشور در آمریکا توسط دانشگاه جانز هاپکینز' تعداد. اما مقامات بهداشتی بر این باورند که تعداد واقعی از عفونت است که حدود 10 برابر بالاتر است. در سراسر جهان به ویروس ادعا کرده است نزدیک به یک و نیم میلیون نفر زندگی می کند با نزدیک به 10 میلیون نفر.

یک کارمند نوردد داخل یک بسته نوار در Austin, تگزاس, ژوئن 26 سال 2020 است. - فرماندار تگزاس گرگ ابوت دستور داد بارها به بسته ظهر در ژوئن 26 و رستوران ها می شود کاهش می یابد 50% اشغال.

Sergio Flores | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت دستور داد تمام میله بسته شده و فلوریدا ممنوع الکل در موسسات است. آنها پیوست کوچک اما رو به رشد تعداد متحده هستند که یا پس گرد یا قرار دادن هر بیشتر بازگشایی اقتصاد در انتظار به دلیل باز گشت توسط ویروس عمدتا در جنوب کشور و غرب است.

کارشناسان بهداشت و گفته اند که نگران کننده تعداد زیادی از موارد دیده می شود در میان افراد جوان که در حال بیرون رفتن دوباره اغلب بدون پوشیدن ماسک یا مشاهده دیگر اجتماعی-دورى قوانین.

"روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله" ابوت گفت.

این فرماندار جمهوری خواه که به دنبال یکی از تهاجمی ترین بازگشایی برنامه از هر کشور و همچنین کوچک پشت رستوران ظرفیت و گفت: هوای گردهمایی بیش از 100 نفر خواهد نیاز به تایید از مقامات محلی.

شهردار کارلوس Gimenez در فلوریدا میامی-Dade شهرستان اعلام کرد جمعه شب که او را نزدیک سواحل بیش چهارم ژوئیه آخر هفته. او گفت: سرکوب فعالیت های تفریحی است که محتاطانه با توجه به تعداد فزاینده ای از عفونت در میان بزرگسالان جوان است.

فلوریدا است که سازمان تنظیم میله های پس از عمل روزانه تعداد موارد تایید شده نزدیک 9,000 تقریبا دو برابر رکورد فقط دو روز قبل از آن.

کالین کوربت a 30-year-old متصدی بار در دو مکان در تمپا گفت که او نا امید شده بود و نگران حال بیکار و دوباره اما این محدودیت ها به سمت راست حرکت می کند. اکثر مشتریان نمی شد با پوشیدن ماسک, او گفت:.

"این بود که آنها را فراموش کرده بود وجود دارد یک بیماری همه گیر و یا فقط متوقف مراقبت" کوربت گفت.

در جای دیگر بریتانیا بود و انتظار می رود به قراضه 14 روز قرنطینه مورد نیاز برای مردم بازگشت از خارج از کشور در تلاش برای ایجاد تعطیلات تابستان سفر ممکن است. تنها مسافران از "قرمز" مناطق مکان با سطح بالایی از COVID-19 خواهد بود گفت: به خود منزوی. یک لیست کامل از کشورها با توجه به منتشر شده در هفته آینده به احتمال زیاد به اسپانیا و یونان و فرانسه چراغ سبز.

مصر در روز شنبه لغو محدودیت های بسیاری در جای خود قرار داده و در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس بازگشایی کافه ها و باشگاه ها و ورزشگاه ها و سالن های تئاتر پس از بیش از سه ماه از بسته شدن با وجود ادامه روند رو به بالا در عفونت های جدید.

مقامات در کشورهای دیگر مصرف شد محتاط تر از روش, با, هندی, شهر Gauhati پایتخت ایالت آسام اعلام جدید دو هفته مستند شروع دوشنبه شب حکومت و آخر هفته مستندات در بقیه امور خارجه. هند اضافه شده 18,552 موارد در 24 ساعت گذشته, بالا بردن مجموع آن به 508,953. مرگ و میر رسیده 15,685.

چین شاهد یک چشم انداز مثبت در مورد یک روز پس از آنکه مقامات گفتند که انتظار می رود شیوع در پکن به توان تحت کنترل در آورد و در آینده نزدیک. ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده 17 مورد جدید در پایتخت کشور در یک هفته در میان 21 کشور.

کره جنوبی که در آن یک تجدید حیات در ماه گذشته تهدید به پاک کردن این کشور در اوایل موفقیت گزارش شده 51 نفر از جمله 35 در سئول در منطقه شهری. مقامات نگران شکننده اقتصاد باید در برابر تماس به reimpose محدودیت کاسته در ماه آوریل است.

استرالیا آماده برای بیشتر وارداتی موارد به عنوان شهروندان بازگشت به خانه. حدود 300 نفر به دلیل وارد این آخر هفته از بمبئی هند با دیگران می رود به دنبال از آمریکای جنوبی و اندونزی است. یک دولت هیت رسمی گفت که او در حال آماده سازی برای 5 ٪ تا 10 ٪ از عودت آلوده بر اساس ورود از اندونزی در کشورهای دیگر.

آخرین مطالب